Josh Lamar jelentkezési lapja [Elfogadva]

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

James V Lamar

Újonc
2019. 11. 16.
15
1
V4 karakter
James V Lamar
LV karakter
Josh Lamar

34be8acad84f07b0d2f98dda7f876a6f.png

[Out Of Character Rész]
Az “Out Of Character” részben rád leszünk kíváncsiak, illetve a szerveren lévő OOC karrieredre.
Kitöltésénél igyekezz kerek, értelmes mondatokban válaszolni a kérdésekre, illetve nem maradhat el a helyes írás sem. Sok szerencsét kívánunk a kitöltéséhez!


Mi a neved?
Rend József
Hány éves vagy?
Jelenleg 17 éves vagyok már csak pár nap választ el a 18 éves kort betöltsem.
Hány játszott perced van?
13091 játszót percem van jelenleg ami napról napra bövül.
Voltál-e már Adminjail-ban? Ha igen hányszor? (Kép az UCP-ről!)
Még soha nem voltam. https://imgur.com/lLY4uhE (Képpel)
Voltál-e már kitíltva a szerverről? Ha igen hányszor? (Kép az UCP-ről!)
Még nem voltam. https://imgur.com/lLY4uhE
Volt-e már más neved a szerveren? Ha igen mi volt? (Kép az UCP-ről!)
Igen volt több is mivel volt már illegális életem is és legális is ezért kelletek a név váltások. https://imgur.com/lLY4uhE
Voltál-e már valaha a szerveren valamilyen frakcióban/frakciókban ? Ha igen melyikben?
Igen voltam ezen a szerveren LVMS ben.
Ha voltál miért léptél ki belőle(ük)?

Mivel akkori helyzetemben nem tudtam elég percet fent lenni mivel pont utaztunk és dolgozat idöszak is volt.De ez már most meg változot.
Mire/Mikre vagy büszke a szerveren, miket értél el eddig?

Büszke vagyok nagyon az UCP mivel sikerült edig minden RP szabályt betartanom.Meg persze a baráti körömre akiket ic ismertem meg és már lassan 2 hónapja folyamatosan beszélek velük.
Átlagosan mennyi időt tudsz naponta szánni a frakcióra?

Én szerintem átlagosan olyan 240 percet tudnék szánni a frakcióra hétköznapoként hétvégén pedig olyan 300-400 körül.
Rendelkezel-e TeamSpeak3-mal és mikrofonnal?

Igen rendelkezem mind kettövel.
Miért pont téged válasszunk? Miben vagy jobb, mint a többi jelentkező?

Hát én szerintem azért válasszatok engem mivel a percet amennyit irtam én azt teljesiteni is tudom biztosra.Szerintem a másik tényezö amiért engem válaszatok az az hogy mindig őszinte vagyok van mikor tulságosan is.
Mesélj magadról pár mondatban! (8-10 kerek összefüggő magyar mondat.)

Erdélyben élek lassan 18 éves vagyok.Autószerelö szakképző iskolába járok jelenleg végzős vagyok.Szabad időmet mindig gép előtt ülök van olyan hogy több mint egy egész napig.Imádok rpzni nem olyan rég kezdtem a Seemta szerverén játszani de egyszerűen elvarázsolt.Régeben Samp szervereken játszodtam természetesen azok is rp szerverek voltak.Olyan ember vagyok aki harcól az igazáért amiért mindig kilálok.Általánoságban azért csendes gyerek vagyok.Nehéz engem felidegesiteni bár kitudok azért néha robbani de mindig sikerült még vissza fognom magam.


[In Character Rész]

Az “In Character” részben a szerveren lévő IC karakteredre, és annak karrierjére vagyunk kíváncsiak.
Kitöltésénél igyekezz kerek, értelmes mondatokban válaszolni a kérdésekre, illetve nem maradhat el a helyes írás sem.

Jelentkező neve:
Josh Lamar
Jelentkező születési helye, ideje:

1998.01.22 láttam meg a napvilágot Texasban.
Jelentkező anyjának leánykori neve:

Cayti Roys
Jogosítványa, okiratai érvényesek?

Igen természetesen.
Miért szeretne ide jelentkezni?

Mivel imádok vezetni és mindig is szeretem volna taxis lenni.
Miért pont önt vegyük fel?

Azért válaszanak engem mivel ismerem a várost és mivel rendelkezek vezetöi engedélyel minden kategoriára.
Mi a véleménye a csapatmunkáról? (3-4 mondat)

Én személy szerint mindig kedveltem csapatmunkát.Szertek másokal dolgozni mivel igy közösen többet eltudunk érni.Szerintem jól kitudok jönni bárkivel mivel csendes alak vagyok.
Elfogadja-e a Las Venturas Taxi szabályzatát, illetve Működési szabályzatát? Valamint ha sikeres felvételt nyer, be is fogja tartani?

Természetesen igen minden betartanék.
Elfogadja-e, hogy bekerüléskor 7.500 $ kauciót kell befizetni?

Igen elfogadom.
Kérjük mellékelje motivációs levelét (8-10 mondat):

Szép napot/estét kivánók.Texásbol jöttem mivel ott engem nem vettek nagyon számitásba.Családomban a 7 gyereként születem édesapám korai halála miatt elég korán neki kellet fognom dolgozni.Szeretem mindig is vezetni.18 éves évesen eljöttem otthonrol és Las Venturasba költöztem azóta albérletben lakóm.Edig is dolgoztam de itt van az idő a változtatásra.Sokáig postás voltam utána buszsofőr pár évig minden munka helyem szeretek engemet mivel nem volt velem probléma.Köszön hogy időt szántak a lapomra.
Kérjük csatolja az önéletrajzát:

Josh Lamar vagyok edig buszsofőr és postás voltam szeretnék jelentkezni mivel ismerem a várost és mert szeretek vezetni.Meg persze a verseny képes fizetésért is.


Aláírás: Josh Lamar

Kelt.: 2020.01.6
 
Utoljára szerkesztve:

Predi

pártatlan békebíró és diplomata
Fő Globális Moderátor
LV
2019. 01. 10.
2 724
5 420
Würzburg / Budapest
www.twitch.tv
V4 karakter
Roxy Trevisano
LV karakter
Bruno Fleming
-Las Venturas Taxitársaság Vezetösége-
Üdvözlöm! /Bruno Salvatore/ vagyok a Las Venturas Taxitársaságtól!
Örömmel értesítem arról, hogy a jelentkezési lapja elnyerte a tetszésünket!
TS meghallgatás idopöntja: 2020 01. 11. 17:00 óra
(A meghallgatásra nézd át a Frakció, és a Müködési Szabályzatot!)
Személyes megjegyzés: Szép lap lett.
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.