Joshua D Mellor jelentkezése a Fix&Drive Service-hoz ![Elfogadva!]

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

HIUUGAS

Újonc
2019. 01. 27.
15
1
V4 karakter
Cody Love
V2 karakter
Clayton Da Collins

FIX AND DRIVE SERVICE
JELENTKEZÉSI LAP


[ O ][ O ][ C ]

Beceneved, amin szólíthatunk:
~ Miyagi, esetleg Dennis ~

Életkorod:
~ 16-ot töltöttem szeptemberben ~

A játékon belüli szinted:
~Hát az eléggé vicces, mert én nagyon sokat játszodtam a SeeMTA v3-an meg a v2-ön mikor csak az volt.Most nemrég jöttem át szóval csak 2-es szintű vagyok per pillanat de ez változni fog~

Rendelkezel AdminJail-el, Kick-el, esetlegesen Ban-al? (UCP-ről egy kép)
~ https://imgur.com/HlwEbc8 ~

Rendelkezel TeamSpeak3-al? Ha igen, milyen rendszerességgel használod?
~ Napi szinten használom a TeamSpeaket, és fent vagyok a V2 ts-én ~

Rendelkezel mikrofonnal?
~ Természetesen ~

Mesélj magadról pár mondatban, hogy megismerhessünk, értékeld magad pozitív, negatív tulajdonságokkal:
~ Vas Denis-nek hivnak ahogy már, emlitettem a legelső kérdésnél.16 éves vagyok sport iskolába járok, atlétika szakon.Egy nagyon kedves ember vagyok mások szerint, szerintem meg nemtudom mikor felidegesítenek akkor nem vagyok kedves.9 évet úsztam sportszerűen, aztán abbahagytam különös okok miatt, most jelenleg az atlétika meg a viziladba van az életemben jelen mint sport.Voltam hiphop táncos is elég régen.Nagyon szerettem még most is gondolkodom hogy visszamenjek vagy ne.Eléggé rég óta rpzem, seemta-n rpztem legelöször.V2-n nem játszodtam olyan sokat csak amikor megnyilt a legelső V2.Ezen a szerveren voltam már az NNI tagja régebben.Na de remélem ennyi elég lesz magamrol.Még egy annyit hogy segítőkész, odaadó vagyok de viszont hamar felkapom a vizet, és akkor vége van mindennek aminek nem örülök annyira.! ~


[ I ][ C ]

Teljes neve:
~ Joshua D Mellor ~

Anyja, apja neve:
~ Marta Mellor
Daniel Mellor ~

Elérhetősége (email, telefonszám):
~ joshuadmellor41@gmail.com
799608 ~

Büntetlen előítéletű?
~ Nem ~

Személyi igazolványáról egy kép:
~ https://imgur.com/D3MBX5X ~

Van-e ismertsége a csapatunkon belül?
~ Sajnos nincs ~

Számára mennyire fontos az összeműködés és a csapatmunka?
~ Hát igazábol, eléggé fontos a csapatmunka, én mindig is ugy voltam vele hogy amit nem tudok megcsinálni egyedül segítséget kérek akárkitől.Mostanában eggyre többször van igy. ~

Gyakran jár műhelyünkbe?
~ Mindennap ~

Csatolja be önéletrajzát:
~ Joshua D Mellor hívnak, 23 éves vagyok.A San Fierroi korházban születtem 09.26-án.Jelenleg a Jefferson 8. számú apartamenben lakom, egyedül.Édesanyámat Marta Mellor-nek hívják, ezelőtt pár napja töltötte az 53 évet.Még mindig huzza az igát, takarítoként dolgozik a SeeCity korházában.Édesapám Daniel Mellor-nek hívják ő sajnos már elhunyt fél éve.Tűzoltóként dolgozott még mikor élt szegény, mindig munkában volt soha nem tudtam vele beszélgetni egy komolyat amit sajnálok nagyon.Nagyon szerette a motorokat, sőt élt halt értük.A kocsikkal sem volt másképp, de sajnos nem tudott venni magának egy motrot a kocsink mellé.Rendszeresen szoktam edzeni a SeeCity Gold-Gym-ben, naponta járok oda este 8 orától, és reggel 6 tól.Amellett még szoktam szaladni is a városban mikor kedvem tartja.Eléggé jo testfelépítésem van, és a genetikáimra sem panaszkodhatok.Bűszke vagyok magamra hogy nem vagyok rest minden reggel felkelni, heti 6x járok az edző terembe napiu 2x.Pillanatnyilag munkanélküli vagyok. Jelenleg egy rendészetin végzett érettségivel rendelkezem illetve egy rendészeti által kitanított diplomával. Az egyetemen sokat tanulhattam a rendészetről illetve a jogokról. Kiskoromban, nagyon sokat jártunk ki a nagymamámhoz, és ott apának volt egy vadászpuskája, és azzal lőttünk a bábukra, persze airsoft volt.De utána elvitt engem lőni, és azóta sokat gyakoroltam és örülök neki hogy megtudom védeni magam apának hála. ~


Aláírás:
Joshua D Mellor
 

Eccavú

Írnok deák
2019. 01. 11.
545
79
Valahol a világ végén :3
LV karakter
Bella Barone
V2 karakter
Damona Vermillion
A vezetőség megkapta jelentkezési lapját és feldolgozta. Örömmel közlöm, hogy a jelentkezése el lett fogadva!
((Keress fel 2020.02.07. TS-en 19:00kor meghallgatás céljából!.
Amennyiben nem felel meg kérlek jelezd!))​
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.