Justin Blackwell jelentkezési formanyomtatványa az NNI-hez.

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

aKissPatrik

Barangoló
Támogató
2021. 06. 16.
99
136
20
📍Rotterdam
V4 karakter
🇬🇧 Justin Blackwell 🇬🇧
V2 karakter
X

Nemzeti Nyomozó Iroda - Jelentkezési Nyomtatvány
Jelentkezést összeszerkesztette, formázta: Charlie Cortez, Zane Cortez, Joshua F Cortez


1. paragrafus: OOC, játékon kívüli adatok összegzése
A jelentkezési lap ezen részén a karaktereden kívüli tudnivalókra vagyunk kíváncsiak, amit szívesen megosztanál velünk. A válaszaidban teljes, kerek mondatokat alkoss, mindvégig ügyelj a helyes nyelvhasználatra.


Hány éves vagy?
- 18 éves.
Mennyi ideje játszol a See Game System MTA San Andreas szerverén?
- 2017 óta játszom a See-Game-System szerverein, itt V4 en nyitás óta jelen vagyok, illetve V3 on 2018 közepe fele kezdtem a karierem.
Hányszor lettél adminjailbe helyezve, kirúgva, kitiltva, a szerverről? Indokokat is mellékeld, ha jogtalannak találtad akkor is!(kép)
- Az egyetlen Admin Jail-em amit lehet látni az UCP-n egy Spawn Kill miatt kaptam. Még Ganton Bloods HQ-n egy lövöldén véletlenűl fejbe lőttem egy TEK est, mivel az ajtó mellé spray-eltem, és sajnos őt is fejbe kapta egy golyó CP-ben, hamar megbeszéltük a dolgokat, és senki nem is hibáztatott senkit, viszont a jail jogos volt. Az UCP-n látható bannok mind lekerültek pár órán belül, mindegyik félreértésből született amiket hamar meg is beszéltünk TS-en. Kickekből sajnos elég sok van, párszor megesik hogy el kell mennem egy fél óra- negyven percre, és olyankor le kickeltek, viszont ha ilyen van már inkább lelépek.
UCP képek-->Jailek&Bannok.

Mik voltak az előző neveid a szerveren? Opcionális: Írd le miért váltottál nevet X-ről Y-ra!(kép)
- Elég sok karaktert játszottam már a szerveren, még a V3 as verzióban viszonylag sokat illegáloztam és többször frakcióváltás miatt, vagy CK miatt kelett karaktert kelett váltanom. A v4 es időszakban már kevesebb névváltást írtam, mivel jóval kevesebbet voltam illegálban. Az is sokszor közrejátszott hogy egy karakterbe már nem nagyon tudtam bele élni magam, mert azok az emberek akikkel vittem már nem játszanak a szerveren, és egyedül nem nagyon akartam vinni. Az elöző neveimet erre a linkre kattintva llehet látni. --> Név váltásaim
Hány játszott perced / órád van a karaktereden?(kép)
- Kép a jelenlegi játszott perceimről
Hány NNI jelentkezési lapot írtál ezzel együtt?
- Ez a második jelentkezési lapom amit írok az NNI-hez, az első lapomnál tovább is jutottam a meghalgatásra, de sajnos egy meggondolatlan kép készitése miatt ki buktam Próbaidős Őrmester pozicióbol a harmadik héten.
Mellékeld a karakter ID-d. (UCP)
- UCP kép a karakter ID-m ről.


2. paragrafus: OOC, játékon belüli adatok összegzése
A jelentkezési lap ezen részén a karaktereddel/előző karaktereiddel kapcsolatos OOC információkra vagyunk kíváncsiak.


