Josh couper jelentkezése az SCCS-hez vissza

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Gameplayzala

Újonc
2020. 10. 15.
8
1
V4 karakter
Isa Alinca
V2 karakter
Josh Couper
sccs2.png


Jelentkezési Lap

IG NEVED:
Josh Couper
JELENLEGI JÁTSZOTT PERCED: 27850percem van
IC SZINT: 25

KOROD: 22
UCP KÉP (Ban/AJ/Névváltás): https://kepkuldes.com/image/JFgMrg , https://kepkuldes.com/image/JFgnHu

RENDELKEZEL MŰKÖDŐ TS3 HOZZÁFÉRÉSSEL: igen
RENDELKEZEL HITELES FACEBOOK ÉS MESSENGER ACCOUNTTAL: igen

EDDIGI FRAKCIÓID: sccs ,taxi ,katasztrófavédelem
TÁVOZÁSAID OKA: suli meg a kevés idö a frakciora de már tudok lenni
HA VOLTÁL SCCS-BE, MIKOR: v3honapja kb
MI VOLT AZ AKKORI IG NEVED: Josh Couper mint most is
MI VOLT A TÁVOZÁSOD OKA: kevés időm volt

NAPI SZINTŰ AKTIVITÁS ÁTLAGOSAN SZERELŐTELEPEN (NYITVATARTÁSI IDŐBEN) HÉTKÖZNAP: 4-5 ora
NAPI SZINTŰ AKTIVITÁS ÁTLAGOSAN SZERELŐTELEPEN (NYITVATARTÁSI IDŐBEN) HÉTVÉGÉN: 6-7óra

PÁR MONDAT MAGADRÓL: Sziasztok! András vagyok, 17 éves. Győrben élek és egy két tanítási nyelvű gimnázium 10. osztályos tanulója vagyok. Rendelkezem emellett egy komplex B2-es, azaz középfokú nyelvvizsgával angol nyelvből. Egyébként versenyszinten kosárlabdázom. Szabadidőmet szeretem a barátaimmal kikapcsolódva tölteni. Amennyiben nem a barátaimmal vagyok, akkor a számítógépet kihasználva találom fel magam, vagy a kutyámmal játszok és sétálok. Apropó, a kutyám egy mentett labrador keverék, aki lassan több mint 3 éve a családom szerves része. Ezek mellett szeretek programozni is, de kizárólag hobbiból és unaloműzésből.
MIÉRT SZERETNÉL A FRAKCIÓHOZ CSATLAKOZNI? Szerintem egy nagyon érdekes és élvezhető frakció, mindenképpen ki szeretném próbálni

EGYÉB MEGJEGYZÉS: köszönöm szépen h kapok még egy esélyt​

Jelentkezési lapod leadásával tudomásul vetted a frakció szabályzatát, elfogadod, illetve felvétel esetén betartod.
 

Balage.

Az év Adminisztrátora | 2022
2020. 05. 25.
1 519
3 614
Pécs
V2 karakter
Balage Guerrini
sccs2.png





Tisztelt Jelentkező!

Ezúton szeretnénk tájékoztatni, hogy jelentkezési lapja: MEGFELELT és kiválasztásra került az áttekintés során. Kérjük keressen fel minket személyesen a következő időpontban: 2022.09.04 20:00. Az időponttól előbbi bekerülés nem megoldható, amennyiben nem megfelelő az időpont, onnantól számított 48 órán belül keressen fel egy vezetőségi személyt.
See City Car Service - Tulajdonos
Balage Guerrini​
 
  • Tetszik
Reactions: PaTKa01
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.