Justin R Laurence jelentkezése S.G.H-nak.

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

South

Barangoló
2019. 02. 07.
92
44
V2 karakter
Justin R Payne
VoK0rJX.png

~ [JELENTKEZÉSI LAP] ~




Néhány fontos dolog magadról:

Sziasztok. A nevem Roland, 16 éves vagyok, Erdélyben élek, elektrotechnikát tanulok. Hobbim a számitógépezés, és a biciklizés extrémebb szinten.
Elég rég MTA-zom, de még mindig nem úntam meg, mert szerintem nagyon sok lehetőség van benne. Segitőkész ember vagyok, akár játékban, akár a
való életben. Szeretem a lövöldözős játékokat, illetve az a játék amivel a legszivesebben játszom, a Rust (emelett természetesen az MTA ).

Mióta játszol a szerveren?

A SeeMTA v2 szerverére való regisztrációm pontos dátuma 2019, január 31. [ 52.000 játszott perc ]

Eddigi elért dolgok:

Elég sok igaz barát, Fix and Drive Vezető vontatós rang. Emellett van IC elért dolog is, de szerintem egy RP szerveren nem az a fontos, hogy minél nagyobb vagyonod legyen,
de leirom az IC elért dolgaimat is.. Amikre büszke vagyok, az a saját Ford Raptorom, és Audi RS4-em.

Miért szeretnél a See Game Helpdesk tagja lenni?

Szeretném segiteni a kezdő játékosokat, azokat akiknek kérdésük, gondjuk van, és nem utolsó sorban az adminokat. Szeretném ha a kezdő játékosok nem úgy kellene
elkezdjenek egy RP szervert, hogy nem tudnak semmit, emiatt már előre sok jailt kapnak. Egy megfelelő magyarázattal, meg lehet lenni anélkül is, hogy jailt kapjon az adott kezdő játékos.
Én úgy kezdtem el az RP szervereket, hogy 0 tudásom volt, hogy mi az RP, és eléggé rossz. Ettől szeretném "megóvni" a kezdőket.

Miért téged válasszunk?

Rendkivűl barátságos, segitőkész, terhelhető vagyok, szeretem a csapatmunkát, és szerintem meg tudom állni a helyem, mivel már eléggé komolyan veszem a dolgokat.

Mennyi időt tudnál szánni a feladataidra?

A játékidőm 100%-át is ha kell. Segitségnyújtásra való válaszolás, vagy több betanitás nem vesz el sok időt a játékból, szerintem teljesen kitelik az időmből.

Naponta hány órát tudsz online lenni?

Hétköznap 4-5 óra, vagy több. Hétvégén 6-8 óra, természetesen ez mindig változó, iskolai szünetekben pedig több.

Mit teszel,ha egy játékos nem akarja megérteni,hogy nem javítod meg az autóját?

Először is elmondom, hogy én nem rendelkezem olyan jogosultságokkal, hogy megjavitsam járművét. Azonban, ha úgy gondolja, hogy bug által törött össze
a járműve, keressen fel bizonyitékkal egy adminisztrátort, és ha az adminisztrátor úgy gondolja, meg fogja javitani a járművét. Ha ezek után sem érti meg,
vagy esetleg el fajul a dolog, és "veszekedés" lenne a vége, szólok egy adminisztrátornak, hogy intézze el az ügyet.

Hogyan mutatnád be egy kezdő játékosnak a szerelő rendszert?

