Josuah Ahmed jelentkezése

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

mradam987

Újonc
2022. 08. 30.
17
24
Szigetcsép
V2 karakter
josuah ahmed
FD-feljlecv2.png


OOC RÉSZ
Ez a rész a jelentkezésed azon szakasza ahol, mint játékos válaszolsz az általunk feltett kérdésekre.
Kérjük, mindenhol egész, jól megfogalmazott mondatokkal válaszolj! Ügyelj a helyesírásra!

Hogyan szólíthatunk? Hány éves vagy?

~ Fekete Ádám vagyok 18 éves ~

Mióta játszol a SeeMTA V2 szerverén? Mennyi játszott perccel rendelkezel?
~ egy pár éve játszom már, nagyobb kihagyásokkal 6326 játtszott percem van ezen a accuntomon ~


Voltál-e már AdminJail-ben, kitiltva a szerverről? (UCP kép kötelező, NÉVVÁLTÁSOKRÓL is!)

Rendelkezel-e TeamSpeak3-mal és mikrofonnal?
~ igen rendelkezem ~


Mennyi időt tudnál naponta a frakcióra szánni? Tudnád teljesíteni a frakció szabályzatban leírt elvártakat?
~ változó napi 2 3 órát minimum hétköznap hétvégén változó. Igen ttudom ~


Mesélj magadról pár mondat erejéig! (min. 7 kerek, egész mondat)
~ Fekete Ádám vagyok 18 éves. Végzős diák vagyok rendészeti szakon. Szokat szoktam játszni csak már unom az unalmas horgászást a játékba. Hétvégéim váltózóak valamikor teljesen szabad vagyok de van amikor hétvégén dolgozok. Pest vármegyében élek születésem óta a 8.kerültben születtem 2004.09.29. én. Őrűlnék össze jönne ez a frakció mert jó lenne egy kis változatos munka. Nagyvonalakban ennyit tudok magamról mondani reméllem elnyerte a jelentkezésem a tetszésüket. ~



IC RÉSZ
A jelentkezési lap utolsó részében a karakterednek fogunk feltenni kérdéseket.
Kérjük, mindenhol egész, jól megfogalmazott mondatokkal válaszolj! Ügyelj a helyesírásra!


Teljes neve:

~ Josuah Ahmed ~


Születési helye, ideje:
~ 1998.01.01 Los Santos ~


Legmagasabb iskolai végzettség:
~ 2019 ben végeztem az autószerelő szakon a középiskolában érettségi bizonyitványal rendelkezem ~


Miért szeretne a Fix&Drive csapatához tartozni?
~ tetszik ez a szakma mint fent említettem ezt tanultam eddig is. ~


Csatolja szakmai önéletrajzát (10-15 mondat)!
~ Josuah Ahmed vagyok 2019 ben végeztem autószerelö szakmával. Érettségi bizonyitványt is megkaptam a szakma mellé. Eddig nem dolgoztam a szakmában de sok mindent tudok a suliból ahol voltak gyakorlati órák is, de dolgozni nem dolgoztam a szakmában. Az emberekkel jól kijövök kedves, emberszertő személy vagyok. Pénzel dolgoztam már de saját magamnak mivel autókkal kereskedtem eddig. Elötte busz soför voltam hogy meteremtsem az alaptőkémet. Szabadidőmben hórgászni szoktam mivel van horgászengedélyem igy egy kis pénzem is van belőle. Szeretem a jó munkaközösséget és szeretek jó hangulatban dolgozni. Ezeket úgyérzem ebben a munkakörben megvannak teremtve nemmelesleg szeretem a szép kocsikat amiket hoznak szereltetni. A buszsofőr munkámból adodóan megvan a buszra való jogositvány és a teherautó jogositvány is. ~

Aláírás:
:Josuah_Ahmed:
 
Utoljára szerkesztve:

mradam987

Újonc
2022. 08. 30.
17
24
Szigetcsép
V2 karakter
josuah ahmed

antoon válasza:
2.) Tilos a dupla, tripla hozzászólás!
Büntetés: 40 büntetőpont.
12.) Hozzászólásba TILOS csak képet, videót berakni.
Büntetés: 40 büntetőpont.

40 pontot kapsz csak, azért másoltam be mindkettő szabálypontot, hogy legközelebb ezekre is figyelj!
Nézd át a szabályzatot.
 
Moderátor által szerkesztve, ekkor:

Bence0407

Újonc
2021. 02. 24.
41
43
19
Albertirsa
V4 karakter
Osip Josip
LV karakter
Osip Josip
V2 karakter
Osip Josip
FD-feljlecv2.png


OOC RÉSZ
Ez a rész a jelentkezésed azon szakasza ahol, mint játékos válaszolsz az általunk feltett kérdésekre.
Kérjük, mindenhol egész, jól megfogalmazott mondatokkal válaszolj! Ügyelj a helyesírásra!

Hogyan szólíthatunk? Hány éves vagy?

~ Fekete Ádám vagyok 18 éves ~

Mióta játszol a SeeMTA V2 szerverén? Mennyi játszott perccel rendelkezel?
~ egy pár éve játszom már, nagyobb kihagyásokkal 6326 játtszott percem van ezen a accuntomon ~


Voltál-e már AdminJail-ben, kitiltva a szerverről? (UCP kép kötelező, NÉVVÁLTÁSOKRÓL is!)

Rendelkezel-e TeamSpeak3-mal és mikrofonnal?
~ igen rendelkezem ~


Mennyi időt tudnál naponta a frakcióra szánni? Tudnád teljesíteni a frakció szabályzatban leírt elvártakat?
~ változó napi 2 3 órát minimum hétköznap hétvégén változó. Igen ttudom ~


Mesélj magadról pár mondat erejéig! (min. 7 kerek, egész mondat)
~ Fekete Ádám vagyok 18 éves. Végzős diák vagyok rendészeti szakon. Szokat szoktam játszni csak már unom az unalmas horgászást a játékba. Hétvégéim váltózóak valamikor teljesen szabad vagyok de van amikor hétvégén dolgozok. Pest vármegyében élek születésem óta a 8.kerültben születtem 2004.09.29. én. Őrűlnék össze jönne ez a frakció mert jó lenne egy kis változatos munka. Nagyvonalakban ennyit tudok magamról mondani reméllem elnyerte a jelentkezésem a tetszésüket. ~



IC RÉSZ
A jelentkezési lap utolsó részében a karakterednek fogunk feltenni kérdéseket.
Kérjük, mindenhol egész, jól megfogalmazott mondatokkal válaszolj! Ügyelj a helyesírásra!


Teljes neve:

~ Josuah Ahmed ~


Születési helye, ideje:
~ 1998.01.01 Los Santos ~


Legmagasabb iskolai végzettség:
~ 2019 ben végeztem az autószerelő szakon a középiskolában érettségi bizonyitványal rendelkezem ~


Miért szeretne a Fix&Drive csapatához tartozni?
~ tetszik ez a szakma mint fent említettem ezt tanultam eddig is. ~


Csatolja szakmai önéletrajzát (10-15 mondat)!
~ Josuah Ahmed vagyok 2019 ben végeztem autószerelö szakmával. Érettségi bizonyitványt is megkaptam a szakma mellé. Eddig nem dolgoztam a szakmában de sok mindent tudok a suliból ahol voltak gyakorlati órák is, de dolgozni nem dolgoztam a szakmában. Az emberekkel jól kijövök kedves, emberszertő személy vagyok. Pénzel dolgoztam már de saját magamnak mivel autókkal kereskedtem eddig. Elötte busz soför voltam hogy meteremtsem az alaptőkémet. Szabadidőmben hórgászni szoktam mivel van horgászengedélyem igy egy kis pénzem is van belőle. Szeretem a jó munkaközösséget és szeretek jó hangulatban dolgozni. Ezeket úgyérzem ebben a munkakörben megvannak teremtve nemmelesleg szeretem a szép kocsikat amiket hoznak szereltetni. A buszsofőr munkámból adodóan megvan a buszra való jogositvány és a teherautó jogositvány is. ~

Aláírás:
:Josuah_Ahmed:

XUqtqzT.png

Tisztelt jelentkező!
XUqtqzT.png

Örömmel értesítjük, hogy a beadott jelentkezési lapja ELÉRTE az elvárt kritériumokat.
Köszönjük jelentkezését és idejét amit beleölt a jelentkezési lap megírásába!
Várjuk sok szeretettel a meghallgatáson ami a műhelyben lesz megtartva!

Tisztelettel a Fix&Drive Vezetői!

XUqtqzT.png

(( Megjegyzés: -
Meghallgatás TeamSpeak3-on a keddi nap folyamán (2023.04.04) 19:00-kor lesz.
Amennyiben nem felel meg az időpont privátban keressen fel egy vezetőségi tagot!
- ))

XUqtqzT.png

 
  • Tetszik
Reactions: mradam987
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.