Josh Hamilton jelentkezés SGH tagnak

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.
2020. 05. 20.
59
13
Kaposvár
V4 karakter
Adam R Wade
LV karakter
Luis Marcenzo
V2 karakter
Luis Fat
VoK0rJX.png

~ [JELENTKEZÉSI LAP] ~




Néhány fontos dolog magadról:

[Horváth Martinnak hívnak 15 éves vagyok Somogy megyében lakok ezen belül Kaposváron.Nagyon szeretek sportolni,focizni és BMX-ezni szoktam leginkább. illetve szabadidőmben discord fejlesztéssel foglakozok emellett szoktam SeeMTA v2-n játszani. .Szabadidőmben még az MTA játékkal szoktam játszani illetve rengeteg szerveren szoktam játszani de már csak a see v2. Sok szerveren voltam frakció leader illetve nagyobb rangú admin is.Nagyon szeretek sportolni is fő sportjaim a foci,illetve az extrém sporton belül a bmx sportág.Haverokkal szoktam lógni illetve a városban mászkálgatni,Jelenleg TEK frakcióban vagyok a szerveren belül és nagyon szeretem ezt a frakciót.Régebben voltam már NAV iletve OKF frakció tagja is.Rengeteget aktív vagyok mostanság a szerveren és sokat szoktam Rp-zi.Szeretem a hosszú, részletes RP-ket]

Mióta játszol a szerveren?

[2020-01-30 13:24:49]

Eddigi elért dolgok:

[OKF:Tag
Rendőrség Őrmesteri rang
TEK:Törzsőrmesteri rang
NAV:Őrmesteri rang
1 GOLF 4 Amiben volt 3 venom]

Miért szeretnél a See Game Helpdesk tagja lenni?

[Fontos a csapat munka egymás közt ezért is gondoltam hogy mint magamról tudom tudok csapatban együtt működni és részt venni egy csapat körben.Szeretném segíteni az adminok munkáját elsősorban.Illetve az újabb játékosok segítése illetve eligazításban segítése.Ha esetleg valami kisebb kérdései vannak a játékosoknak akkor ne az adminoknak írjanak hanem ezért vagyunk mi mint Adminsegédek kisebb dolgokat megválaszolni.Megszeretném könnyíteni és egyszerűsíteni a játékosok részére a szervert.]

Miért téged válasszunk?

[Elsősorban az adminok munkáját szeretném segíteni, emellett a játékostársaim kérdéseit megválaszolni, a kezdő játékosokat betanítani.Rengeteget tudok atív lenni és segíteni mindenkinek akinek csak tudok.Könnyen megtudok jegyezni dolgokat illetve gyorsan tudok információkat átadni.Gyorsan tanulok és mindig betartom amit kérnek tőlem.Tudok csapatban dolgozni elvégre ez is egy csapat munkába tartozik e feladatkör. Szeretnék segíteni mint mondtam a szerveren lévő új illetve ha tudok vagy kérdésük van akkor a régebbi játékosoknak is és a problémákat helyrehozni illetve megoldani.]

Mennyi időt tudnál szánni a feladataidra?

[ 5-6 - Órákat]

Naponta hány órát tudsz online lenni?

[Hétköznap: 5-6 órákat
Hétvégén: 7-9 órákat is]

Mit teszel,ha egy játékos nem akarja megérteni,hogy nem javítod meg az autóját?

Elsősorban elmagyarázom neki hogy nem vagyok adminisztrátor csak egy sima játékosokat segítő adminsegéd így nem tudok fixelni sem.Ha esetleg fixet kér egy játékos azért elmagyarázom neki hogy ha tényleg olyan dolog volt amiért füstöl esetleg az autó vagy valami más miatt kérne fixet arról logot kell mutatnia vagy valami bizonyítékot hogy olyan miatt történt amiért lehessen fixelni a járművét.Ha pedig egy olyan van akkor pedig szólok egy adminisztrátornak a szerveren vagy ha esetleg nem lenne fent akkor TS 3 aplikáción szólok hogy intézze el az ügyet]

Hogyan mutatnád be egy kezdő játékosnak a szerelő rendszert?

