Joshua ötletei

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Alkesz001

Újonc
2020. 01. 13.
34
82
V4 karakter
Ferdinand Von Gerach
LV karakter
X
V2 karakter
Nakazawa Takuya
v2-fejleszt_-logo.png


Szerverrel kapcsolatos ötletek



Játékos neved:
< Joshua Kydd >

Ötleted:
< 1. - Kamionos munkával kapcsolatban.Mivel UPS-TNT között 33 fuvar szinttől 39 fuvar szintig nem dobál 450ezres fuvarokat viszont 30-31-32-es fuvarszinten 450ezreseket dobál.Ezt szeretném ha ki lenne javítva. 2. - • Ameddig halálangyal van a fejünk felett, addig tilos új RP szituációba belekezdeni, továbbá tilos a már elkezdett RP szituációba visszacsatlakozni. Szabályzat variálása: Ezt én újragondolnám.Felhoznám a PD-t.ATM-et fúrnak és mi kimegyünk,meghalunk.Jóformán 30-35 percig semmit se lehet csinálni.Az mondjuk jobb lenne ha pl. ha üldözésbe vettünk részt és meghaltunk akkor 20 percig nem mehetnénk üldözésre de igazoltatni igen. 3. - Fegyvertelenre lőni tilos szabálypont variálása.Szintén volt belőle gond mivel ha a hátán viseli az illető a fegyvert akkor az fegyvertelennek számít. 4. - Hosszú Katinka elkerülése végett: Egy új szabálypont behozatala.Mondjuk ha valaki fél órán keresztül a vizbe úszik,menekül,most jelenleg PG-nek/NONRP-nek minősül.Nem egy ember csinálja sajnos.Vagy pedig a kifáradás-t behozni. 5. - Rádió cuccos: Bármelyik gépjármű rádiójában mutassa a rádió állomásokat(egymás alatt),ne kelljen nyilakkal félóráig böngészni. 6. - Kaszinó interior felújitása/variálása:Jó lenne ha nagyobbitva lenne a kaszinó illetve nem a falhoz lennének tolva a rulett asztalok mivel elég nehéz kijönni ha belül vagy.Vagy pedig hasonló inti legyen mint a négysárkány. Szerencsekerék: Van a kaszinóban egy üres szoba,szerintem jó lenne pár szerencsekerék. 7. - Szivesen látnám a szerveren ezt a kocsit https://www.gtainside.com/en/sanandreas/cars/146340-2008-maserati-granturismo-mc-s-line/ 8. - Jármű lefulladás: Magyarul ha üldözünk valakit és majdnem tk-s már,megy tovább viszont ha az IRL változatát nézzük,ha a kocsid füstöl nem fogsz 250km/h-val száguldozni.Mondjuk egy 50%-nál a kocsid időközönként lefullad. 9. - Buggoltatva kiszállás megoldása: Lehet rá egy olyan megoldás hogy csak akkor lehetne elővenni a fegyvert ha teljesen kiszálltál a kocsiból,mivel vannak néha olyan esetek amikor nem akarunk bugoltatva kiszállni viszont mégis sikerül valahogy. 10. - Új szabálypont behozatala: • Tilos munka közben fegyvert magadnál hordani. (Ez csak a városházán felvehető munkákra vonatkozna) Hogy miért is? Felhoznám a kamionos munkát.Mindenkinek ott lóg a fegyver a jobb oldalán,ha büntetést kapnak vagy beviszik őket,képesek lövöldözni.Kicsit sem reális. 11. - Munkajármű magáncélra elkerülése végett: Jó lenne minden kamionos céghez (TNT,UPS,GLS,DPD,PRIME,WABERERS) kajás NPC. 12. - >

Megjegyzés:
< Ha lesz még valami hozzáirom. >
 
Utoljára szerkesztve:

deemoN

prove them wrong.
Very Important Person
2019. 05. 23.
777
2 099
21
V4 karakter
robert.celeketic
V2 karakter
robson.kuznetsov
1. Ez lehet csak nálad ilyen, nem hallottam még hasonlót.
2. Nem látom értelmét, illegálosként bátran alátámaszthatom, hogy ha a fél rendvédelem meghal, úgyis bőven lesz kinek kimenni ATM-re, vagy bármi hasonlóra. NEM TÁMOGATOM
3. Valóságalapra támasztva, tudtommal a rendőrök addig nem nyitnak tüzet egy fegyveresre, ameddig az nem lőtt, kivéve ha már nagyon durva a helyzet. Ha az ötleted megvalósulna, szintén rengeteg félreértés keletkezne és olyan embereket lőnétek le, akiket nem kellett volna.
4. Ennek látom értelmét, valóban idegesítő mikor valaki autós menekülés helyett inkább a vízbe ugrik és 15-20 percen át úszik, ameddig adminügy lesz belőle. TÁMOGATOM
5. Nem lenne valami világmegváltó változtatás, viszont egy hasonló rádiót el tudnék képzelni, mint ami a V3-as szervereken van jelen.
6. Nincs értelme több asztalnak, nincs olyan alkalom amikor a jelenlegiek közül mindegyik használatban van, a szerencsekereket pedig kérték már korábban is.
 
