Juhász Gábor Jelentkezése[Elutasítva!]

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

GaborHUNYT

Újonc
2019. 09. 05.
8
0
LV karakter
Vitomir Koning
V2 karakter
Juhász Gábor

UsDWLpV.png




OOC RÉSZ
Ez a rész a jelentkezésed azon szakasza ahol, mint játékos válaszolsz az általunk feltett kérdésekre.
Kérjük, mindenhol egész, jól megfogalmazott mondatokkal válaszolj! Ügyelj a helyesírásra!



Hogyan szólíthatunk? Hány éves vagy?
~ Gábornak, 13 ~


Mióta játszol a SeeMTA V2 szerverén? Mennyi játszott perccel rendelkezel?
~ 2019-08-12 14:44:37, Játszott percek:4400 ~


Voltál-e már AdminJail-ben, kitiltva a szerverről? (UCP kép kötelező, NÉVVÁLTÁSOKRÓL is!)
~ Admin jail: https://imgur.com/O903j9i Kititltás: https://imgur.com/IMssR2k ~


Rendelkezel-e TeamSpeak3-mal és mikrofonnal?
~ Igen ~


Mennyi időt tudnál naponta a frakcióra szánni? Tudnád teljesíteni a frakció szabályzatban leírt elvártakat?
~ Az, hogy mennyi időt tudnék a frakcióra szánni, az változó. Nyilván ha jobb napom van akkor többet, ha rosszabb akkor kevesebbet. Napi hatalmas átlagnak mondanék egy 2 órát. ~


Mesélj magadról pár mondat erejéig! (min. 7 kerek, egész mondat)
~ Szép estét/napot minden kedves olvasónak! Gábornak hívnak 13. élet évemet töltöm. Általános iskolába járok még 7-es vagyok sokat kell tanulni mint mindenhol máshol. De megpróbálok minden nap fent lenni legalább 1 órát a szerveren. Jó tanulónak tartom magam és mások szerint is az vagyok. Szabadidőmben játszani szoktam mostanában mta és far cry 5-el szoktam játszani. Egy kedves, barátságos, tanulékony embernek mondhatom el magam, és a legtöbb ember aki ismer megbízhatónak tartanak. Jelenleg nem sportolok a vírus miatt de az előtt boxoltam 6 évet, versenyekre nem jártam mert még nem lehetett nekem.Ez vagyok én pár mondatban. ~



IC RÉSZ
A jelentkezési lap utolsó részében a karakterednek fogunk feltenni kérdéseket.
Kérjük, mindenhol egész, jól megfogalmazott mondatokkal válaszolj! Ügyelj a helyesírásra!



Teljes neve:
~ Juhász Gábor ~


Születési helye, ideje:
~ Los Santos kórház, 2000.01.09 ~


Legmagasabb iskolai végzettség:
~ Los Santos Gépészeti és Villamossági Szakközépiskola. ~


Miért szeretne a Fix&Drive csapatához tartozni?
~Mert nagyon régóta foglalkoztat ez a szakma csak még nem adatott meg az a a lehetőség hogy egy ilyen vállalathoz sikerüljön leszerződnöm. ~


Csatolja szakmai önéletrajzát (10-15 mondat)!
~ Juhász Gábor vagyok. Los Santosban születtem, 2000.01.09-én. Amint oda jutottam, hogy középiskolát válasszak magamnak, tudtam, hogy Autó szerelő szeretnék lenni. De nem sikerült olyan Szakközép iskolában elhelyezkedni ahol ezt megtudtam volna tenni. Ezáltal nincs túl sok tapasztalatom. Miután elvégeztem az iskolát, sajnos nem tudtam elhelyezkedni a szakmámban, ezért más dolgokat is kipróbáltam az életem során. Kamionsofőr is voltam de beláttam hogy nem tudok abból megélni. Ezért két munkahelyen is dolgoztam egyszerre, egyszer reggel máskor este, de még így is kevés volt ahhoz, hogy többet keressek mint amennyiből megélhetek. És hát szeretnék élni a hobbimnak, de nincs rá pénzem.~

Aláírás:
Juhász Gábor
 

JaydenV2

APM GOD
2020. 01. 25.
166
37
26
Érd
V2 karakter
Stella Vermillion

XUqtqzT.png

Tisztelt jelentkező!
XUqtqzT.png

Sajnálattal értesítjük, hogy a beadott jelentkezési lapja NEM ÉRTE EL az elvárt kritériumokat.
Amennyiben a szakma továbbra is érdekli próbálkozzon újra a következő tagfelvételünkön!

Tisztelettel a Fix&Drive Vezetői!

XUqtqzT.png

(( Megjegyzés: -válasz- ))
XUqtqzT.png

 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.