Joshua Kydd ötlete

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Alkesz001

Újonc
2020. 01. 13.
34
82
V4 karakter
Ferdinand Von Gerach
LV karakter
X
V2 karakter
Nakazawa Takuya
v2-fejleszt_-logo.png


Szerverrel kapcsolatos ötletek



Játékos neved:
< Joshua Kydd >

Ötleted:
< Bevezetés: -Azzal kezdeném hogy egy kicsit sok Money Heistot néztem és elkezdtem fantazálni vagy mi.-Főleg az illegálnak szolgálna.Van egy nagyobb épület SF-ben ami nincs kihasználva(lentebb beszúrok egy képet).Tudom hogy nem megvalósítható de azért megpróbálom. Elképzelés: A lényeg az egészben hogy ez az egész egy bank lenne.Bankrablásnak nem nevezhető inkább pénzgyártásnak.Nyilván a rendvédelem is részt venne az egészben.Tehát lenne egy gép ahol lehetne pénzt gyártani.Egy random időnél a gép besülne.Egy teljesen random összeget adna pl.: 15 milliótól 50 millióig.A szökést úgy képzeltem el hogy nehezebb minigamek lennének bent amivel akár egy föld alatti út nyilna meg vagy pedig lekerülne egy CP ami elvezetne egy másik épületbe.A tárgyalást úgyanúgy tússzal lehetne megoldani viszont nem pénzt kérnének a túsztárgyalótól hanem egérutat(ha valamelyik minigame nem sikerülne).Lennének bent kamerák amiket meg lehetne semmisiteni egy kisebb minigameel.Egyéb szenzorok amik a fegyvert észlelik.Szellőzőnyilás ahova a rendvédelem is betud menni.Ha lesz még erre ötletem hozzáirom. >


Megjegyzés:
< https://imgur.com/qGfEbc3 vagy pedig https://imgur.com/brN197E >
 

Huskys

Pötyögtető
Támogató
2019. 01. 21.
413
513
20
LV karakter
Max Hulderich
V2 karakter
Diego R Szega
Szia! Maga a koncepció elég jó, de az egésznek a megfogalmazását, leírását bővítened kéne szerintem. Értem én mit akarsz, de egy ekkora updatet jobban át kell gondolni, és részletesen leírni.

Mellékesen: Ha valamilyen formában megvalósulna az ötleted, szerintem a pénznyereséget mindenképp optimalizálni kéne a többi pénzszerzős akciókhoz. Mivel ez nem egy kis dolog, így átlagba véve a többi akciót, afölötti összeget kéne kidobjon ez a heist. Mondjuk egy 20 millió. Valamint ennek a heist megvalósításának a számát lelimitálnám heti két alkalomra.

Szóval egyáltalán nem rossz az ötlet, de egyenlőre én tartózkodom!
 
  • Tetszik
Reactions: Alkesz001

Hosi

Klaviatúra gyilkos
2019. 01. 10.
703
722
Budapest
V4 karakter
Hosi Yeager
V2 karakter
Hosi Yeager
Jó sorozat a La Casa De Papel, várom már a kövi évadot, de maradjon Netflixen.

Szerintem felesleges még egy "intézmény" amit ki lehet rabolni.

Boltrablás annál jobb lenne mert akkor lenne valami a bandáknak az ATMen kívül.
 
  • Tetszik
Reactions: Alkesz001

dr3X

ca?h
Támogató
2019. 01. 10.
945
1 800
21
ʟᴏs ᴀɴɢᴇʟᴇs, ᴄʟᴀʏᴛᴏɴ ᴀᴠᴇ??
LV karakter
ʏᴀᴢᴇɴ_ɢʀᴀɴᴛ
V2 karakter
ʙᴀɴɴᴇᴅ
Nem kell ez ide. Van elég rabolható dolog, amiből lehet pénzt szerezni. Így is elvannak szállva az árak a szerveren, akkor mi lenne ha ezt csinálná minden illegál és ekkora összegetek kapnának? Tegyük fel, sikerül ez és kapnak mondjuk 50 milliót amit említettél és később elmennek aranybankozni 2 PSZ-el ami tegyük fel megint sikerül és akkor +40 misi, ez összesen 90 millió. Teljesen felesleges még egy ilyen dolog, amiből ekkora összeget lehet kiszedni, elég az aranybank, az is hoz magában 40 misit 2 pszel ha sikerül jól leadni.
 

pasa

Exitus acta probat.
2019. 01. 09.
1 290
2 389
30
Pécs
Semmi logikát nem látok ebbe, ezt leírni szép de a megvalósítás már kevésbé. Fölösleges van bőven mit kihasználni az illegálnak. Mikor én voltam leader se arany bank, se atm és társai nem voltak és bőven megvoltunk mint rp ügyileg mint anyagilag.
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.