Joseph Treyton jelentkezési lapja az ORFK-hoz

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Jozii

Újonc
2019. 01. 28.
64
13
V4 karakter
Jospeh D Alfonzo
V2 karakter
Jozii R Treyton
oImjKgh.png

I. PARAGRAFUS
Ebben a részben pár mondatra kell válaszolnod magaddal / a szerveren lévő OOC(!) karriereddel kapcsolatosan.


[#1] Hány éves vagy?
< Jelenleg 17 életévemet töltöttem be >

[#2] Mióta játszol a SeeMTA V2 szerverén, és mennyi játszott perced van?
< a SeeMTA V2 szerverén körülbelül 3éve regisztráltam és azóta játszom,persze volt 1-2 hónap kihagyásom egyébb problémák miatt.
Játszott perceim száma:125.713 >


[#3] Voltál-e AdminJail-be helyezve a szerveren? (csak kép elfogadott)
< Igen,voltam!
Kép: http://www.kepfeltoltes.eu/view.php?filename=144Untitled.png >


[#4] Voltál-e már kitiltva a szerverről? Amennyiben igen, UCP-n a Kitiltások részt fotózd le és linkeld be a válaszhoz. (csak kép elfogadott)
< Nem,nem voltam még kitiltva a szerverröl!
Kép: http://www.kepfeltoltes.eu/view.php?filename=144Untitled.png >


[#5] Naponta hány órát töltesz átlagosan a szerveren, és ebből mennyit tudnál a rendőrség javára fordítani?
< Körülbelül olyan 3-5 orás intervallumba fent tudok lenni a szerveren és ugyebár a frakció javára forditanám ezeket az órákat. >

[#6] Rendelkezel-e TeamSpeak 3 klienssel, és mikrofonnal?
< Természetesen,hogy rendelkezem. >

[#7] Milyen frakcióknak voltál eddig tagja? Mi volt a távozásod oka?
< ----Nemzeti Nyomozó Iroda tagja voltam körülbelül 4-5 hónapot.A távozásom oka viszont az volt,hogy Admin lettem és már nem volt annyi időm a frakcióra
---- See City Car Service tagja is voltam körülbelül 2 hónapot.Itt pedig a távozásom oka az volt,hogy a számitógépem videókártyája zárlatos lett igy nem tudtam mirül fel jönni a szerverre. >


[#8] Miért szeretnél a Rendőrséghez csatlakozni?
< Azért szeretnék a Rendőrséghez csatlakozni,mivel ugyérzem,hogy alkalmas lennék erre a pozicióra mivel a Nemzeti Nyomozó Irodánál is megálltam a helyem. >

[#9] Miért pont téged válasszunk?
< Szerintem nem vagyok jobb a többi jelentkezőtöl,de kitartó vagyok,könnyen barátkozó,tudok csapatban dolgozni és szerintem ez elég fontos egy rendvédelmi szervbe,egyszerre több dologra is oda tudok figyelni. >

[#10] Volt más neved a szerveren? Ha igen, fotózd le UCP-n a névváltások részt és linkeld be!
< Igen,volt.
Kép: http://www.kepfeltoltes.eu/view.php?filename=786Untitled_1.png >


[#11] Mesélj nekünk magadról! (leagalább 5 teljes mondat)
< Ervin-nek hivnak,17 éves vagyok jelenleg.Romániában lakom azonbelül Szatmárnémeti vároában.11.osztályos vagyok autó-elektronikai szakon tanulok,e mellett még sportolok is,pontosabban kosárlabdázok 10 éve azonban benne is vagyok egy jó erős kosárlabda csapatban és járunk versenyekre is.Ezek mellett van egy pár hobbim is mint például BMX ezek és Dj-skedésel is foglalkozom.Röviden ennyi. >


II. PARAGRAFUS
A jelentkezés második részében a karaktereddel, IC karriereddel fogunk törődni. A kérdésekre a játékban történt dolgok alapján válaszolj!

