Josh A Hill Jelentkezése.

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

J3de

Barangoló
Támogató
2019. 08. 30.
121
85
24
Veszprém
www.twitch.tv
V4 karakter
Jade John
LV karakter
Jade Lean
V2 karakter
Jade Lean
My_Garage_Auto_Logo.png



JELENTKEZÉSI LAP


IG Neved:
~ Josh A Hill (Lehetséges, hogy napokban változik, akkor pedig Dey Peterson-ként találtok. ~

Mióta játszol a SeeMTA v2 szerverén, illetve mennyi játszott perccel rendelkezel?
~
Regisztráció ideje: 2016-08-17 16:15:22
Ekkor regisztráltam ezt a fiókot, ez már a második, 2015 vége óta kb, kisebb-nagyobb megszakításokkal, durván 52000 percem van.
~

Hanyas szintű vagy?
~ 32~

Milyen idős vagy?
~ 20 ~

Voltál-e már más Frakcióban? Ha igen mennyi ideig, mi volt a távozásod oka?
~ Sokban voltam ennyi idő alatt, majdnem mindegyikben.
Távozási ok, párnál feloszlott, ilyen volt pl annó a Mara, vagy a Mob.
Egyébként voltam sccs-ben is már, illetve fixnél is, szóval van tapasztalatom.
Sccs-t magam hagytam ott, nem igazán volt lehetőségem akkor, hogy gépközelbe legyek, fixnél pedig bevallom kirúgtak, elkövettem egy olyan hibát,hogy
engedély nélkül horgásztam, és mivel ez illegális tevékenység kirúgtak. :D ~


Ha voltál, mikor távoztál az utolsó frakciódból?
~ 1 éve talán ~

Miért szeretnél a frakció tagja lenni?
~ Sok frakcióban voltam már ahogy említettem. Őszinte leszek, a pénz is motivál, h..e aki azt mondja, hogy nem. Természetesen ez egy megélhetési lehetőséget biztosítana számomra, illetve valahol el kell ütnöm az időt. Inkább itt szerelgetnék, mint hogy csak menjek a városba körbe körbe.~

Rendelkezel TS3-al, illetve mikrofonnal?
~ Mindkettő pipa. ~

Naponta mennyi időt tudsz a szerveren tölteni (óra)?
~ Nos itt értünk el ahhoz a dologhoz, hogy semmi sem biztos. Mivel Balaton Partján lakok, és szakács a becses szakmám így nem tudom megmondani, hogy mennyit tudok fent lenni. Lehet naponta csak 1 órát, de lehet napi 5-6 akár 7 órát is. Ez mindig beosztás, és fáradtság kérdése. Esetleg ha 12 órázom, akkor lehet hogy nem tudok feljönni,1-2 napig. (olyan még nem fordult elő, hogy a leadandót nem adtam volna le időre.) ~

Voltál-e már bannolva?
(Csak UCP Kép elfogadott)

~ https://imgur.com/v37lQBT
*Itt valamiért smileyt rak ide, de ezalatt ugyan az a kép.*


Voltál-e már AJ-ben?
(Csak UCP Kép elfogadott)

~ https://imgur.com/v37lQBT ~

Írj magadról pár mondatot! (Minimum 5mondat.)
~ Nos hol is kezdjem. 20 éves vagyok, szakácsként dolgozom Balaton északi partján, Badacsony közelében.Hobbiaim közé tartozik a videójátékokkal játszás, illetve a streamelés kis nézőtáborral twitchen.


*Nem kértétek, de leírom, régebben ez azt hiszem benne volt a felvételiben, negatív/pozitív tulajdonságok.*

Negatívval kezdeném:
-Lusta vagyok, de mint az állat.
-Előbb ülök le játszani a gép elé, mint hogy elmenjek focizni a "barátaimmal"
-Hiirtelen haragú vagyok
-Baromi csendes vagyok
-Néha sokszor el kell magyarázni a dolgokat, némely dolgot nehezen tanulom meg, de igyekszem.


Akkor a pozitívak:
(na itt mondjuk bajban vagyok.)

-Csendes vagyok. Tudom ezt a negatívhoz is oda írtam, de szerintem ez egy pozitívum, senki se szereti azokat az embereket, akik random hangosan üvöltenek játék közben.
-Nagy energiát rakok a tanulásba, még ha nehezen is megy.
-Megbízhatóságomat sokan bizonyíthatják.

Ha felkeltettem az érdeklődéseteket jelőljetek instán, snapchaten , jajj nem, ez nem az az oldal....
Igazából ennyit tudtam elmondani magamról, többit ts-en, kérdések alapján megtudom válaszolni. :)

~
 

Bone

Az év Adminisztrátora, 2020-ban.
2019. 01. 10.
748
569
20
V2 karakter
Bone de Bracco
My_Garage_Auto_Logo.png


Tisztelt jelentkező!

A lapját a vezetőség átolvasta, majd arra a döntésre jutott, hogy a jelentkezési lapja nem felelt meg az elvártaknak.​

Bonnie D Revench - See City Car Service, Tulajdonos.​
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.