Justin la Cruza jelentkezése a Fix&Drivehoz[Elutasítva]

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.
T

TheRealBence

UsDWLpV.png


OOC RÉSZ
Ez a rész a jelentkezésed azon szakasza ahol, mint játékos válaszolsz az általunk feltett kérdésekre.
Kérjük, mindenhol egész, jól megfogalmazott mondatokkal válaszolj! Ügyelj a helyesírásra!

Hogyan szólíthatunk? Hány éves vagy?

~ Bence ~

Mióta játszol a SeeMTA V2 szerverén? Mennyi játszott perccel rendelkezel?
~ fél éve egy nagyobb kihagyással, 7620 játszott perc ~


Voltál-e már AdminJail-ben, kitiltva a szerverről? (UCP kép kötelező, NÉVVÁLTÁSOKRÓL is!)
~ https://v2.see-game.com/index.php?page=profile ~


Rendelkezel-e TeamSpeak3-mal és mikrofonnal?
~ Természetesen ~


Mennyi időt tudnál naponta a frakcióra szánni? Tudnád teljesíteni a frakció szabályzatban leírt elvártakat?
~ naponta 3-4 óra, igen tudnám teljesíteni az elvárásokat. ~


Mesélj magadról pár mondat erejéig! (min. 7 kerek, egész mondat)
~ Tóth Bencecének hívnak. 16 éves vagyok. Sopron melletti faluban élem a mindennapjaimat. A házkörül dolgozgatok stb dolgok. Van egy testvérem aki 5 éves. 8 éve focizom a SHSE Csapatában. Szombathelyre a Savaria Technikum középiskolába járok, autóelektronika szakra. ~



IC RÉSZ
A jelentkezési lap utolsó részében a karakterednek fogunk feltenni kérdéseket.
Kérjük, mindenhol egész, jól megfogalmazott mondatokkal válaszolj! Ügyelj a helyesírásra!


Teljes neve:

~ Justin La Cruza ~


Születési helye, ideje:
~ Los Santos , 1991 dec. 22 ~


Legmagasabb iskolai végzettség:
~ San Fierroi Autó szerelő és Autóelektronika főiskola ~


Miért szeretne a Fix&Drive csapatához tartozni?
~ Kisgyeremek korom óta érdekelnek az autók és a bennük rejlő tartalom. pl ha történik az autóval valami akkor annak a hiba elhárítás és kiküszöbölése, azért is választottam ezt a pályát és szakmát, ~


Csatolja szakmai önéletrajzát (10-15 mondat)!
~ Justin La Cruzának hívnka. 30 éves vagyok. Los Santos városában élem a minden napjaimat. Apám mellett dolgozik naponta 8 órát egy külvárosi autószervízben. Van 2 testvérem akik 32 és 33 évesek. Mivel én vagyok a legkisebb láncszem a családban ezért sok mindent láthattam a bátyáimtól, mert ők is az autószerelő és autóelektronikai pályán tanultak és dolgoznak, csak nekik már külön autószerelő műhelyük van. Anyám sajnos hamar otthagyott minket, elvált apámtól és így anya nélkül nőttünk fel. Van egy feleségem és 2 gyermekem. szerencsére ami nekik kell azt nagyjából meg tudom teremteni. ~



Aláírás:
Justin La Cruza
Van 12 órád frissíteni a V2 karakter nevedet. @Ego
 
Moderátor által szerkesztve, ekkor:

FootmanHUN

Az év legális frakció leadere | 2022
2019. 04. 18.
669
685
32
Tótkomlós
V4 karakter
Lilith Vermillion
V2 karakter
Lilith Vermillion

XUqtqzT.png

Tisztelt jelentkező!
XUqtqzT.png

Sajnálattal értesítjük, hogy a beadott jelentkezési lapja NEM ÉRTE EL az elvárt kritériumokat.
Amennyiben a szakma továbbra is érdekli próbálkozzon újra a következő tagfelvételünkön!

Tisztelettel a Fix&Drive Vezetői!

XUqtqzT.png

(( Megjegyzés: - Hiányos lapkitöltés. (UCP kép) - ))
XUqtqzT.png

 
  • Tetszik
Reactions: PaTKa01
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.