[#1] Hivatalos neve:
< Joseph Treyton >

[#2] Születés dátuma, helye:
< 1989.Oktober.7,Las Venturas >

[#3] Telefonszáma:
< 379646 >

[#4] Fejtse ki, hogy "ön" szerint mi a Rendőrség feladata! Legalább 10 mondatba.
< A Rendőrség végzi a bűncselekmények megelőzését, megakadályozását és felderítését.Közlekedési törvények és bizonyos szabályok betartatásával foglalkozik. Más emberek biztonságára ügyel.A terrorizmus elleni küzdelem és az e törvényben meghatározott bűnmegelőzési, bűnfelderítési célú ellenőrzésel is foglalkozik.
Egyszóval a rendfenttartás a feladata. >


[#5] Milyen esetekben használhatja a lőfegyverét, illetve a sokkolóját? (Saját véleményét fejtse ki.)
<----Lőfegyvert: Amennyiben egy ember rámtámad/rámlő akármilyen fegyverrel és az én vagy mások életét kockáztatja, jogosult vagyok az éles lőfegyver használatára. Ha muszáj akkor a kezét/lábát próbálom lőni, nehogy elvérezzen ha olyan szervét találnám el. Amennyiben autós üldözés van akkor ha az üldözött tüzet nyit akkor én CSAK lakott területen KÍVÜL lőhetek az autó kerekeire!
----Sokkolót: Amennyiben az elkövető többszöri felszólításra sem fejezi be illegális tevékenységét pl:rám vagy másra testi erővel támad. Itt akkor használok sokkolót ha próbál menekülni , egyébként csak rátartom figyelmeztetési szándékkal. >


[#6] Írja le egy közúti igazoltatás menetét! Mit tesz, ha igazoltatás közben egy másik, járőrszolgálatot teljesítő járőregység erősítést kér a jelenlegi tartózkodási helyére? (1. Az igazoltatás, 2. Az igazoltatás félbe szakítása)
< 1.Igazoltatás menete: Megafonnal felszólitom,hogy az előtünk lévő autó huzódjon félre majd állitsa le a motort. le olvassuk az autó rendszámát,majd megnézük az MDC be,hogy körözött-e a jármű és rádiózunk hogy éppen igazoltatunk (pl.: A-52 egység 10-20 Santa Maria Beach 10-27 11-95 ),majd kiszálunk a járör autóbol és illedelmesen köszönönk neki,majd közöljük vele,hogy miéert is állitottuk meg,elkérjük a jogositványát és a személyi igazolványát,majd a rádióba megkérjük a tásunkat,hogy ellenőrizze a személyt az adatai után az MDC-be ( "Társunk neve és rendfokozata" 10-29 "Az igazoltatás alatt lévő személy neve"),ha minden rendebn van akkor vissza adjuk az igazoltatott személy iratait és tiszteségesen elköszönünk tőle.
2. Az igazoltatás félbe szakitása: Megafonnal felszólitom,hogy az előtünk lévő autó huzódjon félre majd állitsa le a motort. le olvassuk az autó rendszámát,majd megnézük az MDC be,hogy körözött-e a jármű és rádiózunk hogy éppen igazoltatunk (pl.: A-52 egység 10-20 Santa Maria Beach 10-27 11-95 ),majd kiszálunk a járör autóbol és illedelmesen köszönönk neki,majd közöljük vele,hogy miéert is állitottuk meg,elkérjük a jogositványát és a személyi igazolványát,majd a rádióba közlik velünk,hogy erősitésre van szükség.Ebben az esetben az igazoltatott személynek vissza adjuk az iratait majd közöljük vele hogy erősitésre kell menjünk.Vissza szálunk a járőr autóba,majd rádiozunk (pl.: A-52 egység 10-20 Santa Maria Beach 10-76) és elmegyünk az erősitésre.
>


[#7] Ön szerint mi a legfontosabb dolga egy kadétnak/tanoncnak?
< Figyelni a felettesei szavára és minél többet tanulni. >

[#8] Mennyi ideig tartott a jelentkezési lap kitöltése? Mennyire érezte nehéznek a kérdéseket? Válaszát indolkolja is.
< Körülbelül 60 perc-ig tartott a jelentkezési lap kitöltése. >

Aláírást igénylő terület: Joseph Treyton
 

Paul Belner

Barangoló
2019. 01. 10.
76
36
V4 karakter
Paul Belner
LV karakter
Peling Roland
V2 karakter
Peling Roland
Szép megírt lap.

TÁMOGATOM!
 

Scott.

Az év Legális Frakció Leadere, 2018-ban.
Very Important Person
2019. 01. 10.
207
98
Szombathely
LV karakter
Mark Wyne
V2 karakter
Mark Wyne
Tisztelt jelentkező!

Örömmel értesítjük, hogy ön felvételt nyert az Országos Rendőr-főkapitányság köreibe.
Kérjük jelenjen meg a kapitányságon 2019.02.01. napon, 17 órakor!


Tisztelttel:
Scott Easton r.vzrzrds; ORFK Főkapitány
OKAcZsZ.png
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.