Bírálatra vár Juan Carlos Diego - danii

2023. 11. 15.
30
2
21
V4 karakter
Juan Carlos Diego
LV karakter
Pablo El Habar
V2 karakter
Pablo El Habar
db7e254fc9e5f1a4fcdd958f71569a25.png


InGame neved:
Juan Carlos Diego

A ban időpontja:
2024.08.24 18:50

A ban időtartama:
1 év

Admin neve, aki bannolt:
Danii

A ban oka:
Frakciótársak súlyos szidása OOC chaten.

Amiért szeretnéd az unbant:
Sziasztok. Tegnapi nap folyamán történt egy elég nagy félre értés ami lehet úgy jött le mindenkinek hogy frakción belülre beszélek. Nekem nem volt célom senkit bántani de ezt tegnap el is mondtam.
Ensar Krasniq tól Discord applikáción keresztül bocsánatot szerettem volna kérni de az eggyik barátomon keresztül üzent nekem
miszerint ha még egy szót írok neki letilt. Én Frakción belül/kívül senkit nem akartam megbántani sem OOC sem pedig sehogy. Mivel én
ki akartam lépni a frakcióból idő hiányra hivatkozva (munkám miatt inaktív lettem volna olyan szinten hogy nem tudtam volna akciókra menni...) . Elvileg volt valami olyan, hogy Ensar és Ipo privátba beszélték hogy elég ha FK JUMP jailt kapok. Ha ez tényleg így volt szeretném megköszönni ezt. Tudom nem ők döntik ezt el hanem az adminisztrátor.


Megjegyzés:
51 ezer perc alatt ez az első ban om és ezt is egy félre értés miatt kaptam. Lehet ez a kérelem nagyon nem össze szedett de egyszerűen nem tudtam aludni emiatt a ban miatt. Nagyon Köszönöm válaszod előre is. És tényleg nem volt célom senkit se bántani.

 
Utoljára szerkesztve: