Jozef Tesaric jelentkezése az OKF állományába

Madex00

Újonc
2022. 04. 23.
23
16
Kiskunfélegykerepestarcsa😎😉
V4 karakter
🇸🇰 Jozef Tesaric 🇸🇰
okflogod7spt.png
tuzoltosag.png





Olvassa el az instrukciókat a jelentkezési formanyomtatvány kitöltése előtt.

Formanyomtatványt a helyesírás szabályainak megfelelően kell kitölteni.

Ügyeljen, hogy válaszait bő mondatokban fejezze ki, ahol szükséges
részletekbe menően fejtse ki gondolatait.





- IC (In Character) -



Jelentkező neve: Jozef Tesaric
Születési helye, ideje: Kassa, 1995.02.02.
Bejelentett lakcíme: Nincs
Elérhetőségek (e-mail cím, telefonszám): 19jozef.tesaric95@seemail.hu, +38-76-219-9468
Legmagasabb iskolai végzettsége: Érettségi
Megszerzett szakmák, képzettségek: Karosszéria lakatos és autófényező
Nyelvismeret: Magyar, Szlovák
Gépjármű vezetői engedély kategóriája: A, B, C, E



Miért szeretne csatlakozni a katasztrófavédelemhez?
Családomba apai ágon nagyapám tűzoltó volt Kassán, sokat időt töltöttem vele amikor szolgálatban volt, ezért gyermekkoromba elhatároztam, hogy viszem tovább a hivatást. Illetve szeretnék ember életeket menteni, illetve a város biztonságáért felelni.



Mi a tűz égéséhez szükséges három feltétel?
A tűz égéséhez éghető anyagra, oxigénre és gyulladási hőre van szükség.



Ön egy számítógépes teremben tartózkodik, ahol tűz keletkezik. Mi a teendő?
Ha tartózkodik rajtam kívül más a teremben, akkor őket megkérem hogy a vészkijáraton távozzanak az épületből és ez után azonnal lekapcsolom a biztosítékot, és közbe tárcsázom a segélyhívót, amelyen értesítem a tűzoltóságot, e mellett a porral oltó készülékkel megpróbálom csökkenteni és eloltani a tüzet. Ha a tűz oltásával nem járok sikerrel akkor én magam is távozok a vészkijáraton, s várom a hatóságok kiérkezését.



Milyen szakfelszerelések találhatóak meg egy gépjárműfecskendő málhaterében?
Műszaki mentéshez való eszközök:

balta, láncfűrész, feszítő-vágó, pajszer, gyorsdaraboló, terelő bóják, kötelek.
Tűzoltáshoz:
Tömlők, sugárcső, víz elosztó.
Egyéb szakfelszerelések:
Porral oltó, szerszámos láda, légzőkészülék, lámpa.


Ön és a társa éppen egy lángoló lakóházban végeznek felderítést. A társára rászakad a mennyezet. Mi a teendő?

Elsősorban értesítem a kárhelyparancsnokot, segítséget kérek, majd megpróbálom a bajtársamat kiszabadítani.


Los Santosban egy lakás tűzhöz riasztják a tűzoltókat. A helyszínen a lakás tulajdonosa állítása szerint az égő épületbe rekedt a 7 éves kisfia, illetve egy gázpalack is van a gáztűzhelyre rákötve, a tűzfészekhez közel. Mi a szakszerű eljárásmenet?
Két-két csoportot fogok alakítani, egyik csoport lesz a mentési csoport, aki a gyermeket fogja keresni. Másik csoport pedig a gázpalack kihozataláért és a tűz oltásáért lesz felelős. Gázpalack kihozatala után azt folyamatosan hűteni, és ellenőrizni kell.


Mellékelje a szakmai önéletrajzát!
Név: Jozef Tesaric

Születési hely, idő: Kassa, 1995.02.02.
Iskolák:
2001-2009 Általános iskola
2009-2014 Jozef Murgaš Szakközépiskola
Munkahelyek:
2015-2016 Csomagfutár furgonnal
2016-2018 Autószerelő
2018-2024 Magánvállalkozó (Saját karosszérialakatos és fényező műhely cég)




- OOC (Out Of Character) -



Mesélj magadról, mit kell tudnunk rólad? (neved, korod, egyéb információk)

Sziasztok! Marcinak hívnak 18 éves vagyok. Jelenleg ipari informatika szakon tanulok, sok hobbim van, szeretek kirándulni, kerékpározni(nem országúton, hanem kisebb terepen) illetve vezetni mióta megszereztem a jogosítványomat. Sok féle játékkal szoktam játszani a számítógépen. Az RP világába 2020 augusztusában csöppentem bele, eredetileg GTAV RP-vel kezdtem. Megfordultam egy pár szerveren, de nem szeretnék neveket említeni. Voltam Magyar és Amerikai jogszabályokra alapuló szerveren is, legjobban a magyar tettszett az is a magyar rendvédelmi szervek és magyar mentőszolgálat miatt. Ez által legális oldalon több időt töltöttem el, voltam rendőr, navos, sheriff, mentős stb stb. Ezek mellett egy-két szerveren voltam adminisztrátor is, sőt még Szerver Manager is :D. 2022.04.23. elhatároztam hogy kipróbálom a text RP-t is, s ez által regisztráltam egy barátom segítségével a SeeMTA v3 szerverére. Azóta voltak kihagyásaim, de a múlthét csütörtökön vissza tértem a text rp világába.


Mennyi játszott perccel rendelkezel?
24 266 perc.


Voltál-e már AdminJailben, illetve kitiltva a szerverről? Mellékelj képet az UCP-ről.


Miért szeretnél a frakció tagja lenni?
Mindig is kíváncsi voltam, hogy milyen a szerveren a katasztrófavédelem frakció, illetve szeretnék egy jó közösség része lenni.


Voltál-e már korábban más frakcióban? Ha igen, miért léptél ki?
Igen, illegál frakcióban, inaktivitás miatt távoztam.


Rendelkezel mikrofonnal, továbbá TeamSpeak 3 klienssel?
Igen, rendelkezem.



Kijelentem, hogy a jelentkezés során az igazat írtam, semmilyen külső segítséget nem vettem igénybe és természetesen más jelentkező sorait sem próbáltam meg a sajátomba belecsempészni.



Kelt: 2024.07.11.



Aláírás: Jozef Tesaric

 
Utoljára szerkesztve:

Puree

Még nem veszíthetek..
2022. 02. 13.
429
113
V4 karakter
Adam D Lewis
LV karakter
-
V2 karakter
-
OKF-sz-nes.png

Országos Katasztrófavédelmi Főigazgatóság

Tisztelt jelentkező!

A jelentkezési lapja elbírálásra került. Örömmel értesítem, hogy a vezetőség döntése alapján a jelentkezése elfogadásra került!
Várjuk a San Fierroi Tűzoltó parancsnokságon szóbeli meghallgatásra ((TS)) 2024.07.15-én 18:00 és 20:30 között! Ha ennek nem tesz eleget a jelentkezése automatikusan elutasításra kerül! A meghallgatáson szakmai kérdések is felmerülhetnek, felkészülésében az oktató anyagaink segítenek!
Jó felkészülést!

((Amennyiben nem felel meg a kiírt időpont privát üzenetben keress fel))

Tisztelettel: Adam D Lewis, Százados
Országos Katasztrófavédelmi Főigazgatóság

 
Utoljára szerkesztve: