Joshua Stephens jelentkezése [Elfogadva]

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

osi36

Újonc
2019. 06. 03.
22
5
V4 karakter
Joshua Stephens
LV karakter
Joshua Stephens

34be8acad84f07b0d2f98dda7f876a6f.png

[Out Of Character Rész]
Az “Out Of Character” részben rád leszünk kíváncsiak, illetve a szerveren lévő OOC karrieredre.
Kitöltésénél igyekezz kerek, értelmes mondatokban válaszolni a kérdésekre, illetve nem maradhat el a helyes írás sem. Sok szerencsét kívánunk a kitöltéséhez!


Mi a neved?
Osbáth Gergely
Hány éves vagy?
17 éves vagyok
Hány játszott perced van?
27234
Voltál-e már Adminjail-ban? Ha igen hányszor? (Kép az UCP-ről!)
Igen, https://imgur.com/GMWbW9i
Voltál-e már kitíltva a szerverről? Ha igen hányszor? (Kép az UCP-ről!)
Nem, https://imgur.com/Z3QN0Wk
Volt-e már más neved a szerveren? Ha igen mi volt? (Kép az UCP-ről!)
Igen, https://imgur.com/WmlzkZV
Voltál-e már valaha a szerveren valamilyen frakcióban/frakciókban ? Ha igen melyikben?
Nem
Ha voltál miért léptél ki belőle(ük)?

-
Mire/Mikre vagy büszke a szerveren, miket értél el eddig?

Mindenféle alap munkában profi vagyok, valamint az első komolyabb autómra, egy Ford Shelby GT500-ra
Átlagosan mennyi időt tudsz naponta szánni a frakcióra?

Hétköznap általában 5-7 óra között, hétvégén 6-12 órát is akár, extrém esetben többet
Rendelkezel-e TeamSpeak3-mal és mikrofonnal?

Természetesen, mindkettővel
Miért pont téged válasszunk? Miben vagy jobb, mint a többi jelentkező?

Sokat vagyok fent a szerveren, jól működök csapatban, szerintem elég jól RP-zek, szeretném kipróbálni magam új helyzetekben és remélem jól teljesítek.
Mesélj magadról pár mondatban! (8-10 kerek összefüggő magyar mondat.)

Osbáth Gergely vagyok, Győrben születtem 2002. 03. 19-én. Csak pár éve kezdtem el komolyabban játszani számítógépen, egész sokáig ne mizgattak az efajta játékok. Szabadidőmben mielőtt lekezdtem gamelni folyamatosan lent voltam haverokkal, bár a barátok jelenleg is a játékok előtt vannak nekem. Általános iskolában jó tanuló voltam, ez kicsit leromlott a szakgimnáziumi tanulmányaim alatt, de ez szerintem normális. Minden nap fél 6-kor kelek, csak azért, hogy egyel előbbi busszal bemehessek Komáromból Tatára(ahova iskolába járok), csak azért, hogy többet lehessek a barátaimmal. Megbízható vagyok, tudtommal humoros és szeretek mindenkivel barátságot kötni akivel csak lehet. Nincsenek ellenségeim :)


[In Character Rész]

Az “In Character” részben a szerveren lévő IC karakteredre, és annak karrierjére vagyunk kíváncsiak.
Kitöltésénél igyekezz kerek, értelmes mondatokban válaszolni a kérdésekre, illetve nem maradhat el a helyes írás sem.

Jelentkező neve:
Joshua Stephens
Jelentkező születési helye, ideje:

USA, California, San Diego, 1999. 03. 19.
Jelentkező anyjának leánykori neve:

Maggie Johnson
Jogosítványa, okiratai érvényesek?

Igen, minden érvényes
Miért szeretne ide jelentkezni?

Rengeteget dolgoztam busz sofőrként, szeretnék ugyanúgy embereket szállítani, csak egy kicsit újítanék.
Miért pont önt vegyük fel?

Nagyon sokat beszéltem az utasaimmal amikor buszsofőrként dolgoztam, jól bánok az emberekkel.
Mi a véleménye a csapatmunkáról? (3-4 mondat)

Egy csapat csak úgy működhet jól, hogyha jók és együttműködőek a csapattagok. Személy szerint nagyon szeretek csapatban dolgozni, szeretem az embereket.
Elfogadja-e a Las Venturas Taxi szabályzatát, illetve Működési szabályzatát? Valamint ha sikeres felvételt nyer, be is fogja tartani?

Igen, minden szabályt be is fogok tartani, amennyiben felvételt nyerek.
Elfogadja-e, hogy bekerüléskor 7.500 $ kauciót kell befizetni?

Elfogadom.
Kérjük mellékelje motivációs levelét (8-10 mondat):

Nem egészen egy éve érkeztem meg eme csodálatos városba repülőgépen, mivel otthonról kidobtak a szüleim a lustaságomra hivatkozva. Azóta nem tartom a kapcsolatot egyetlen családtagommal sem, amit nem is bánok, sőt még örülök is neki. Nagyon sokat változtam, dolgozó ember vagyok, szeretem az embereket, sok új barátot szereztem itt Las Venturasban. Régi barátaimmal San Diegobol ritkán találkozom, hogyha el tudnak jönni a városba csak akkor. Gyermekkoromról annyit szeretnék csak mondani, hogy általános iskolában a rosszabb tanulók közé tartoztam, de gimnáziumra megjavultam, 4-es feletti átlaggal végeztem el a 12. évfolyamot. A jogosítványt 16 évesen raktam le, iskolába is kocsival jártam, imádok és tudok is vezteni. Remélem felvesznek taxisnak, nagyon szeretném kipróbálni magam ebben a munkában is, illetve csak ehez a csapathoz akarok tartozni.
Kérjük csatolja az önéletrajzát:

Név: Joshua Stephens Anya neve:Maggie Johnson Születési hely, idő:USA, California, San Diego, 1999. 03. 19. Tanulmányok: San Diegoi általános iskola; San Diegoi Gimnázium, érettségi bizonyítvány:Matematika: 5-ös; Magyar nyelv és irodalom: 5-ös;Történelem: 4-es; Német nyelv: 4-es; valamint rendelkezek középfokú Magyar nyelvvizsgával.


Aláírás: Joshua Stephens

Kelt.: 2019. 11. 27.
 

Predi

pártatlan békebíró és diplomata
Fő Globális Moderátor
LV
2019. 01. 10.
2 724
5 420
Würzburg / Budapest
www.twitch.tv
V4 karakter
Roxy Trevisano
LV karakter
Bruno Fleming
-Las Venturas Taxitársaság Vezetősége-

Üdvözlöm! /Bruno Salvatore/ vagyok a Las Venturas Taxitársaságtól!
Örömmel értesítem arról, hogy a jelentkezési lapja elnyerte a tetszésünket!
TS meghallgatás időpontja: 2019 11. 30. 18:00
(A meghallgatásra nézd át a Frakció, és a Müködési Szabályzatot!)

Személyes megjegyzés: Jail-ek nem olyan jók de összességében szép lap lett.
 

Dave

Klaviatúra gyilkos
Veterán Globális Moderátor
LV
2019. 01. 10.
816
420
24
V4 karakter
Roland Harless
LV karakter
David Westwood
V2 karakter
Roland Harless
Frakció tag lett.
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.