Josh Lagoz jelentkezési kérelme a Fix&Drive service csapatához.[ELUTASÍTVA]

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

balintkox

Újonc
2019. 11. 16.
12
15
V4 karakter
Josh Lagoz
V2 karakter
Josh Lagoz

UsDWLpV.png




OOC RÉSZ
Ez a rész a jelentkezésed azon szakasza ahol, mint játékos válaszolsz az általunk feltett kérdésekre.
Kérjük, mindenhol egész, jól megfogalmazott mondatokkal válaszolj! Ügyelj a helyesírásra!



Hogyan szólíthatunk? Hány éves vagy?
~ Bálintnak hívnak és 15 éves vagyok. ~


Mióta játszol a SeeMTA V2 szerverén? Mennyi játszott perccel rendelkezel?

~ 3641percem van jelen pillanatban a szerveren.Viszont a barátaim elkezdtek megint játszani és sikeresen felcsaltak engem is a szerverre,és igen megtetszett ilyen rövid idő alatt,nagyjából már csak ezzel játszunk,és nagyobb céljaim vannak a karakter életében.Meg akik játszanak barátaim nagyjából a fele frakciós, és szeretném én is segíteni a Fix&Drive Service csapatát amennyiben lehetőségem akad (elfogadják a jelentkezésem). ~


Voltál-e már AdminJail-ben, kitiltva a szerverről? (UCP kép kötelező, NÉVVÁLTÁSOKRÓL is!)

~ Voltam AdminJail-ben rp folytatás indokából,szerverről még nem voltam kitiltva.
https://postimg.cc/z3nwKKbC ~


Rendelkezel-e TeamSpeak3-mal és mikrofonnal?

~ Igen,rendelkezek TeamSpeak3-mal és megfelelő mikrofonnal is. ~


Mennyi időt tudnál naponta a frakcióra szánni? Tudnád teljesíteni a frakció szabályzatban leírt elvártakat?

~ Nagyjából 4-5 órát tudnák a frakcióra szánni, tudnám teljesíteni a frakció szabályzatában leírt elvárt szabályokat. ~


Mesélj magadról pár mondat erejéig! (min. 7 kerek, egész mondat)

~
Bálint vagyok, 15éves.Szlovákiában élek egy kisebb-nagyobb faluban.Már körülbelül egy-két hónapja eléggé elkezdtünk játszani a barátokkal minden féle játékkal, de leginkább V2-vel.Sok barátom frakcióba van,vagy csak játszik a szerveren de elég sokat viszont.Magabiztos személyiségnek tartom magam,de tudom magam jóll érezni is,azaz szórakozni ha lehetőség akad rá,de ha valami komoly a téma,tudom magam kontrollálni.Idén ha lehetőség lesz középiskolára és nem lesz ennyire komoly itt nálunk a vírus, Egészségügyi szakra megyek ,nem messze tőlem lévő városba, Főiskola a célom,de még nemtudhatom pontosan mi vár rám a közeljövőben.Szabadidőmben éjjeltől korán-reggelig nagyjából játszunk,horgászgatunk és IC-zünk V2-n.Délután ha nincs más program,barátokkal mindig kitalálunk valamit például sétálni szoktunk,most elkezdünk megint horgászni,biciklizni, bulizni és a többi szokásos dolgokat amit egy jó baráti közösségbe lehet,aminek nagyon örülök.

~



IC RÉSZ

A jelentkezési lap utolsó részében a karakterednek fogunk feltenni kérdéseket.
Kérjük, mindenhol egész, jól megfogalmazott mondatokkal válaszolj! Ügyelj a helyesírásra!


Teljes neve:
~ Josh Lagoz ~


Születési helye, ideje:

~ SeeCIty kórház 1989.11.5 ~


Legmagasabb iskolai végzettség:

~ főiskolai végzettség Doktor és Autószerelő szakon. ~


Miért szeretne a Fix&Drive csapatához tartozni?

~ Hát hol is kezdjem,ugye én, testvérem illetve az édesanyámról szóll ez a történet,még mikor kicsi voltam a testvéremmel, én voltam 6 a testvérem pedig csak 3és fél,édesapánk és édesanyánk összevesztek majd szétvállatak. Édesapánk keményen dolgozott hogy eltartson minket, ugyanúgy ahogy az édesanyánknak is ez volt a célja mivel nehéz körülmények közt éltünk egy 3szobás bérlakásban. Ahogy szétválltak a szülök,valamit kellett tennem pénzszerzés lehetőségében,de ugye ilyen fiatalon,nehéz körülmények közt nem volt a legkönnyebb dolog számomra. Mindig a szomszéd nénikéhez jártam dolgozni a kertben, seperni ,és keresni azokat a házakat ahol tudtam segíteni egykis pénzért hogy legyen aznapra valamit enni,de persze édesanyám is segített.Telt,múlt az idő,18 éves lehettem mikor felvettek egy autószerelő telephez viszont akkor még nem annyira értettem az egészhez,később lediplomáztam és folytattam aminek kitanultam, orvos lettem. Elég jól elkezdtem keresni a pénzt,jó baráti környezetbe voltam,sok embernek segítettem. Aztán jött egy vírus,elvesztettem az állásomat, majd elköltöztem SeeCity-be először bányász voltam,majd sokat horgásztam,aztán egyszer csak észrevettem egy modren,látszólag jó közösséggel rendelkező szerelőtelepet,aminek a neve Fix&Drive service volt. Ugye éppen kellett cserélni az olajat az autóban, mondtam magaban hogy miért ne benézek,mert ez itt egy igen jó munkalehetőség,jelenleg arra várok hogy mi lesz a közeljövőben,sikeres e leszek vagy sem. ~


Csatolja szakmai önéletrajzát (10-15 mondat)!

~ Josh Eglor született 1989.11.5 egy kis, most egy ismeretlen faluban.Nehéz körülmények között nőtt fel,viszont kitűnő jegyekkel zárta az alapiskolai éveit. Középiskolás korában volt egy kitűzött célja,mégpedig az,hogy egy magasrangú doktor lehessen. Sajnos nem sikerült elérni a célját egy kellemetlen vírus miatt,de helyette a másik célja az volt hogy egy magasrangú szerelő lehessen. Mikor végzett középiskolában sikeresen vizsgázott. Latin ugye a doktorátus végett, Angol Magyar alapnyelvek amikből szakvizsgám van.Hobbijaim a horgászat,autózás és a sportolás.Szeretek csapatban dolgozni is. ~

Aláírás:

Josh Lagoz

Ego válasza:
4.)A fórumon kötelező feltüntetni az IG nevedet. A megfelelő részlegbe csak akkor írhatsz, ha az ahhoz tartozó karaktered neve meg van adva. Keress fel egy Globális Moderátort TS-en.
 
Utoljára szerkesztve:

FootmanHUN

Az év legális frakció leadere | 2022
2019. 04. 18.
669
685
32
Tótkomlós
V4 karakter
Lilith Vermillion
V2 karakter
Lilith Vermillion

XUqtqzT.png

Tisztelt jelentkező!
XUqtqzT.png

Sajnálattal értesítjük, hogy a beadott jelentkezési lapja NEM ÉRTE EL az elvárt kritériumokat.
Amennyiben a szakma továbbra is érdekli próbálkozzon újra a következő tagfelvételünkön!

Tisztelettel a Fix&Drive Vezetői!

XUqtqzT.png

(( Megjegyzés: -Kevés játszott perc, vezetőségnek nem nyerte el a tetszését.- ))
XUqtqzT.png

 
  • Tetszik
Reactions: PaTKa01
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.