Justin La Cruza----- jelentkezése

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.
T

TheRealBence

xH1Z5HM.png


Jelentkezési Lap

IG NEVED: Justin La Cruza
JELENLEGI JÁTSZOTT PERCED: 14.100

IC SZINT: 17

KOROD: 16 éves vagyok.
UCP KÉP (Ban/AJ/Névváltás): https://imgur.com/dawCb5r/////https://imgur.com/undefined

EDDIGI FRAKCIÓID: Yakuza
TÁVOZÁSAID OKA: Kevés volt a szabadidőm, ezért nem tudtam annyit foglalkozni a játékkal.
HA VOLTÁL SCCS-BE, MIKOR: -
MI VOLT AZ AKKORI IG NEVED: -
MI VOLT A TÁVOZÁSOD OKA: -

NAPI SZINTŰ AKTIVITÁS ÁTLAGOSAN (NYITVATARTÁSI IDŐBEN) HÉTKÖZNAP: 4-5 óra
NAPI SZINTŰ AKTIVITÁS ÁTLAGOSAN (NYITVATARTÁSI IDŐBEN) HÉTVÉGÉN: 4-6 óra

RENDELKEZEL MŰKÖDŐ TS3 HOZZÁFÉRÉSSEL: igen
RENDELKEZEL HITELES FACEBOOK ÉS MESSENGER ACCOUNTTAL: Igen

PÁR MONDAT MAGADRÓL:
Tóth Bencének hívnak és 16 éves vagyok. Szombathelyen a Savari nevezetű középiskolába járok, most megyek 10. évfolyamban és Autó Elektronikai Műszerésznek tanulok. Egy átlagos kis faluban élem a minden napjaimat. Van egy öcsém is ő pedig 5.5 éves. 8 éve Sportolok és azon belül is a focit választottam. viszonylag nem szoktam sokat gépezni de az unalmas délutánokon jó egy kicsit kikapcsolódni és felmenni egyet RPzni a srácokkal a szerverre. Sokat szoktam segíteni apukámnak így a nyár folyamán. a Szabadidőmet vagy a haverokkal vagy a gép előtt töltöm.

MIÉRT SZERETNÉL A FRAKCIÓHOZ CSATLAKOZNI?
IRL is autókkal fogok foglalkozni ha elvégeztem az iskolát és kis gyerek korom óta érdekeltek az autók külső,belső, tuning rendszere stb dolgok, és szeretnék egy jó közösséghez tartozni is ahol új embereket ismerhetek meg. És úgy gondolom hogy az elvártakat és a szabáléyokat be tudnám tartani és tudnám őket követi, viszonylag nyílt típus vagyok bírom a kritikát legyen az pozitív vagy negatív. Szóval így röviden ezért szeretnék az SCCS Tagja lenni!

EGYÉB MEGJEGYZÉS:

Köszönöm, hogy átolvastad és megnézted a lapomat, ha esetleg te aki most ezt nézed SCCS-tag vagy akkor remélem hogy találkozunk a frakcióban! Pacsi ;)
 

Buba

Az év Globális Moderátora 2020-ban.
Támogató
2019. 01. 13.
1 691
2 380
23
Kecskemét / Sopron
V4 karakter
Aleandro Guerrini
LV karakter
Taylor R Roosevelt
V2 karakter
Aleandro Guerrini
xH1Z5HM.png




Tisztelt Jelentkező!
Ezúton szeretnénk tájékoztatni, hogy jelentkezési lapja: MEGFELELT és kiválasztásra került az áttekintés során. Kérjük keressen fel minket személyesen a következő időpontban: 2021.08.04. 20:00
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.