Julian Fraga - Matteresh

Hush

Újonc
2019. 07. 29.
32
273
18
V4 karakter
Julian Fraga
f1faa379e7c9391044487a98d7aa4614.png


Panasztevő InGame neve:
Julian Fraga


Panaszra tett Adminisztrátor neve:
Matteresh


Panasz oka, leírása, kifejtése:
Jogtalanul utasította el a névváltási kérelmem.


Kötelező bizonyíték (pl.: log, kép, videó):
image.png
image.png
image.png


Megjegyzés:
"Football játékos" indokkal utasította el, de ha rákeresek a Caleb Harmon névre nem dob fel szinte semmit. Utána néztem és az tény és való, hogy egy football játékosról van szó, viszont egyáltalán nem ismert, és még csak nem is az NFL-ben játszik, hanem egy egyetemi csapatnak, amit mielőtt elutasította a kérelmem észre sem vettem, mivel nem dobott fel a Google egy külön panelt rá, mint a hírességekre. Nem hiszem, hogy egy olyan ember miatt akinek 400 követője van Twitteren, és még csak a Google sem ismeri fel, el kéne utasítani egy névváltási kérelmet. Egy 400 követős emberről van szó, akit valószínűleg nem ismer fel senki sem az utcán, és merem kimondani, hogy nem számít hírességnek. Ilyen logikával a fél szerver neve nem kellene, hogy használható legyen. Nem szeretnék egy hetet várni, mivel jogtalanul lett elutasítva a kérelmem.
Ha lehetséges csak annyit szeretnék kérni, hogy a nevet tegyétek a karakteremre.
 
Utoljára szerkesztve:

Matteresh

NaPoM
SzerverAdmin
v4
2023. 10. 30.
9
4
V4 karakter
Mathias Mursisson
LV karakter
-
V2 karakter
-
Sziasztok!

Találtam róla pár statisztikát meg egy külön oldalt is,de igen így utólag tényleg hibáztam elnézést kérek.
Több hozzá fűzni valóm nincs. Máskor jobban át nézem a neveket,vagy utána kédezek amiben nem vagyok biztos.