Julius Peetu ötlete ( Gyógyitó CP)

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

alexhun2

Zöldfülű
Támogató
2019. 02. 26.
154
108
Ausztria
V4 karakter
Julius Peetu
V2 karakter
Julius Peetu
v2-fejleszt_-logo.png


Játékos (IG) neved:
< Julius Peetu >

Ötleted:
< Sziasztok! Egy ötletet hoztam el a játékosok számára, remélem mindenkinek tetszene és én örülnék ha a szerveren is elérhető lenne.

-Gyógyitó CP-



-Az az ötletem lenne, hogy a Los Santosi korháznál található a gyógyitó CP... És ha legalább kettő csontod el van törve (feltéve bugból is eredhet) ha pont nincs fent akár admin, vagy nem gyógyit meg akkor eléggé nagyobb összegeket kell fizetni. Holott ha kijön az OMSZ akkor rendvédelemnek ingyen, játékosoknak meg 80 ezer. Ha nincs akkor akár 450 ezret is képes vagy kifizetni ha igazán van kedve a playernek és éli tovább az ic-t.
A másik ötletem az lenne, hogy a San Fierro-ban található korháznál (GTA SAN-ban) Oda is szerintem simán lelehetne tenni egy Gyógyitó CP-t, és akár ott éledni ( halálkor max kiválasztod, hogy ott élednél.) Ezzel San Fierro Részt is fel lehetne éleszteni mert sokan Los Santosban lapulnak.
Valamint betenni azt, hogy ha akár van is OMSZ-es akkor is lehessen max CP-ben Gyógyitani de akkor persze drágábban (250-300 ezerért) >
 

Neuh01

Írnok deák
Támogató
2019. 10. 13.
638
493
19
Vác
V4 karakter
Ashel Jean
LV karakter
Sophia S Pereira
V2 karakter
Kayden_Harrison
Nem ártana,ha behoznák.Támogatom.
 
  • Tetszik
Reactions: alexhun2

Rapid

danteclan👑
2020. 04. 18.
391
613
Sopron
V4 karakter
Rapid D Dante
LV karakter
Rapid D Dante
Azt ötlet maga tetszik, lenne egy kis élet San Fierro-ban is. A 450 ezer forint valóban sok a CP-ben azt lejjebb lehetne vinni mint említetted olyan 250-300k közé, azt hogy lehessen használni amikor OMSZ-es is fent van maximum úgy ha felteszem hogy csak 1 van fent akkor engedje a rendszer még használni de ha 2 fent van akkor már ne.
 
  • Imádom
Reactions: alexhun2

Buba

Az év Globális Moderátora 2020-ban.
Támogató
2019. 01. 13.
1 691
2 380
22
Kecskemét / Sopron
V4 karakter
Aleandro Guerrini
LV karakter
Taylor R Roosevelt
V2 karakter
Aleandro Guerrini
Az sf kórházas dolog jó lenne , bár a cp árának csökkentését nem igazán támogatom. Nézzük azt , hogy OMSZ 80ezer forintért lát el , de! Ott nem 1-2 perc tellik el , mint a cp-él. Ott rpzel , töltöd az időd ezért kevesebbe kerül. Viszont cpnél amit letudsz fél perc alatt , rp nélkül és meggyógyít arra szerintem teljesen korrekt ez az összeg , főleg amekkora pénzek vannak a szerveren. És mielőtt feljönne , hogy nincs pénz a szerveren stb.. , arra annyit tudok mondani , hogy aki akar az szerez pénzt , aki pedig civil munkázni , vagy más helyről megkeresni a pénzt lusta az ne is csodálkozzon. (eltértem egy picit a tárgytól, elnézést)
Eddig bent volt az , hogy bármikor lehetett cp-t használni , ilyen árakon is sok rendvédelmis /illegálos (tisztelet a kivételnek) akkor is oda járt és ment vissza darálni , miközben volt fent OMSZ-es tag. Szerintem ha már RP szerveren vagyunk , akkor legalább amikor van fent OMSZ-es akkor rpzzünk vele a gyógyításért cserébe. Ismerlek Alex nem rád értettem ezt , RP-zel te is , régen OMSZ-es tagként is nagyon megfelelően toltad , de gondolj vissza arra az OMSz-es időkre amikor te vártad a hívásokat , hogy Rp-zhess valakivel , de ők inkább a cp-hez szaladgáltak.
Ötletedből egyedül az sf-be levő cp-t illetve azt , hogy ki lehessen választani , hogy LS-ben vagy SF-ben szeretnél újraéledni.
 
  • Tetszik
Reactions: MaxiV2

alexhun2

Zöldfülű
Támogató
2019. 02. 26.
154
108
Ausztria
V4 karakter
Julius Peetu
V2 karakter
Julius Peetu
Tudomásom szerint, már azt sem lehet megcsinálni, hogy ellőnek elmész cp majd vissza. Ezt el lehet kerülni. Ha azt nézed hogy van akár egy kezdő és örül egy gyári ládának is akár és pl elütik vagy bármi akkor nem fog ilyen sok pénzt kiadni...
(kezdőket ticketelni tilos)
Ingyen ellátja az omsz. De ha még sincsen akkor inkább lelép hogy ennyiért legyen akár lába

Meg már nem is egyszer volt olyan, hogy volt fent omszes de persze afkolt vagy nem volt szolgálatban.
Persze erről nem a leader tehet.
 

Buba

Az év Globális Moderátora 2020-ban.
Támogató
2019. 01. 13.
1 691
2 380
22
Kecskemét / Sopron
V4 karakter
Aleandro Guerrini
LV karakter
Taylor R Roosevelt
V2 karakter
Aleandro Guerrini
Értelek , erre az afkolós dologgal kapcsolatban úgy rémlik , hogy amikor a cp át lett állítva ilyenre , akkor ha az OMSZ-es afkolt fent és emiatt nem tudták használni akkor egy admin kickelte , de lehet rosszul emlékszem. Szerintem továbbra is többet ártana mint javítana az ha mindig használható lenne a cp.
 
  • Tetszik
Reactions: MaxiV2
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.