Jozii See Game Helpdesk jelentkezési lapja

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Jozii

Újonc
2019. 01. 28.
64
13
V4 karakter
Jospeh D Alfonzo
V2 karakter
Jozii R Treyton
VoK0rJX.png



Neved,életkorod

~ Németh Ervin, 17 éves ~

Játszott perceid száma

~ Jelenlegi álláspont szerint kB 128.000 játszott percnél járok ~

Hányszor voltál jailban? Miért? Mennyi idöre? (UCP kép elfogadott)

~ https://imgur.com/fsX1AON ~

Hányszor voltál bannolva? Miért? Mennyi idöre? (UCP kép elfogadott)

~ A fenti linken lásztik a kitiltás részleg is. ~

Miért szeretnél adminsegéd lenni?

~ Ha elöször nem is a See szerver csoportokon is, de mindig is az Volt a célom, hogy egy kiváló csapat mellet felülmulhatatlan, problémamentes játkélményt nyújtsak a játékosok felé. Segíteném a játékosokat, ha netán elakadnának valamiben, illetve ha valamit jelezni szeretne nagyobb adminnak (bugot talált, NonRP-t tapasztal a vele lefolyó RPben és persze minden apróbb dolog (hogy müködik a farm, stb.). Valamint szeretném magam kipróbálni egy ekkora kaliberü szerveren is és esetleg feljebb mászni a létrán. ~

Mi az adminsegéd feladata?

~ Az admin segéd feladata a kisebb kérdések megválaszolása, alakalom adtán azonnali továbbjuttatása Adminok felé. Kisebb kérdések/dolgok alá sorolnám a fórum regisztrációját és útbaigazitását,valamit a szerveren (ha netán új játékosról beszélünk) elmondani neki hogy mit merre talál ha kérdi. Ami szintén fontos adminsegédként, hogy mi szintén figyeljuk a körülöttünk történö cselekményeket és va valami nem úgy zajlok le, mint ahogyan annak lennie kellene, jelentjük nagyobb adminnak. ~

Látsz egy NONRP-s hirdetést. Mi az első dolog amit teszel?

~ Azonnal szólnék az adminchaten egy adminnak, hogy kickelje vagy adminjailezze be az adott játékost. ~

Naponta hány órát tudsz online lenni?

~ 4-5 órát tudok online lenni ~



Bemutatkozásod:

~
Németh Ervin-nek hívnak, 17 éves vagyok. Romániában élek azonbelül Szatmárnémeti városában, szabadidőmben általában a haverokkal lógok, vagy a számítógépen játszok / csinálok valamit. MTA-s karrierem 2014-ben kezdődött még annó V1-n, az RP világába még SeeRPG-n csöppentem bele. A banda és maffia RP terén vagyok a legjártasabb, de a tudásom a Rendvédelmi terén sem kivethető. SeeMTA V2-őn játszottam eddig a legtöbbet, sok ismerősre is tettem szert. Több szerveren is megfordultam már mint admin illetve adminsegéd, és nagytöbbségben jól helytálltam.

RP karrierem nagyrészét mint említettem, bandákban és maffiákban töltöttem, ezek kötnek le a legjobban. Aktívan használom a Fórumot illetve a TeamSpeak 3 szervert is. Hétköznapi aktívságom 4-5 óra hétvégéken akár 6-7 órát is fent vagyok a szerveren. Céltudatos ugyan akkor önfejű embernek tartom magam. Aránylag robbanékony vagyok, viszont vissza tudom magamat fogni, képes vagyok ép ésszel gondolkodni minden esetben. Sosem foglalok előre állást, sosem kivételeztem senkivel sem. Szókimondó és őszinte ember vagyok, viszont olykor-olykor feledékeny vagyok. Úgy gondolom, hogy a beszélőkém,a megnyilvánulásaim, kritikáim képviselnek egy bizonyos szintet. Ez alatt azt értem, hogy törekszek mindig az építő jellegre, normális hozzászólásokra és a normális beszélgetések fentartására.
~


Melyik 3 helyszínt mutatnád be a szerveren egy kezdönek ami szerinted legfontosabb? Miért pont azokat?

~ Elsö és legfontosabb helyszín kezdöként a Városháza, mivel itt lehet felvenni a munkákat, hogy pénzt lehessen keresni, valamit a szükséges okmányokat (személyi, útlevél, horgászengedély, késöbb forgalmi) megigényelni/érvényesíteni. Második amit szintén szükséges a mindennapi élethez, az jogosítvány, ezért megutatnám, merre találja az autósiskolát késöbb az autókereskedést a játékos. Harmadik ami nálam vetekszik a 3. helyen de a piac/tuningtelep . Azért gondolom ezt, mert viszonylag közel vannak egymáshoz és sokan járnak tuningolni viszont egy kezdö nem biztos hogy rögtön megengedheti magának hogy tuningoljon. A piac pénzkeresés szempontból nagyon jó hisz 2 nap alatt sok pénzhez lehet jutni. Elmondanám neki, merre van, és hogy müködik. Ha kéri elküldök neki egy fórum linket a farmról, ahol fel van sorolva hogy milyen termés mennyit ér.~

Tulajdonságok:

~
-Aktívság
-Rugalmassás
-Értelmesség
-Felelőség tudat
-Terhelhetőség (bizonyos mértékig)
~

~
-RobbanékonyҲ
-Szókimondó , de ha olyan megtartom magamnakҲ
-Vannak ténylegesen rossz napjaimҲ
-Utálom a jópofizástҲ
-Tisztelet elvárásaҲ
-Felejtek néhaҲ
~



Soyer válasza:
 
Moderátor által szerkesztve, ekkor:

Soyer

Írnok deák
2019. 01. 09.
570
842
21
V4 karakter
owen wade
V2 karakter
soyer aysen
Ha jól tudom voltál már Adminisztrátor a szerveren, és volt Adminisztrátor nem lehet SGH. tag.
 
  • Tetszik
Reactions: jaki

Fleckey

Zöldfülű
Támogató
2019. 01. 10.
187
61
23
Capital City
V4 karakter
Lewis Hopkins
LV karakter
-
V2 karakter
Fleckey Aysen
Normális srácnak tűnsz,de már voltál admin és elég hamar elvették+volt admin elvileg nem lehet S.G.H.
 

Jozii

Újonc
2019. 01. 28.
64
13
V4 karakter
Jospeh D Alfonzo
V2 karakter
Jozii R Treyton
Igen így van voltam Admin a szerveren és egy félreértés miatt vették el, nem volt vontatós a szerveren és én így elgetteltem egy játékost a fix&drive-hoz és el vették.
 

Bence

Az év legmeghatározóbb személye | 2022
SzuperAdmin
v2
2019. 01. 07.
4 815
2 676
Sajnáljuk, de ez most nem sikerült! Talán legközelebb, azonban ez a jelentkezési lap nem ütötte meg a kívánt mércét!


Személyes megjegyzés: Volt admin nem lehet SGH.​
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.