Justin Adelsberger jelentkezése

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Benett.

Barangoló
Támogató
2019. 02. 24.
98
162
image.png

A jelentkezési lapot a legjobb tudásod szerint írd meg. Minden mezőt tölts ki! Ügyelj a helyesírásra, hiszen ez az egyik legfontosabb szempont a bírálásnál. A kérdésekre adj minél kreatívabb, de reális válaszokat. Fejtsd ki a válaszaid, írj minél több mondatot. Beküldés előtt olvasd át legalább egyszer a válaszokat, és bizonyosodj meg a lap helyes kitöltéséről. A válaszokat a "válasz" szöveg helyére írd. Hibás kitöltés automatikus elhelyezést/elutasítást jelent.

In Character rész

1. Teljes neve
Justin Adelsberger

2. Születés helye, dátuma
Los Santos Kórház, 1995.05.23

3. Bejelentett lakcíme
Palomino Creek 94

4. Telefonszáma
36224847390

5. Legmagasabb elvégzett tanulmánya
Érettségi

6. Korábbi munkahelyei, onnan való távozásának indoklása
Rendőrség, más munkalehetőség.

7. Szolgált már korábban egyéb rendvédelmi szerveknél?
Ha igen hol, mennyi ideig és mi volt távozásának indoka?
Igen, Rendőrségnél 3 hétig, más munkalehetőség miatt külföldre utaztam.

8. Miért szeretne nyomozó lenni?
Szeretném megelőzni, felderíteni-feloszlatni az illegális szervezeteket, megelőzni a bűnüldözést, a város védelmét fokozni, a "jobb" oldalt erősíteni, mindezt civil öltözetben.

9. Miben különbözik a többi jelentkezőtől, miért válasszuk magát?
Terhelhető vagyok, amit kapok feladatot kellő pontossággal végzem. Szeretek, tudok csapatban dolgozni.



Out of Character rész

1. Hogy hívnak, hány éves vagy?
Zsombornak hívnak, 16

2. Mióta játszol SeeGameSystem szervereken?
5 éve

3. Mennyi játszott perced van a szerveren?
32800

4. Milyen frakciókban voltál korábban?
Mennyi ideig voltál ott, mit értél el és mi volt a távozásod oka?
2xOKF, 2xTaxi, Rendőrség, OMSZ, SCCS, Irish, LCN.
OKF(2020): Kb. 1,5-2 hónapig, másik frakció kipróbálása. Taxi(2020, 2021): szintúgy, Rendőrség(2020): 3 hétig, nem volt akkor időm a szerverre, így nem tudtam teljesíteni az elvártakat. OMSZ(2020): Nem tudom meddig voltam bent, egy pk miatt lettem kirakva, SCCS(2022): 1 hónap talán, nem emlékszem. Nem tetszett a közösség, így nem volt kedvem feljárni a szerverre. Irish(2022): Kb. 2 hónapig, Nem jött be a közösség, voltak kivételezések, így inkább kiléptem. LCN(2022): Pár napig, egy PK miatt lettem kirakva.



5. Miért szeretnél hozzánk csatlakozni, mik a terveid a frakción belül?
Szeretnék minél több embert megismerni a frakción belül, beilleszkedni a csapatba, minél több ideig a frakció tagja lenni.

6. Rendelkezel mikrofonnal, illetve ezek mellett TeamSpeak3 és Discord klienssel?
Igen

7. Mutasd be magad, foglalkozásod és kedvenc időtöltéseid pár mondatban.
Zsombornak hívnak, 16 éves vagyok. Szabadidőmben a SeeMTA v2 szerveren tevékenykedem, 5 éve RP-zek kisebb kihagyásokkal.

8. Tudod teljesíteni a heti 600 kötelező percet?
Igen.

9. Csatolj egy képet a névváltásaidról.


10. Csatolj egy képet a kitiltásaidról, adminjaileidről.
 

Smexy

Very Important Person
2019. 01. 10.
1 974
2 630
nnilogo.png

Tisztelt Jelentkező. A vezetőség átolvasta a lapját, és bírálásra került. Az Ön lapját elfogadtuk. Keressen fel minél hamarabb egy akadémiai oktatót és egyeztessen egy időpontot!
(( Megjegyzés: Szép lap lett. ))
 
  • Imádom
Reactions: Benett.
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.