Mivel én egy szerelő frakcióban vagyok (Fix & Drive), igy könnyű dolgom is lehet. Ha van lehetőség, akkor személyesen mutatom meg neki a szerelő rendszert, ha pedig másképp, akkor elmondom neki a legfontosabb
dolgokat, amelyeket igy fejeznék ki: Leirnám neki, hogy 2 szerelőtelep található a szerveren. See City Car Service (SCCS a röviditése), amely Los Santosban található, bank mellett.
A másik pedig a Fix & Drive, amely San Fieroban található az Amazon kamionos lerakodó helytől nem messze. Elmondanám neki azt is, hogy mindkét szerelőtelep kapúin behaladva, 3 sor van. Sima sáv, Gyorssáv, és Kijárati sáv.
A Sima sáv rendes árban fizet, viszont ki kell várni a sorod, a Gyorssáv pedig teljesen elsőbséget élvez, azonban ezért kissé többet kell fizetni, pontosan 700.000 forintot. A kijárat pedig szerintem mindenkinek egyértelmű,
itt kell kimenni a szerelőtelepről. A szerelőtelepekre behaladva a sima sáv jobb oldalt, a gyorssáv és a kijárat pedig bal oldalt található. Ha beállunk a Sima, vagy a Gyorssávba, és a szerelő lenyitja a kapút, behaladunk a kapún és követjük a szerelőt.
A szerelő oda fog futni egy boxhoz, ahol megszerelheti az autódat, állj be oda. A szerelő köszönteni fog egy szöveggel (kb. evel a szöveggel: Szerelő mondja: Köszöntöm a(z) XY műhelyében, én XY vagyok, máris nekilátok a szerelésnek! Teljes javítást szeretne igényelni? - viszont ez mellékes)
Itt válaszolnunk kell a kérdésére. Ha teljes javitást szeretnénk igényelni, közöljük vele, ha viszont nem akkor elmondjuk, hogy mit szeretnék ha megszerelne a járműveden. Amiután ezt közöltük, a szerelő egy nekük készitett programban ki fogja számolni a szerelés árát, úgy, hogy kipipálja a törött
alkatrészeket. A szerelés ára maximum a gyorssáv ára lehet, azaz 700.000 forint. Ha zet kifizettük (a fizetést megtehetjük a /pay parancsal. /pay [id] [összeg]) akkor a szerelő neki fog állni a munkának, és megszereli az autót, majd ha végzett és az autó tökéletes, akkor közli hogy elvégezte.
Ha elvégezte, és elkezd a kijárat felé menni, beindihatjuk autónkat, és követhetjük a szerelőt a kijárati sévig, majd ha a kapút lenyitotta akkor kihaladhatunk. Természetesen a szerelőtelepek nem csak szerelnek, hanem vontatnak is. A vontatókat a See City Car Service esetében a /call 222-222 parancsal hivhatjuk ki,
a Fix & Drive esetében pedig a /call 444-444 parancsal. Közölném vele, hogy ha kihivja a vontatósokat akkor várjon. Ne hivjon egyszerre 2 vontatót, mert nem csak a szerelők lesznek mérgesek, hanem még + pénzt is fizethet a kiszállásért. Elmondanám, hogy ne hivja a vontatót 2 percenként újra, mivel evel nem ér el semmit, csak azt
az egy dolgot, hogy hivás lista aljára kerül, ennek köszönhetően a szerelők munkáját is hátráltatja, és a hivása is később lesz elfogadva. Ha a hivását elfogadták, akkor várjon, és a vontató perceken belűl ki fog érkezni. A vontatásnak helyzettől függően más ára van, ez mindig attól függ, hogy mennyire van messze attól a szerelőteleptől az autó,
ahonnan kijött a vontató. A vontatót csak akkor hivjuk ki, ha megvagyunk győződve, hogy van elég pénzünk, a vontatásra.

Fix_2.png


Mi a 3 legfontosabb helyszín, amit megmutatnál egy kezdő játékosnak? Miért pont az?

A 3 fontos hely, amit szivesen bemutatnék egy játékosnak, az a Városháza, Autós iskola, Szerelőtelep.

Szerelőtelep..:

Az autó lassan egy olyan dolog, amit minden nap használunk.. De mint minden, az autó is el tud romlani. Ha az autó lerobban, nem tudunk vele közlekedni, és eléggé megneheziti a városi életet, ezért segitségünkre lehet a szerelőtelep.. Ha kell bevontatja autónkat, megszereli, és még forgalmit is csinál..

Fix.png


Az autó használatából következtetve jön a következő alpont..

Az autósiskola..:

Az autóiskolában lerakhatjuk a jogositványunkat.. Én úgy gondolom, hogy a jogositvány eléggé fontos, mivel egy RP szerveren nem jogositvány nélkül kellene járkálnunk, igazából félnünk kellene attól, hogy bármikor megállithat egy rendőr, és kérheti.. Ha nem lesz, akkor pedig súlyos büntetéseket von maga után a jogositvány hiánya..