Milyen frakciókban voltál ezelőtt? Részletezd, hogy meddig jutottál, milyen névvel, meddig voltál ott és miért hagytad ott! (Ha V2 vagy LV jelezd)
- Rengeteg frakcióban megfordultam az évek alatt a szerveren, időm legtöbb részét illegális frakciókban töltöttem, ahol viszonylag sok név váltásom volt. Ahol huzamosabb időt töltöttem az a régi Tambovskaya Bratva, ott Khramov Osip Yakovich néven, Katenkya Katayeva,Rebeka Grigoryeva, illetve Kirill Yakovich néven voltam. a régi Albán maffiában (Opsezna Veza)-ban is sokáig voltam, ott csak Milo Raco néven. Rollin 20"s Outlaw Bloods ban Ezrah Caddel néven tevékenykedtem. A Deutsche Verbindung-ban Elliot Wentzel néven játszottam, habár ott nagyon kevés időt töltöttem, mivel pár személyes dolog miatt ott hagytam a szervert egy kis időre. N"Draghetába csak TGF eltem, viszont nyári szünet miatt nem folytattam, Michael Corsa névvel. Legális Frakciókbol a BMS ben kezdtem még V3 ban Tristan Wassum, Isabella Bellucci néven, azt a frakciót is időhiány miatt hagytam ott két hónap után. Visszatéréskor a honvédséghez mentem, az első rendvédelmi frakciómba ahol azóta többször is voltam. Az ott használt neveim Tristan Van Norell, Luna Bellissima, illetve Justin Blackwell, a mostani nevem. A Terrorelháritásnál ugyan azzal a névvel voltam mint régen NNI-ben, Tristan Quince, és Laura Burns. A rendőrségnél eltöltött másfél hónapom alatt pedig Viktoriya Zaharkova karakterrel játszottam.
Mutasd be a szerveren elért eredményeid (Adminisztrátor, TS/Fórum moderátor stb).
- Sosem voltam az SGH/Admin team része a SeeGame System szerverein, sem Moderátor. Mindig is csak playerként tevékenykedtem a szerveren, valahogy sosem érdekelt az ilyen fajta "munka" ellátása, sokkal jobban érdekelt a szerver Script&Rp nyújtotta lehetőségei, illetve már időm sem engedné frakció melett, így sajnos ilyet nem tudok felmutatni.
Milyen OOC(!!!) indokokból szeretnél a Nemzeti Nyomozó Iroda nyomozója lenni? Minimum 3 mondat!
- Egyszer már voltam a Frakció tagja, és amíg ott voltam, nagyon jól éreztem magam. Egy remek összetartó közösség, és mindenkinek kínálnak RP lehetőségeket aki vevő rá, sosincs unalom. Való életben is nagyon érdekel az úgymond szakma, és rengeteg jó lehetőséget kinál a frakció amire már most sok ötletem van. Először sem saját döntésből léptem ki, nagyon úgy voltam vele hogy már itt maradok csak csináltam egy jó nagy hülyeséget amit már azóta megbántam, és eddig nem láttam rá esélyt hogy vissza kerüljek.
Mennyi időt tudnál fent lenni a szerveren, és ebből mennyit tudnál az NNI-re fordítani?
- A percben beli teljesítményem nagyon változó. Az elvárt minimumot mindig valahogyan megoldom, normális időben a kétszerese sem jelent akadályt, de vannak olyan időszakok amikor nagyon elfoglalt vagyok iskola és munka végedt. Jobb időszakokban napi 4-5 órát is tudok akár fordítani a szerverre, amit szinte csak a frakcióra fordítanék, roszabb időkben általában ilyen 2-3 órát tudok lenni az esti órákban.
Játszol-e a SeeGameSystem többi szerverén (LV, V2), töltesz-e be bármilyen pozíciót? (Frakciótagság, vagy adminisztrátor)
- Mind két szerveren regisztrálva vagyok, de a V4 kivételével sehol sem játszom aktívan, nem voltam frakciókban.
Mellékeld a karaktered fórumtörténetét, vagy három élményképet amire büszke vagy (Opcionális).
- Sajnos nem értek az élményképek készítéséhez így sosem készítettem, karaktertörténete a jelenlegi karakteremnek pedig nincsen fóromun vezetve.


3. paragrafus: IC, játékon belüli adatok összegzése
A jelentkezési lap ezen részén a karaktereddel fogsz válaszolni. Szerepjátékhűen töltsd ki, a karakteredhez méltóan.


