Julio Ziegler

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.
2019. 01. 10.
10
1
LV karakter
Julio O Bryan
g6ihL4y.png


Teljes neve:
~Julio Ziegler~


Születési helye, ideje:
~Las Venturas~


Édesanyja lánykori neve:
~Melani Ziegler~


Jelenlegi lakcíme:
~Hotel~


Hány éve él a városban?:
~15~


Miért szeretne nálunk dolgozni?:
~Jelenleg munka nélküli vagyok , felmondtam előző munkahelyemen nem kedveltem a társaságot.Mivel a szakmám autószerelő ezért szerintem ez nekem megfelelő munka lenne és szeretek járművekkel foglalkozni, fölég a nagy benzines izomgépékél én magam is egy ilyen fajta autót hajtok egy Shelby GT 500. Úgy hallatom itt elég jó közösség van és megfelelő szakértelemmel rendelkező vezetőség ezért szeretnék jelentkezni . ~


Miért érzi magát alkalmasnak erre az állásra?:
~Mivel szakmát végeztem és 5 évig vezetem is egy műhelyt így úgy gondolom megbirkóznék a munkával.Lehetséges hogy vannak nálam jobbak sőt biztos is de én minden tőlem telhetőt megtennék ,hogy megfelelően végezem el a munkát amit rám adnak . Magamról annyit hogy elég barátságos vagyok csapatmunkás nem hirtelen haragú nem vagyok stresszes szóval ha az a csavar nem jön ki a helyéről attól még nem fogom flexel ketté vágni a kasznit. ~


Dolgozott-e már valaha szerelőként?:
~Igen ahogy mondtam 5 évig vezetem egy műhelyt de végül a frissen meg szerzet szakmás öcsémre hagytam. ~


Előző munkahelye(i):
~LVMS~


Rendelkezik-e érvényes vezetői engedéllyel?:
~Igen ~


A jelentkező nyilatkozata:

Kijelentem, hogy a jelentkezési lapon szereplő adataim hitelesek, továbbá elfogadom a
szervezet szerződési feltételének minden pontját.


Jelentkező Aláírása:
~Julio Ziegler ~














dmbg9Hw.png


Játszott perceid:
~18xxx~


Eddigi frakcióid:
~LVMS~


Jelenlegi frakciód:
~Nincs~


Mióta RP-zel?:
~5 éve ~


Miért szeretnél szerelő lenni nálunk?:
~Jelenleg Zalaegerszegi Szakképzési Centrum Munkácsy Mihály Szakgimnáziuma és Szakközépiskolájában tanulok a 10/H osztályában ez egy autószerelőnek tanuló osztály így szeretek autókal/motorokkal foglalkozni én magam is rendelkezek egy kismotorral amit én magam tuningoltam meg 75 cc igy Zalaegerszeg legkeményebb kis motorja lett egy Derbi Senda ról van szó . Apa sajnos nem tud autókat vásárolni így mindig olyat vesszünk amit szerelni kell és egy párat már én is csináltam a nagybátyám segítségével , most is egy saját autóra gyűjtők egy BMW E36 320 i re és aki ismeri a BMW ket az tudja hogy szerviz igényesek szóval lesz mit gyakorolni rajta .Röviden azért szeretnék mert élőben is ebben szeretnék elhelyezkedni és szeretek szerelni ~


Miért pont téged válasszunk?:
~Nem kell pont engem választani , nem vagyok jobb mint a többi csak egy egyszerű ember aki megpróbálkozik jelentkezni , de ha ki kéne fejtenem akkor azért mert szeretek egy csapatban lenni és nem érkezett még panasz rám jó fej vagyok azzal aki velem is az , mivel most a motorom nem jó így nem tudom nagyon lekötni magamat szóval most délután 15:00 tól este 00:00 íg elérhető vagyok így tudnék foglalkozni a frakcióval ~


Hányszor voltál jailben? (UCP-ről képet mellékelj, kephost.com VAGY imgur.com!)
~https://imgur.com/a/fJDcgEe~


Voltál már banolva a szerverről? (UCP-ről képet mellékelj, kephost.com VAGY imgur.com!)
~Nem ~


Eddig történt névváltásaidról csatolj képet: (UCP-ről képet mellékelj, kephost.com VAGY imgur.com!)
~https://imgur.com/a/fJDcgEe~


Voltál-e már szerelő?:
~Nem ~


Mennyi idős vagy?:
~16~


Mióta játszol a Las Venturas szerverén?:
~3 Honapja~


Használsz-e TS3-at?:
~Igen~


Használsz Facebook fiókot?:
~Igen~


Naponta mennyi időt tudsz a frakcióval foglalkozni?:
~3 at biztos de inkább többet ~


Délelőtt vagy délután lennél inkább aktív?:
~Hétfőtől-Péntekig: Délután , Hétvégén: Délelőtt és Délután is ~


Tagfelvételi tájékoztatóban szereplő lehetőségek közül, melyiket tudod teljesíteni?:
~1 Csak annyi változással, hogy 15:00 tól ~


Pár mondat magadról ( 5-6 mondat ):
~Rövid Artúr vagyok 2003.01.24 Budapesten születem viszont Zalaegerszegen élek most de laktam már külföldön is . Autószőrlenek tanulok Zalaegerszegen .Hobbijaim Motorozás,Kocsikázás,Driftelés,Sorozat Nézés ,Kockulás,Haverokkal bandázni.Rossz tulajdonságaim :Cigizek ,hetente egyszer be piálok kihasználom a nőket nem vagyok valami hűséges társ , rendőrök elől menekülők . Jó tulajdonságaim Csapatmunkás vagyok, Jó fej a magam módján , nem ítélek el semmit csak a rasszizmust utálom ,Nem vagyok haragtartó , és Barátkozó típus ~
 
Utoljára szerkesztve:

Salvatore

Modern Verne
SModerátor
LV
2019. 01. 10.
1 290
1 358
LV karakter
Leon Seanetti
Amennyiben tudnád az aktivitást tartani, támogatlak. Hajrá, sok sikert. :)
 

Puri

Írnok deák
Támogató
2019. 01. 10.
604
198
29
LV karakter
Purinsesu Aishiteru
V2 karakter
Emily Taylor
Gratulálunk, a lapod elnyerte a vezetőség tetszését, ezért továbbjutottál a TS meghallgatásra. Időpontja: 2019.01.31. 18:00 - Redline Váró.
_______________________________________________________________________________________________________

Amennyiben tagfelvételkor a lapod elfogadásra kerül, és az ott megadott időpontban nem tudsz megjelenni a TS meghallgatáson, sajnos új időpontot nem áll szándékunkban adni, így nem kerülhetsz be a frakcióba. Legközelebb, újra kell próbáld a felvételt.
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.