Aut_siskola.png


És a sorrendet folytatva jön a következő:

Városháza..:

A városházán vehetünk fel munkát, válthatjuk ki iratainkat.. Azaz a Személyi igazolványunkat, ADR vizsgánkat, Horgászengedélyünket.. Itt újithatjuk meg a jogositványunkat ha van, de ha nincs akkor itt vehetjük ki az iratainkat, amelyek fontosak egy jogositványhoz..

V_rosh_za.png


Mit teszel ha éppen egy RP közepén vagy, de egy kezdő játékosnak segítség kell?

Megpróbálom minél hamarabb abba hagyni az RP-t, és a betanitásra sietni. Azonban ha Privát Üzenetes segitségnyújtásról van szó, akkor képes vagyok az RP közben is válaszolni a kérdésére teljesen megfelelően.

Látsz egy NONRP-s hirdetést. Mi az első dolog amit teszel?

Szólok egy adminisztrátornak, hogy járjon el a megfelelő módón. Viszont nem mindennek a megoldása a jail, Privát Üzenetben elmagyaráznám neki azt, hogy miért nem szabad ilyen hirdetést feladni.

Voltál már jailbe? [UCP-s képet csatolj]

Van 2 adminjailem, azonban az első az egy RP folyatás, mivel kifagytam, a második pedig egy téves jail, mivel ki lettem véve 2 percel azután, ahogy a jail ki lett osztva.

AdminJail.png



Voltál már bannolva? [UCP-s képet csatolj]
Nem voltam bannolva, remélhetőleg nem is leszek.

Ban.png

 
  • Tetszik
Reactions: MókaFiceK
2019. 08. 30.
31
21
V4 karakter
Keylon Morton
LV karakter
Michael Barnes
V2 karakter
Turai Beni
Szép a formázás! Szerintem nagyon jó lap lett! Támogatom.
 
Utoljára szerkesztve:

Csabosz

Újonc
Támogató
2019. 01. 10.
45
37
22
V4 karakter
Antonio Da Luccio
V2 karakter
Bryan Al Capone
Gyöngyörű lap! Támogatom. Sok sikert.
 

dzseri

Újonc
Támogató
2019. 08. 30.
13
7
V4 karakter
Green T Greg
LV karakter
Chester Gallib
V2 karakter
Bryan O Greg
Szép lap , támogatom. Sok sikert!
 

Reynard

Barangoló
Támogató
2019. 02. 23.
140
62
V4 karakter
Reynard Campbell
LV karakter
Reynard Campbell
V2 karakter
Amanda May
Szép lap lett! Támogatom!
 

Smexy

SzuperAdmin
v2
2019. 01. 10.
1 977
2 628
Elég szép, igényes lap lett. Nem is kérdéses hogy támogatom :)
 

JackV2

Lelkes fórumhasználó
2019. 01. 09.
359
52
LV karakter
Eddie D Brewster
V2 karakter
Amiyah Vermillion
Ismerem egy ideje tudná csinálni a dolgát Támogatom
 

Esli

spanom ugyanez
2019. 01. 10.
493
677
19
Lacháza
V4 karakter
luna.kuznetsov
Hellsben ismerketdünk meg, tudtad azt is normálisan csinálni. Támogatom
 

East

Újonc
2019. 07. 06.
58
39
Kecskemét,Budapest
LV karakter
Joe Palker
V2 karakter
Abdul Al James
Ismerem a fiút,eddig probléma nem volt vele.. Tudná teljesíteni a követelményeket.
TÁMOGATOM
 
Utoljára szerkesztve:

Bence

Az év legmeghatározóbb személye | 2022
SzuperAdmin
v2
2019. 01. 07.
4 815
2 676
VoK0rJX.png

~ [JELENTKEZÉSI LAP] ~


===================================================

A JELENTKEZÉSI LAPOT ELFOGADOM.
Várunk a TS3 meghallgatáson.

ZÁROM / HELYEZHETŐ

===================================================​
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.