Juanito Kevin jelentkezési lapja.

B6rnyyy

Újonc
2023. 12. 28.
8
3
LV karakter
Alaattin Vahit
See-Ring-Service.webp

Jelentkezési formanyomtatvány


IC RÉSZ
Jelentkező neve: Juanito Kevin
Születési hely, idő: Mexikó, 2003.03.06
Telefonszám: +38-76-535-0335
Előző munkahelye(i):
Munkahely megnevezése(Vesszővel elválasztva): Nem dolgoztam még sehol.
Távozás oka: -​
Miért érdeklődik a munkahely iránt?
Azért érdeklödőm a munkahely iránt, mert szeretnék egy jó közösségben dolgozni és amiket halottam és láttam, elég jó közösség alakult ki a SeeRing-nél. Szeretem a kocsikat, szerelni is őket, gyerekorom óta. Nyugisabbnak tünik mint pl. Jesse Car Service vagy a Redline, ezért is szeretnék ide jönni.​
Miért önt válasszuk? Miben különbözik a többiektől?
Jól tudok csapatmunkába dolgozni, megbizható személynek tartom magam és könnyen barátkozok az emberekkel. Soha nem keltem a feszültséget, ha nem muszáj.​
Önéletrajz (6-8 mondat):
Juanito Kevin-nek hivnak, Mexikói származású vagyok, 2003.03.06-án születtem. 21 éves vagyok jelenleg, 85 kiló, 185cm magass. Gazdasságtudományt végeztem 2020-ban. Las Venturas városába Decemberbe érkeztem, azóta igazából sehol nem dolgoztam farmozgatam, halaszgattam és detektoróztam. 2 unókatestvéremel vagyok itt Las Venturas városában. Ők segitettek nekem elindulni, pénzt szerezni stb. Igy ennyi tudok magamról mondani.​
Tisztában van vele, hogy jelentkezésével elfogadja cégünk szabályait, működési pontjait? Igen



OOC RÉSZ
Neved, életkorod, Account Id-d: Barni, 17, 33295
Játszott perceid: 9.809
Mikor és hány órát tudnál naponta a frakcióra szánni? (Hétköznap/Hétvégén):
Hétköznap (15:00-21:00 között): 18:00-tól kb. este 00:00-ig.
Hétköznap (12:00-15:00 között): Nem tudok lenni, suliban vagyok akkor jelenleg.
Hétvégén (10:00-14:00 között): Tudok hamarabb is lenni, mint 10:00, egészen 14:00-ig simán.
Hétvégén (14:00-22:00 között): 15:00-tól, 22:00-ig nem nagyon tudok lenni, ez mindig változó.​
Adminjailek (Kép az UCP-ről): Link
Kitiltások (Kép az UCP-ről): Link
Korábbi neveid (Kép az UCP-ről): Link
Voltál-e már a szerveren frakcióban? Ha igen, mi volt a távozásod oka?
Frakció megnevezése(Vesszővel elválasztva): Nem voltam frakcióban még.
Távozás oka: -​
Rendelkezel Discord, valamint TeamSpeak 3 alkalmazásokkal, működőképes mikrofonnal?
Discord alkalmazás: Igen
TeamSpeak 3 alkalmazás: Igen
Működőképes mikrofon: Igen​
Mesélj magadról (5-6 mondat):
Barninak hivnak, Romániában élek, székelyföldőn. :D 17 éves vagyok, szüleimel élek és jelenleg liceúmos. Egy barátságos, kedves, megbizható és megértő személynek tartom magam. 10-es vagyok, müszaki rajzoló profilon vagyok, házaknak alaprajz rajzólásá, röviden ennyi. Nagyon szeretem a kocsikat, imádom őket, gyerekkorom óta. Kocsis játekokkal, filmekkel, videókal, kocsis emberek között nöttem fel, köszönhető ez édesapámnak. Jövőre nézve, nincsenek hű de nagy céljaim. 1-ik az, hogy legyen meg a jogositványom, meg tudjak szerezni egy jó munkahelyet. Nagyon szeretem a kocsikat, imádom őket, gyerekkorom óta. Kocsis játekokkal, filmekkel, videókal, kocsis emberek között nöttem fel, köszönhető ez édesapámnak.​
Igazolod, hogy az OOC részben tett válaszok a valóságnak megfelelnek? Igen