Jurij jelentkezése a Las Venturas Medical Centerhez.

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

coronita

Zöldfülű
2021. 03. 10.
180
262
LV karakter
Sergio Carita
V2 karakter
Javier Costello
w6Ne5V1.png
fejlec.png

IC rész.

fejlec.png

Személyes Adatok



Vezetéknév:<Jurij>
Középső név:<Válasz>
Keresztnév:<Alekszej>
Születési hely és idő:<Fort Carson Medical cennter. 1989>
Bejelentett lakcím vagy tartózkodási hely:
<Las Venturas Street. 23.>
Állampolgárság(ok):
<Orosz>
Nem:

Férfi [+ ]
Nő [ ]

Végzettség


Legmagasabb iskolai végzettség:
<Angol nyelv vizsga, diploma.>
Intézmény neve, ahol tanulmányi eredmények megszerezte:
<Las Venturas high School>

Foglalkoztatottság



Előző munkahelye:
<Gyártósori munkás.>
Munkaviszony kezdete és vége:
<2018.02.23/2021.04.28>
Munkaköri leírás:
<műszaki cikkek össze rakása.>
Miért távozott előző munkahelyéről:
<Nem megfelelő munnkakörülmények, és bérezés.>

fejlec.png

OOC rész.

fejlec.png
Neved:<Balogh Roland>
Életkorod:<14 éves vagyok.>
Mióta Játszol a See Game System szerverein?
<körübelől 1 éve.>

Mesélj magadról:
<Sziasztok! Roland-nak hívnak egy kis faluban élek egy húgommal. Jelenleg Általános Iskola járok, 8. osztályba, asztalos-ként tanulok tovább, azért választottam az asztalos szakmát, mivel szeretek barkácsolni, és nagyon megfogott a szakma. Szeretek biciklizni, motorozni, és néha szoktam kosarazni. Sokat szoktam játszani RP-szervereken legfőképp SeeMTA v3 lv-n, nagyon megfogott a szeverer, egyszerűen élmény felmenni. Sokat szoktam még különböző játékokkal játszani pl: CS:GO, GTA 5, The Forest, és néha a GTA San Andreas-al.>
Mesélj a karakteredről:
< Jurij Alekszej 1989-ben jött napvilágra, Fort Carsonban. Gyerek korában Apukája, ott hagyta a családot, és Anyja egyedül nevelte Jurij-t, nagyon szegények voltak, volt olyan nap hogy nem jutott kenyér az asztalukra. Sokáig csak 8 általános-a volt, míg 15 éves korában el nem kezdett dolgozni, majd elment egy Angol nyelv vizsgára, majd sikeresen le vizsgázott. Késöbb 19 éves korában le diplomázott. 20 éves korában felvették katonának, majd 25 éves korában otthagyta a katonaságot, utánna elment dolgozni gyártósori munkásként, a mai napig ott dolgozik, mikor nincs műszakja , akkor sokat autókázik. >
Milyen frakciókban voltál eddig? Meddig voltál ott és miért hagytad ott? Ha nem voltál még frakcióban miért nem?
<OMSZ-be Seemta v3-on. Körübelül 2 hónapig voltam a frakicóba, majd kibannoltak a szerverről.>
Milyen tapasztalataid vannak egészségügyi RP-vel kapcsolatban? Voltál már egészségügyi frakció tagja?
<SeeMTA v3-on voltam OMSZ-es, kettő hónapig, onnan ragadt rám jó sok dolog ami egy egésségügyi frakcióban elengedhetetlen.>
Mi motivált hogy hozzánk jelentkezz?
<Szeretnék egy jó közösség tagjai lenni a szerveren, úgy gondolom, hogy mivel voltam mentős, ezért meg tudnám állni a helyemet. Számomra kiváló lenne a szerveren első frakciónak. Illetve szeretek segíteni az embereken>
Csatolj UCP képet az adminjailekről illetve bannokról valamint a volt neveidről:

fejlec.png

Egészségügyi kérdések.

fejlec.png


Soroljon fel párat az ön által ismert fájdalomcsillapítók közül.
<Aspirin, Advil, Nurofen>
Ön szerint milyen sérülés számít életet veszélyeztető súlyos sérülésnek?
<Gerincsérülés, belső vérzések, nyílt törések, csont törés>
Egy motoros segítségére siet aki a kanyarban kicsúszott. A sérült a bal könyökét fájlalja, nagyon nehezen mozgatja. Mit fog tenni ebben az esetben?
<Oda sietek ,megkérdezem fáj e más valami-e ,ha nem akkor lefektettem a földre ,a sisakot leveszem a fejéről óvatosan átvizsgálom,hogy biztosra menjek nincs e más sérülés a testén ,ha nincs akkor óvatosan felsegítem,majd a karját a nagykába kötöm egy kendővel,és besegítem a mentőautóba.Amennyiben van más sérülés is,mondjuk gerinc vagy nyak sérülés,odamegyek a mentőautóhoz és kiveszek egy hordágyat, majd óvatos,apró mozdulatokkal felsegítem rá,majd beviszem mind két esetben a korházba és röngeneket készítek.>


JELENTKEZÉSEMMEL ELFOGADOM A FRAKCIÓSZABÁLYZAT ÖSSZES PONTJÁT ÉS IGAZOLOM HOGY A LAP AZ ÉN SZELLEMI TERMÉKEM.
Kelt: 2021.04.28.
Aláírás: Jurij Alekszej
 

tomeszLV

Írnok deák
2020. 06. 10.
574
1 176
Eger
LV karakter
Sebastian Nordammer
Szia! UCP szerintem ne is beszéljünk, mert ennyi idő alatt ilyen magas és alap jaileket szerintem nehéz kapni. Másrészről IC rész. Ha te középiskolát végeztél akkor nincs diplomád, amit írtál. Diploma főiskola szinten van. A jailek és a pontatlanság miatt NEM TÁMOGATOM!
 

Doc

Cardioplegia ?
2019. 01. 11.
824
1 113
OMSZ Központi Rohamcsoport
V4 karakter
Nyikolaj Vasilievich
LV karakter
Bert Cantrell
w6Ne5V1.png

fejlec.png


Tisztelt Alekszej Jurij,

Sajnálattal értesítjük Önt, hogy a Las Venturas Medical Services vezetőségi tagjai döntést hoztak a jelentkezésével kapcsolatban. A jelentkezését elutasítottuk, nem felelt meg az elvárásoknak.





Yui Wride
Las Venturas Medical Services
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.