Julius Peedu -----> Cody

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

alexhun2

Zöldfülű
Támogató
2019. 02. 26.
154
108
Ausztria
V4 karakter
Julius Peetu
V2 karakter
Julius Peetu
v2-adminpk-logo.png


Játékos (IG) neved:
< Julius Peetu >

Panaszolt fél admin neve:
< Cody >

Panasz pontos megfogalmazása:
<
-Sziasztok, ezt a panaszkönyvet azért hoztam létre, mert volt egy ic esemény... Majd rá 3 perccel később vissza TP-zett Cody (Ismerősnél való adminügy intézés)-
Történet az, hogy a rendőrség üldözött, és szerintük PG-ztem és derby-ztem (Persze a rendőrőknek van videójuk, csak nem teszik fel.)
- [2020-08-02 20:58:32] [Output] : Julius Peetu: (( videód van róla, hogy még nem voltam bezárva? )) -
- [2020-08-02 20:58:40] [Output] : Julius Peetu: (( mert hátra fele tolattam )) -
- [2020-08-02 20:58:41] [Output] : Cave L Johnson: (( van )) -


Teljesen más szemszögből mondják a dolgot, és cody meg sem halgat, meg sem akarja beszéni.

Elszeretném mondani, a képeken látszik, mikor még bent ültek a rendőrautóban, hogy elől elzárták a dolgot. Mikor már rám tartották a fegyvert akkor már tolattam, és nem kell már rp-zni, hogy lebukok és rátaposok a gázra.. Videóban teljesen jobban látható lenne.
Derby részt sem értem, menekülni akartam mikor körbe zártak először akik előttem voltak neki mentem, de nem derby-ztem mert direkt utána tolatni kezdtem, elkerülve a ''derby szabálysértést'' mikor tolattam, akkor a rendőr autó azért csapódott fel az autóm tetejére, mert egyszerűen tolatva azonnal eléri a 90-es sebességet (Videóban jobban szemügyre lehet venni, mert azt hiszem hogy rám húzza a kormányt....)

Egyoldalú birálásnál nem hagyott szóhoz cody, majd azonnal admin jailbe tett


    • [2020-08-02 21:05:06] [Output] : Admin[1] Cody: (( Julius, tisztán látszik a képen hogy fogta rád és f10 mögötted van és átmész alatta ))
    • [2020-08-02 21:05:10] [Output] : Admin[1] Cody: (( a szankciót osztom ))
    • [2020-08-02 21:05:14] [Output] : [AdminJail]: Cody bebörtönözte Julius Peetu-t 180 percre.


Többi a bizonyitékoknál....
>

Bizonyítékok:
<
-Ismerősnél való adminügy intézés-
Szerintem ha látta volna egyből, hogy ki a panaszolt fél, akkor neki se kezdhetett volna az ügy intézésnek
1. https://pastebin.com/EKVZWzh8
(Ha nem ismernénk egymást nem kérdi meg, hogy tudom e hogy kivagyok és nem kezdünk 2 percen át beszélgetni.. ez pont tegnap volt méghozzá.)

-(A rendőrők szemszögéből)
1. https://imgur.com/a/sikdPI4
2. https://prnt.sc/tssuh0

(OOC beszélgetés)
- https://pastebin.com/jeVUvsgd -
>


Megjegyzés:
<
-Elszeretném kérni a rendőröktöl a videót, gyorsabb ügy intézésében...
-Cody
>
 
T

TheCody

Hali már vártam a Panaszkönyvet.

[2020-08-02 20:58:04] [Output] : Julius Peetu: (( mikor tolattam hátra néztem, és nem láttam nálad fegyvert ))

A képen teljes mértékbe látszik hogy rád fogja a fegyvert,

[2020-08-02 20:59:56] [Output] : Julius Peetu: (( kép nem elég ))

Szerintem ha képen megfelelően látszik a szabálysértés, akkor videó már nem szükséges.


[2020-08-02 21:00:20] [Output] : Julius Peetu: (( figyelj, miért lenne pg ha már jó messze voltam tőletek? ))

Ott voltak melleted és bevoltál dobozolva mert a f10 ott volt mögötted a kép szerint

[2020-08-02 21:00:45] [Output] : Julius Peetu: (( először bele mentem, de nem derbynek szánam, ezért tolattam ))
[2020-08-02 21:00:50] [Output] : Julius Peetu: (( mögöttem nem volt senki ))


Először mondod azt hogy ott volt valaki, rá 5 másodpercre azt mondod nem volt ott senki, a képen teljes mértékbe látszik hogy ott áll mögötted az f10


[2020-08-02 21:01:33] [Output] : Julius Peetu: (( de már messze voltam mikor rám tartottátok ))

Nem voltál messze ott voltál melletünk amikor rád tartották a fegyvert.