  • Tetszik
Reactions: krts és Alkesz001

Jhnny

ave atque vale
Very Important Person
2019. 01. 10.
1 643
2 577
LV karakter
sean.fraser
1. Nálam is előfordul, szóval nem csak egy embernél.
2. Miért ne lenne értelme? Lövöldözésre/üldözésre ne mehessünk ki halálangyallal, de viszont igazoltatni, vagy más RP szituációba mehetnénk. [Log] [Küldött PM]: ******(95): Cső, egy kérdés. Ha meghaltam, akkor 35percig nem kezdhetek semmiféle RP szituációt, vagy ez csak lövöldözésre van?
[Segítség] Admin[1] ******: semmilyen rp-be nem mehetsz.
[Küldött PM]: ******(95): Szóval, halálangyallal semmit sem lehet csinálni? Se igazoltatni, se semmit ?
[Segítség] Admin[1] ******: pontosan.
[ https://forum.see-game.com/threads/...szabalypont-ujragondolasa.178579/#post-895758 ]
Röviden - Ha animba esel/meghalsz körülbelül 50 percig afkolnod kell.

3. Ebben igazad van, de vannak olyan játékosok, akik kimennek ATM-re, és olyat csinálnak, hogy nem vesznek elő fegyvert mig nem akarják őket sokkolni, ez kicsit nem fair.
4. -
5. -
6. A több asztalnak valóban nincs értelme, de pár szerencsekerék is elférne a kaszinóban.
 
  • Tetszik
Reactions: Alkesz001

dr3X

ca?h
Támogató
2019. 01. 10.
945
1 800
21
ʟᴏs ᴀɴɢᴇʟᴇs, ᴄʟᴀʏᴛᴏɴ ᴀᴠᴇ??
LV karakter
ʏᴀᴢᴇɴ_ɢʀᴀɴᴛ
V2 karakter
ʙᴀɴɴᴇᴅ
2: Adom, most ne csak illegálos meg rendvédelmis szemmel legyen nézve, hanem civil vagy bármely más. Én is a civilek táborát erősítem, MÉG, de néha elég idegesítő, hogy egy RP-be meghalok akkor nem lehet másikba menni. Szóval ja, ezzel kéne valamit csinálni.

3: Jó ez így ahogy van, amég nem lőtt rád, addig te se lőjj rá.

4: Inkább a fulladás/fáradás rendszert kellenne behozni, hogy elkerülhető legyen, mert azért te se fogod számon tartani, hogy meddig játszik Hosszú Katit egy adott játékos.

5: +1 ez jöhet.
 

GT

Barangoló
2019. 09. 07.
114
530
V4 karakter
Gregorio Taranto
LV karakter
Greg Tomkins
V2 karakter
Glukhar Tarasov
3. - Fegyvertelenre lőni tilos szabálypont variálása.Szintén volt belőle gond mivel ha a hátán viseli az illető a fegyvert akkor az fegyvertelennek számít.
Ez mindig is egy baromság volt. Valakinek ha ott a hátán a nagykaliberű lőfegyver miért kéne megvárjam amíg kezébe veszi és elkezd lőni rám? Meg az mióta fegyvertelen? xd
 
  • Tetszik
Reactions: Alkesz001

Huskys

Pötyögtető
Támogató
2019. 01. 21.
413
512
20
LV karakter
Max Hulderich
V2 karakter
Diego R Szega
Szia!

1. Igazából teljesen jogos, ebbe nem lehet belekötni.

2. És például egy TEK-es mit csinál? Ő nem tud igazoltatni. Szerintem olyankor le kell foglalni magad valami rp-vel.

3. Egyértelműen a valóságba se várja meg egy rendvédelmi szerv, míg előkapja a fegyver és lövöldözni kezd vele.

4. Ha PG/NonRP-nek minősül, akkor mi a probléma vele? Aki csinálja, megkapja érte a szankciót. Egyébként a fáradtságot behozni egyáltalán nem támogatom, az tényleg nem szükséges hogy 40 méter után lihegjen a karakter.

5. Elég hasznos lenne, nem kéne a V3-sat behozni, csak egy olyan opciót, amit te leírtál.

6. Ez számomra semleges, de nem sok bajt látok abban, amit leírtál.

7. Ez is semleges számomra, de mellékesen nekem nem tetszik.

8. A leírtakat egyáltalán nem támogatom, rettentő idegesítő dolog. Én inkább azt mondanám hogy a füstölő autó végsebességét kéne lejjebb venni.

9. Igen, én is így csináltam. Megvártam míg kiszállt a karakterem, és csak utána vettem elő a fegyvert.

10. Szerintem teljesen ic ügy!

11. Szerény személyem szerint a valóságban egy kamion sofőr ha nem is tesz kitérőt, de keres magának egy éttermet, boltot, ahol tud magának venni kaját. Nem tudom, hogy konkretizálva van e ez a szabályzatba, de ezt nem kéne szankcionálni.
 

Bence

Az év legmeghatározóbb személye | 2022
SzuperAdmin
v2
2019. 01. 07.
4 817
2 682
Ötletek felírva, admin/leader meetingen áttárgyalásra fog kerülni, a fejleményekről éresülni fogtok.
Helyezhető!
 
  • Tetszik
Reactions: Alkesz001 és Bazsi
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.