Joshua Hudzon jelentkezési formanyomtatványa

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Ankaaa

Újonc
2024. 02. 11.
11
8
V4 karakter
Dwayn Travis
LV karakter
Esteban Domingo Casimiro
V2 karakter
Nincs
TNYXbst.png

Jelentkezési formanyomtatvány

🔧OOC részleg🔧


~ Hogy hívnak? ~
>Becses nevem Iván<
~ Hány éves vagy? ~
>14. életévemben járok.<
~ Account ID-d? ~
>278018<
~ Jelenlegi játszott perced? ~
>13.457<
~ Melyik napszak(ok)ban volnál inkább aktív? ~
>Délután, illetve este.<
~ Aktív óráidból hányat tudnál szerelésre fordítani? ~
>3-4 óra<
~ OOC előélet? UCP kép csatolása kötelező! (Bannok, Adminjailek) ~
> <
~ Korábbi frakcióid? Legutóbbi frakciódból való távozás oka? ~
>A SeeMTA V4 szerverén eddig csak az APMS tagja voltam, de sajnos kirúgtak, mivel volt egy taxissal balhénk ami nem a legjobban sült el. Ezek mellett LV-n voltam illegális Frakcióban.<
~ Rendelkezel TeamSpeak3, Discord és mikrofonnal? ~
>Természetesen, rendelkezem.<
~ Mesélj magadról néhány mondatban! Ki vagy? Mivel foglalkozol? Hobbi? stb.. ~
>Iván a nevem, 14. életévemben járok és Pest megyében élek. Kb 1-2 éve RP-zek, ez idő alatt főként legális Frakciókban voltam jelen, de nem nagyon voltam oly sok Frakcióban. Sok barátom van az interneten, jószívűnek és kedvesnek gondolom magam. Kitartó személyiség vagyok, amit elkezdek azt befejezek. Szeretek csapatban dolgozni, szeretek beszélgetni és új embereket megismerni, új közösséghez csatlakozni. Imádok segíteni az embereken, ahol tudok segítek. Jelenleg még általános iskolába járok, nem vagyok a legjobb tanuló de nem fogok megbukni sem. Régen sokat fociztam, illetve bicikliztem egy baráti társaságban, de ez sajnos már megszűnt. Jelenleg nem sportolok semmit, tanulok illetve a szabadidőmben játszok. Tisztelettudó embernek tartom magam, szüleim megneveltek a tiszteletre. Minden ember szavát becsületben tartom, igyekszem mindig a legjobb formámat hozni mindig. Sok célom van az életben, de sokat már magam mögött tudhatok. Jelenlegi célom az életben, hogy mezőgazdász legyek, szeretem az állatokat, traktorokat, falut és mindent ami ehhez kapcsolódik. Van egy kiskutyám, szabadidőmben ha épp nem játszok vele foglalkozok. Imádom a motorokat, persze az autók sem állnak tőlem messze, de számomra egy motor mindig is többet fog jelenteni mint egy autó. Szeretek bütykölni, több autószerelő is van a családban, tehát elképzelhető hogyha úgy hozza a sors én is ezt fogom választani, amennyiben a mezőgazdaság nem jön össze. <




🔧IC részleg🔧



~ Jelentkező neve? ~

>Joshua Hudson<

~ Jelentkező születési helye, ideje? ~

>Los Santos, 1998.03.01.<

~ Korábbi munkahelye(i)? ~

>Angel Pine Junkyard Auto Service<

~ Miért pont önt válasszuk? Néhány mondatban fejtse ki! ~

>Mivel kitartó személyiség vagyok, valamint kedves és segítőkész. Szakmai tapasztalatomnak köszönhetően bizalmat tudok nyújtani. Gyorsan tanulok, s megértő vagyok. Terhelhetőségem az egekben van, szeretek új dolgokat megtanulni, illetve elvégezni. Jól dolgozok csapatban, gyorsan tudok beilleszkedni, amennyiben ezt a közösség engedi. Szívemből csinálnám ezt a szakmát, nem csak a pénz miatt.<

~ Elfogadja a szabályzatot, valamint rendelkezik az oktatás és belépéshez szükséges összeggel? ~

>Igen, elfogadom és rendelkezem az oktatás belépéshez szükséges összeggel.<

~ Önéletrajz! (Minimum 10-15 mondat.) ~

>Joshua a nevem, Los Santos csodás városában születtem. Normális családban születtem, kettő testvéremmel. Szüleim mindig szigorúan neveltek, de ennek köszönhetően tisztességes ember lettem. Általános iskolás éveim során jól szerepeltem, matematikából versenyeket is nyertem. Édesapukám szerelőként dolgozott, édesanyukám pedig jogász volt. Édesapukámnak otthon volt egy műhelye, így délutánonként iskola után oda jártam le nézni ahogy szerel, valamint néha egy-egy csavart kicsavarhattam. Édesapukám egészen 15 éves koromig nem engedte, hogy hozzányúljak a szerelni kívánt kocsihoz, mivel úgy gondolta csak ekkor vagyok már elég érett a szerelés elkezdéséhez. Hamar megszerettem a szerelést, apukámnak mindig segítettem, ha jöttek hozzánk szereltetni, így apukámmal nőtt a kapcsolatunk is. 20 éves koromban édesapukám elhunyt egy autó balesetben, ezt nagyon nehezen tudtam felfogni. Édesanyukámmal éltem egészen 23 éves koromig, amikor elhatároztam új életet kezdek és folytatom amit apum tanított. Eddig alkalmi munkákat vállaltam és ha kellett valami anyukámtól kértem pénzt, de ezen szeretnék változtatni. Elhatároztam, hogy főállásban szeretnék dolgozni és olyan helyen, ahol szeretek is és szívből csinálom. <

~ Mennyi időt vett igénybe a formanyomtatvány kitöltése? ~

>30-35 percet.<



 

lyuhasz

EX OperátorV3
2019. 01. 12.
349
135
Hannover | Pécs
V4 karakter
Enzo F Brasco
TNYXbst.png

Tisztelt jelentkező! A formanyomtatványát a vezetőség MEGFELELŐNEK találta, így esélye nyílik próbaidős szerelőként megkezdeni pályafutását a telepen!
Meghallgatás és betanítási időpontjaink :
- 2024.08.22. (Csütörtök) 16:00
- 2024.08.23. (Péntek) 17:00

Első körben TEAMSPEAK meghallgatásra kerül sor, ezért ajánlott alaposan átolvasni a szabályzatainkat! A szabályzatokért KATTINTS IDE!
Ez mellett a tutorial videókat is érdemes megnézni, sokat segít. A videókért KATTINTS IDE!

((A meghallgatásra TEAMSPEAK3-on kerül sor, a megadott időpontokban!! Várakozni itt : BMS -> Leader váró/TGF))
Abban az esetben, ha egyik időpont sem felel meg, vegye fel a kapcsolatot velem privát üzenetben! Amennyiben a megadott/megbeszélt időponton nem jelenik meg a jelentkező, automatikusan elutasításra kerül a jelentkezési lap. Ez esetben egy hónap múlva egy új jelentkezési lappal van lehetősége újra jelentkezni.

 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.