Elszeretném kérni a rendőröktöl a videót, gyorsabb ügy intézésében... Én ilyet nem is mondtam az ügynél.

Itt vannak a képek amiket kaptam a biráláshoz:


Szerintem a Ismerős ügyintézés nem történt meg, max ha beszéltünk ts-n waltonon keresztül, meg amikor meg oda mentem hozzád akkor gondoltam láttam ismerős neved és utána kérdeztem meg hogy ismersz-e mert Waltonon keresztül beszélgettünk. Utána már nem is beszélgettünk, meg szerintem nem vagyunk ismerősök ha pár percet beszélgetünk. ez kb 3-4 hónapja volt tudomásom szerint amikor még nem voltam se sgh se admin. azóta jó sok idő volt.

Edit: Mert Waltonnal egy családba vagyunk és régen is meg most abba vagyunk, és waltonon keresztül beszélgettél velem 1-2x, attól még nem mondanám ismerősnek intéztem ügyet

Én csak ennyit szerettem volna a PK-hoz hozzá fűzni várom a biráló FA/SA válaszát
 
Moderátor által szerkesztve, ekkor:

alexhun2

Zöldfülű
Támogató
2019. 02. 26.
154
108
Ausztria
V4 karakter
Julius Peetu
V2 karakter
Julius Peetu
Hozzá fűzném azt, amit látsz 3 darab képet imguron abból az utolsó 2 egy másodperc eltérés van közte, látható már elkezdtem tolatni, és nincs olyan reakció időm, hogy észre vegyem + nem arra figyelek mert stopanimozik....

Derbyre kitérnék...
Az imguros kép, az akkor készült mikor még bem voltam 'körbe zárva'
Arra akartam tovább menekülni, kijött, ossze ütközünk.... De utána nincs bizonyíték, hogy hogy jöttem ki onnan...
A képen látható az idő is..

Egyoldalú bírálást meg tudod magyarázni?
 
  • Tetszik
Reactions: fatmarco
T

TheCody

Én szeretném kérdezni mért menekültél volt rá indokod?

Ha volt azt szivesen fogadom ha volt indokod menekülni Leirtam hogy nem történt egyoldalú birálat

""
Szerintem a Ismerős ügyintézés nem történt meg, max ha beszéltünk ts-n waltonon keresztül, meg amikor meg oda mentem hozzád akkor gondoltam láttam ismerős neved és utána kérdeztem meg hogy ismersz-e mert Waltonon keresztül beszélgettünk. Utána már nem is beszélgettünk, meg szerintem nem vagyunk ismerősök ha pár percet beszélgetünk. ez kb 3-4 hónapja volt tudomásom szerint amikor még nem voltam se sgh se admin. azóta jó sok idő volt.

Edit: Mert Waltonnal egy családba vagyunk és régen is meg most abba vagyunk, és waltonon keresztül beszélgettél velem 1-2x, attól még nem mondanám ismerősnek intéztem ügyet ""




Ha ismerősök lennénk vagy bármi akkor 3-4 hónap ezelőtt bejelöltelek volna fb-n vagy bárhol de ez nem történt meg. Waltonnak Laurence Kydd volt a neve Lz-be én akkor SCCS-be voltam mint Ryan_Kydd és akkor ott kérdezted hogy ismered waltont? mondtad hogy igen vagy hasonlót mondtam, és akkor mondta talán walton vagy én hogy menjünk fel beszélgetni veled, meg akkor mentem be amikor walton is ott volt. Lehettünk 5-10 en a szobába, és akkor ha valakivel intézek ügyet és vele dumáltam pár szót, akkor haveri ügyintézés lenne?

Több hozzá fűzni valóm nincs.
 
Moderátor által szerkesztve, ekkor:

Pami

Pletykafészek
Very Important Person
2019. 01. 10.
892
1 130
Pécs
V2 karakter
Brandon W Harison
Az volt a szerencse,hogy pont végignéztem ezt az egész dolgot amit leműveltél ott üldözés közepette.
Legalább 4-en tartják rád a fegyvert és te álló kocsiban vagy,majd RP nélkül elhajtasz..Az PG.
Derby részét én is láttam ami teljesen jogos volt,különben nem mentél volna át a kocsi alatt.
Az ismerősnek való ügyintézés..
Ha az ember beszél 1-2x egy másik olyan emberrel akit nem ismer az nem azt jelenti,hogy már barátok és csak barátnak nem intézhetünk ügyet.
Véleményem szerint nem történt meg az ismerősnek való ügyintézés
.
1 oldalú bírálat.
Ahogy látom,mindenki meglett hallgatva OOC chaten úgyhogy nem értem mi a problémád.

Panasz jogtalan,zárom!
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.