Neve?
- Justin Blackwell
Állandó lakcíme, Telefonszáma, Email címe?
- Los Santos Marina street 17/b - +38-76-788-0523 - jblackwell99@gmail.com
Volt már korábban bármilyen rendvédelmi szerv tagja? Ha igen, hol, milyen rangon és mennyi ideig szolgált? Mi volt a távozásának az oka?
- Jelentkezésem előtt a See City Honvédségben szolgáltam. Az első pár hetemet a 88. as gyorsreagálású ezred rohamlövészeként töltöttem, de viszonylag hamar csatlakoztam a 34. Különleges Műveleti Zászlóaj-ba ahol befejeztem a pályafutásom Haladó Operátorként. A szervezeten belül főnleg a kiképzések tartásával, illetve különféle nemzetbiztonsági problémák megoldásával foglalkoztam. Törzsőrmesterként szereltem le, mivel más módon szeretném szolgálni a hazát a rendvédelemben, és szeretnék új kihívást találni.
Miért szeretne a Nemzeti Nyomozó Irodához csatlakozni?
- Fiatal gyerekkorom óta katona szerettem volna lenni a családom többi férfi tagjának példáját követvén, ami be is teljesűlt. Viszont nem találtam meg önmagamat a honvédségnél, többre vágyom. Amit eddig halottam a nyomozói munkárol pár ex nyomozó barátomtól, sokkal jobban érdekel mint a sereg nyújtotta munkakör Operátorként. A KMZ elhagyása után is szeretném folytatni a nép szolgálatát, inmáron a rendvédelemben azon belül is nyomozóként. Mindig is érdekelt az e fajta munka végzése és szeretném megtanúlni a nyomozás menetét, azon belül is főnleg a célkörözést. Felháborítónak tartom az országunkban jelenleg tartó bűnözést, mely szinte mindenapossá tette a lövöldözéseket, különféle erőszakos bűncselekményeket, amiknek megoldásában szeretnék segíteni hogy egy jobb, biztonságosabb helyé tegyük szeretett országunkat.
Milyen feladatokat végez egy nyomozó?
- A nyomozás egy nagyon sok ágból álló munkakör. Egy nyomozó rengeteg feladattal rendelkezik, aminek fő pontjai az adott bűnszervezetek, bűnözök felkutatása, és azokrol való információgyűjtés, felkutatás, majd pedig nem utolsó soron az elfogás. de ezen belül még rengeteg lépés rejlik mint például a helyszínelés, adott célszemélyek észrevétlen követése, tanúkkal, vagy sértettekkel való komunikáció az információ gyüjtés céljából, és a megtudott dolgok alapján akta építés amit az ügyészet, és bíróság elé kell vinnie.
Tény és való, hogy minden ember egyéniség. Maga miben különbözik a többi jelentkezőtől? Pozitívumokat és negatívumokat is próbáljon írni!
- Bármennyire is más a honvédség, és a nyomozó iroda úgy gondolom mind két szerv ugyan azokra az alapokra épül. A nemzetünk, és annak állampolgárainak védelme, a rend tartása, személyes érzelmek félretevése és a hiearhián felettünk álló személyek parancsainak követése, és az alattunk lévők tanítása. Ezeket az alapokat megtanította, belém nevelte a honvédség, már csak a munkakör változna. Rengeteg dolog van még amit a KMZ-nél tanultam, és használni tudnám az irodánál. Remek problémamegoldó készségekkel rendelkezem, ami egy nyomozó egyik legfontosabb feladata, emelett a legstreszesebb, feszültebb pillanatokban is higgadt tudok maradni. A rejtőzködést is kifejezetten az előnyeim közé sorolnám, és a gyors tanulási készségeimet is, hamar alkalmazkodom az új helyzetekhez, környezethet. Negatívumnak a tullgondolást hoznám fel, néha nehezen tudok döntést hozni mert tullságosan mélyen gondolok a dolgokba. Második negatívum hogy sűrűn tullválalom magam feladatokkal, és nehezen osztom el az időm a feladatok közt.
Elrabolnak egy igen fontos személyt, elrejtőznek de mi megtaláljuk őket. Ők nem tudnak a jelenlétünkről, mi a teendő?
- Miután megtaláltuk a személyt, biztosra megyek hogy valóban ő e a célszemély akit keresünk. Amint ezzel megvagyok lejelentem rádión a jelenlegi poziciónkat, a célszemély pozícióját, és várok a parancsra. Amenyiben engedélyt kapok több információt szerezni közelebbről, kiderítem milyen fegyverzetet használnak, hány fő tartja fogva a célszemélyt, és a célos állapotáról információt szerezni. Ezek az információk megosztása után várom a többi egység megérkezését, vagy a következő parancsot.


4. paragrafus: Hitelesítés
A jelentkezés során az igazat és csak az igazat írtam, semmilyen külső segítséget nem vettem igénybe és természetesen más jelentkező sorait sem próbáltam meg az enyémbe belecsempészni.


- Justin Blackwell -
 

Zozi.

Pötyögtető
SzerverAdmin
v4
2020. 02. 04.
407
523
26
V4 karakter
Flavio Nieves
LV karakter
Adnan Elmas
B3sTklU.png


Tisztelt jelentkező.

A Nemzeti Nyomozó Iroda Vezetősége értesíti, hogy a személyes meghallgatásra nem jutott tovább.

Tisztelettel: Flavio Nieves r. vezérőrnagy!

((Személyes megjegyzés: Előzmények miatt.))
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.