[A legfontosabb dolog az hogy van két szerelő is elmagyarázom mindkettőt neki hogy hogy működik. Például: a sávok elmagyarázása mikor meik sávot kell használnia.Majd elmagyarázom neki hogy ha frakcióban van akkor van aktív úgymond casco ami érvényben van a szerelőkkel.Ez annyit takar hogy gyors sávban várakozzon mivel ott ő fog bejutni először illetve díjmentes szereltetésben vesz részt.Majd ha nem hirdetik esetleg a szerelők akkor az adott szerelő telefonszámait mondom el.Mikor bemegy a szerelőtelepre beengedik be kell állni az egyik helyre ami szabad és megfogják kérdezni hogy teljes szereltetés lesz e.illetve még ha forgalmit szeretne csináltatni ezt is a szerelőknél tudja megtenni 100000 Ft-ért.]

Mi a 3 legfontosabb helyszín, amit megmutatnál egy kezdő játékosnak? Miért pont az?

[A szerelőtelep lenne az egyik mivel oda kell menned ha a járműved megsérült.A 2. a legfontosabb az újak számára a városháza ahol az iratokat illetve az adott munkákat találja meg és tudja felvenni.A 3. Kórház lenne mivel ott tudod sérüléseid elmondani illetve ide hoznak be a mentők ha műtétre vagy valamire van szükséged.Mivel a mentőautók nem a kórháztól indulnak ki hanem a városháza val szembeni épületből ha érdekli az adott illetőt megmutatom ezt is neki esetleg.

Mit teszel ha éppen egy RP közepén vagy, de egy kezdő játékosnak segítség kell?

[Hát az RP úgymond nagyságától függ illetve fontosságától.Ha egy nagyobb RP-en veszek részt értesítek egy másik adminsegédet aki ráér illetve kitud menni az ügyhöz.Ha viszont nem olyan nagy rp szituációban vagyok akkor tudok válaszolni az illetőnek illetve eltudom neki magyarázni amire választ kér.]

Látsz egy NONRP-s hirdetést. Mi az első dolog amit teszel?

[Ha látok fent adminisztrátor márpedig biztos hogy látok ez estben azonnal szólok egynek és ő intézkedik.Ha nincsen adminisztrátor esetleg akkor egy képet vagy valamilyen formában olyat csinálok hogy megtudjam mutatni egy adminnak esetleg a Team Speak 3 szerveren ha csak itt lenne fent.]

Voltál már jailbe? [UCP-s képet csatolj]

[https://imgur.com/edit?deletehash=KDvuWsgapz3RI1Z&album_id=oIBC2y1]

Voltál már bannolva? [UCP-s képet csatolj]

[https://imgur.com/edit?deletehash=rJFRY6yeVRvYrrU&album_id=MZsgFxc]
 
Utoljára szerkesztve:

Kelley

Aktív fórumozó
Támogató
2019. 06. 20.
227
179
www.youtube.com
V4 karakter
William C Thomas
LV karakter
Kellen Wodbrook
V2 karakter
Kelley Wodbrook
Első kérdésnek a válaszában a helyesírást nézd át szerintem illetve 1 kérdésre nem válaszoltál!
 

aBalazs

Klaviatúra gyilkos
Támogató
2019. 01. 10.
723
783
19
Majosháza
V4 karakter
Sophie La Royali
V2 karakter
Nicolas La Royali
Szia! Szerintem egész jó lett a lapod, helyesírási hibákat nézd át, illetve még ahol tudod, bővítsd. Hajrá! :)
 

DaveeV2

Álmodni annyi, mint jelen lenni valahol, ami nincs
2020. 07. 26.
233
186
Győr
www.mentok.hu
LV karakter
Conrad D Crusader
V2 karakter
William D George
Szia! Nem minden úgy van, ahogy te állítasz. Pl a mentők nem a kórháztól indulnak! Olyanokat írj, ami valós, és teljesen meg vagy róla győződve! ezeket javítsd, és menni fog! Sok sikert!
 
  • Tetszik
  • Hűha
Reactions: Bélint és krts

Pami

Pletykafészek
Very Important Person
2019. 01. 10.
892
1 130
Pécs
V2 karakter
Brandon W Harison
VoK0rJX.png

~ [JELENTKEZÉSI LAP] ~


===================================================

A JELENTKEZÉSI LAPOT ELFOGADOM.
Várunk TeamSpeak 3 meghallgatáson.

ZÁROM / HELYEZEM

===================================================​
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.