Joseph Strehli jelentkezési lapja a Nemzeti Adó- és Vámhivatal felé.

BBCVortexHuN

Újonc
2021. 10. 11.
1
0
21
V4 karakter
Joseph Strehli
LV karakter
Arthur Caradoc
kisvonal.png

Nemzeti Adó- és Vámhivatal
Jelentkezési nyomtatvány
kisvonal.png

OOC információk:

| Hogy hívnak? |
-Józsi, illetve bármelyik becézésével rendben vagyok.-
| Hány éves vagy? |
-21-
| Mióta játszol a SeeMTA v4 szerverén? |
-2021.10.11-én regisztráltam először, aktívan másfél hónapja tevékenykedem. Év elején az LV szerveren játszottam, de több lehetőséget láttam a V4-en, ezért átjöttem.-
| Hány játszott perced van a szerveren? |
-Jelenleg 5408 percem van a szerveren.-
| Az előző neveidről egy kép [UCP]: |
- -
| Voltál már AdminJail-ben? Képpel támaszd alá az állításod! [UCP] : |
-Nem voltam. -
| Voltál már kitiltva a szerverről? Képpel támaszd alá az állításod! [UCP] : |
-Nem voltam. -
| Milyen frakciókban voltál eddig a szerveren? - Miért léptél ki, ha voltál? |
-Eddig egyetlen frakcióban sem voltam.-
| Nálunk követelmény hetente minimum 800 perc szolgálati idő teljesítése. Számodra ez teljesíthető? |
-Igen, teljesíthetőnek érzem. De természetesen többet is teljesíthetőnek érzek, nem a minimum elérése a célom minden hónapban.-
| Milyen OOC indokból szeretnél a frakció tagja lenni? |
-Az rp szervereknek mindig is a legális része érdekelt, illetve megtetszett az új adózási rendszer, illetve az által megvalósítható rp-k, amikben eddig nem volt szerencsém részt venni, illetve hallottam, hogy jó a csapat, és nekem az az egyik célom, hogy egy jó csapat része legyek, illetve azt erősítsem.-
| Rendelkezel TeamSpeak 3 klienssel, Discorddal és működő mikrofonnal? |
-Igen rendelkezem mindhárommal.-
kisvonal.png

Jelentkezési lap IC része:

| Születési neve: |
-Joseph Strehli-
| Születési helye, időpontja: |
-New York, NY 10003, USA. 1997.05.12-
| Telefonszáma: |
-+38-76-154-9492-
| Ön büntetett előéletű? |
-Nem vagyok büntetett előéletű.-
| Mit gondol, mi a feladata egy pénzügyőrnek? |
-Egy pénzügyőrnek a feladati közé sorolhatok a következők: -Vámellenőrzések szervezett végrehajtása, adóügyek kezelése, szabálysértés esetén megfelelően eljárni, Társszervekkel együttműködni, a közúti szabályokat betartatni szabályszegőket szankcionálni durvább esetekben eljárást indítani a személy(ek) ellen. Illetve járőrszolgálatot végezni. -
| Ön szerint mi a költségvetési csalás? |
-Korábbi nevén adócsalás, egy olyan bűncselekmény. Példának felhozva: adatszolgáltatásra vagy befizetésre kötelezett személyek ennek nem tesznek eleget. Illetve másik példát felhozva az adó bevallásnál nem valós adattokkal számolnak el, illetve nem valós számlákat állítanak ki.-
| Milyen bűncselekmény esetében jár el a Nemzeti adó- és Vámhivatal? |
-Adófizetés elmulasztása esetén, adócsalók ellen. Ember illetve egyéb illegális tárgyakkal foglalkozó csempészet ellen, sikkasztás áfacsalás esetén. Egyéb közúti szabályszegések esetén.-

kisvonal.png