Josh Elizabeth Jelentkezése Redline Auto Service-ba

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.
H

haosdragomk7csk

g6ihL4y.png


Teljes neve:
< Josh Elizabeth >

Születési helye, ideje:
< Las Venturas 1990.05.20 >

Édesanyja lánykori neve:
< Josh Julia >

Jelenlegi lakcíme:
< Fort Carson Motel 121. A >

Hány éve él a városban?:
< 29 >

Miért szeretne nálunk dolgozni?:
< Szeretek szerelni és sokat is szerelek barátaimmal, szeretnék egy állandó munkahelyet, ahol jól érzem magamat és egy jó közösség tagja vagyok, ahol azt csinálom amit szeretek és ezzel pénzt keresni. >

Miért érzi magát alkalmasnak erre az állásra?:
< Nem vagyok kezdő ebben a szakmában és szeretem ezt csinálni így értek is nagyon hozzá. Nagyon sokszor megcsináltam már különböző autókat és ebből is csak tanulnék. Nagyon sok időt töltenék a munkahelyemen. >

Dolgozott-e már valaha szerelőként?:
< Otthon sokat szereltem már de állandó szerelő munkahelyem még nem volt. >

Előző munkahelye(i):
< Postás, Buszsofőr >

Rendelkezik-e érvényes vezetői engedéllyel?:
< igen >

A jelentkező nyilatkozata:

Kijelentem, hogy a jelentkezési lapon szereplő adataim hitelesek, továbbá elfogadom a
szervezet szerződési feltételének minden pontját.

Jelentkező Aláírása:

< Josh Elizabeth >

dmbg9Hw.png


Játszott perceid:
< amikor írom 2970 >

Eddigi frakcióid:
< Taxi >

Jelenlegi frakciód:
< nincsen >

Mióta RP-zel?:
< 4 éve >

Miért szeretnél szerelő lenni nálunk?:
< Mert ennyi perc után is szeretem ezt a szervert és 'ideje' lenne már egy frakcióba menni ahol különböző rp szituációkban részt venni. És amikor elkezdtem itt játszani a célom az volt, hogy egy frakció tagja legyek. Ez a frakció tünik nekem a legmegfelelőbbnek és ez is tetszik a legjobban! >

Miért pont téged válasszunk?:
< Nagyon tetszik ez a frakció és szeretnék a kezdetektől már ebbe a frakcióba menni! Nagyon szeretnék egy jó közösség tagja lenni ahol tudok rendesen rp-zni, Sokat tudnék most már fent lenni, rendes lennék mindenkivel, illetve barátságos vicces lennék, de egyben komolyan venném a dolgokat. >

Hányszor voltál jailben? (UCP-ről képet mellékelj, kephost.com VAGY imgur.com!)
< kétszer az is megbeszélés ok volt KÉP: https://imgur.com/a/U7Y54q5 >

Voltál már banolva a szerverről? (UCP-ről képet mellékelj, kephost.com VAGY imgur.com!)
< egy félreértés miatt de unbannolva lettem Cameron által Kép: https://imgur.com/a/hIfdjrm >

Eddig történt névváltásaidról csatolj képet: (UCP-ről képet mellékelj, kephost.com VAGY imgur.com!)
< KÉP: https://imgur.com/a/iDg9K2U>

Voltál-e már szerelő?:
< még sajnos nem >

Mennyi idős vagy?:
< 15 éves >

Mióta játszol a Las Venturas szerverén?:
< régóta vagyok regisztrálva de a félreértéses bann miatt nem tudtam játszani. >

Használsz-e TS3-at?:
< Természetesen igen >

Használsz Facebook fiókot?:
< igen >

Naponta mennyi időt tudsz a frakcióval foglalkozni?:
< 3-4 óra simán menne >

Délelőtt vagy délután lennél inkább aktív?:
< Hétköznap: délután Hétvégén: reggeltől >

Tagfelvételi tájékoztatóban szereplő lehetőségek közül, melyiket tudod teljesíteni?:
< 1. lehetőség: Hétköznap és hétvégén 13:00 órától már szolgálatba vagy >

Pár mondat magadról ( 5-6 mondat ):
< Olivér a nevem (Oli-nak becéznek). Szeretek focizni, kosarazni különböző labdajátékokat is kedvelem. 15 éves vagyok. Rákoshegyen élek. Szeretem itthon a kerti munkákat. Igyekszem minél többet segíteni. Próbálom a maximumot nyújtani mindenben. informatikus szeretnék lenni. Természetesen iskolába járok. Szeretek filmet/sorozatokat nézni. Szeretek zenét hallgatni. Álomautóm egy Ford Raptor. Nagyon szeretem az autókat. >
 
Utoljára szerkesztve:

Gomi

Zöldfülű
2019. 07. 30.
214
76
22
Zalaegerszeg
LV karakter
Bryen Gomez
Hali.
A perced kevés és a "Miért pont téged válasszunk?" kérdésre nem azt a választ kaptuk ami a kérdésben szerepelt!
Tartózkodok!
 

raffin

Újonc
2019. 04. 14.
53
36
V4 karakter
❌
LV karakter
Gerardo Segovia✔️
V2 karakter
❌
Halihó!
A perced tényleg kevés +pár részen eléggé érdekesen fogalmaztál!
Nem támogatom!
 
H

haosdragomk7csk

Hali! A perceimen fogok faragni, de remélem, hogy nem játszott percek fogják azt eldönteni hogy milyen is lennék a frakcióban.
 

~Krissz~

Barangoló
2019. 10. 28.
108
112
21
The “Hell”
V4 karakter
<————————>
LV karakter
Alcee Lorenzo
V2 karakter
Christian Santos Lopez
Hali, 1-2 helyen még editeld a lapot, szerintem egy próbát megér.
 

Leen

Fórum betyár
Támogató
2019. 02. 17.
1 136
962
35
Las venturas
V4 karakter
Lisa Hooren
LV karakter
Mia Leen
Szióka! Sajnos nem sok játszott perced van bár a többivel semmi probléma csak Tartózkodni tudok!
 

Puri

Írnok deák
Támogató
2019. 01. 10.
606
208
29
LV karakter
Purinsesu Aishiteru
V2 karakter
Emily Taylor
Gratulálunk, a lapod elnyerte a vezetőség tetszését, ezért továbbjutottál a TS meghallgatásra. Időpontja: 2019.12.20. 18:00 - Redline Váró.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Amennyiben tagfelvételkor a lapod elfogadásra kerül, és az ott megadott időpontban nem tudsz megjelenni a TS meghallgatáson, sajnos új időpontot nem áll szándékunkban adni, így nem kerülhetsz be a frakcióba. Legközelebb, újra kell próbáld a felvételt.
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.