Juliett Vincenzo jelentkezése a Fix&Drive műhelyébe[Elutasítva!]

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Bonki

λ
2019. 09. 05.
432
784
LV karakter
Mio Fujisaki ☄🪐

UsDWLpV.png




OOC RÉSZ
Ez a rész a jelentkezésed azon szakasza ahol, mint játékos válaszolsz az általunk feltett kérdésekre.
Kérjük, mindenhol egész, jól megfogalmazott mondatokkal válaszolj! Ügyelj a helyesírásra!



Hogyan szólíthatunk? Hány éves vagy?
~ Becses becenevem Matyi, de a barátaim csak Bonkinak hívnak, 13 éves vagyok. ~


Mióta játszol a SeeMTA V2 szerverén? Mennyi játszott perccel rendelkezel?
~ 19 nap, 6 óra és 7 perc (27727 perc), 2019-06-08 10:13:27 ~


Voltál-e már AdminJail-ben, kitiltva a szerverről? (UCP kép kötelező, NÉVVÁLTÁSOKRÓL is!)
~ Sajnos voltam AJben és bannolva is. https://imgur.com/a/aR4XvCl ~


Rendelkezel-e TeamSpeak3-mal és mikrofonnal?
~ Igen, rendelkezem. ~


Mennyi időt tudnál naponta a frakcióra szánni? Tudnád teljesíteni a frakció szabályzatban leírt elvártakat?
~ Keddek kivételével 3-4 órákat tudok fent lenni, hétvégén többet. És a szabályzat minden pontját tudom teljesíteni. ~


Mesélj magadról pár mondat erejéig! (min. 7 kerek, egész mondat)
~ G. Mátyás vagyok, 13 éves vagyok. Egy kisvárosban, Komlón élem az életem. Zenélek már 6 éve, és szeretek RPzni. Egy jó fej srác vagyok akivel jól el lehet beszélgetni, segíttőkész vagyok. Szeretek csapatban dolgozni... Negtív tulajdonságom az hogy néha nem értek meg egy-két dolgot elsőre. ~



IC RÉSZ
A jelentkezési lap utolsó részében a karakterednek fogunk feltenni kérdéseket.
Kérjük, mindenhol egész, jól megfogalmazott mondatokkal válaszolj! Ügyelj a helyesírásra!



Teljes neve:
~ Juliett Vincenzo ~


Születési helye, ideje:
~ 1999. 07. 19. Las Venturas ~


Legmagasabb iskolai végzettség:
~ Kettő diploma ~


Miért szeretne a Fix&Drive csapatához tartozni?
~ Egy idelye már néztem az állásokat ahol a villamosmérnöki diplomámat tudom kamatoztatni, és a Fix&Drive műhely mellett döntöttem. ~


Csatolja szakmai önéletrajzát (10-15 mondat)!
~ Las Venturasban végeztem el az álltolános iskolámat, akkor már sejtettem hogy engem az elektromosság tan fog megfogni. Ekkor egy szakközép iskolába jelentkeztem ahol eme mesterég minden részét kitanultam. Ezek után, mikor megszereztem az érettségimet, jelentkeztem a Las Venturasi Mentős OKJ tanfolyamra ahol megszeretztem a második érettségimet. Egy kis idővel később, letettem mind kettő mesterségemből a diplomát. Eddig nem tudtam egyiket sem kamatoztatni, így gondoltam hogy ide jelentkezem. ~

Aláírás:
Juliett Vincenzo
 

FootmanHUN

Az év legális frakció leadere | 2022
2019. 04. 18.
669
685
32
Tótkomlós
V4 karakter
Lilith Vermillion
V2 karakter
Lilith Vermillion

XUqtqzT.png

Tisztelt jelentkező!
XUqtqzT.png

Sajnálattal értesítjük, hogy a beadott jelentkezési lapja NEM ÉRTE EL az elvárt kritériumokat.
Amennyiben a szakma továbbra is érdekli próbálkozzon újra a következő tagfelvételünkön!

Tisztelettel a Fix&Drive Vezetői!

XUqtqzT.png

(( Megjegyzés: Kevés az adminjailed, de viszont ott van a bannod. ))
XUqtqzT.png

 
  • Tetszik
Reactions: PaTKa01
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.