Joseph D Alfonzo jelentkezési lapja a Fix&Drive szervizéhez.[Elfogadva!]

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Jozii

Újonc
2019. 01. 28.
64
13
V4 karakter
Jospeh D Alfonzo
V2 karakter
Jozii R Treyton

FIX AND DRIVE SERVICE
JELENTKEZÉSI LAP


[ O ][ O ][ C ]

Beceneved, amin szólíthatunk:
~ Ervin-nek hivnak,vagy a játékbeli becézésemen Jozii. ~


Életkorod:
~ 17 éves vagyok. ~


A játékon belüli szinted:
~ 55-ös a szintem. ~


Rendelkezel AdminJail-el, Kick-el, esetlegesen Ban-al? (UCP-ről egy kép)
~ https://imgur.com/UGp52qk ~


Rendelkezel TeamSpeak3-al? Ha igen, milyen rendszerességgel használod?
~ Igen,rendelkezem és napi szinten használom. ~


Rendelkezel mikrofonnal?
~ Igen,rendelkezem ~


Mesélj magadról pár mondatban, hogy megismerhessünk, értékeld magad pozitív, negatív tulajdonságokkal:
~ Ervin-nek hivnak Romániában lakom Szatmárnémeti városában lakom,egy átlagos 17 éves fiu vagyok aki szeret viccelődni,bulizni és jó társasági közösségben tudni magam.A hobbim viszont a Freestyle bmx ezés és ez mellett még kosarazom is 11 éve . Viszont ugye mint minden embernek vannak negativ és pozitiv tulajdonságai ezért felsorolok egy párat.A negativ tulajdonságaimhoz sorolnám azt,hogy hamar ideges leszek amikor nem jól kezdődik már a reggelem és ez igy körülbelül az egész napomra kihat,és a másik negativ tulajdonságom viszont az,hogy a saját dolgaimat nem nagyon szeretem másnak oda adni,vagy ha eltulajdonitják legtöbbször ezen szoktam felidegesiteni magamat suliban is amikor például ellopják a kajámat és én meg éhes vagyok,na de ez már lényegtelen.Térjünk akkor most a pozitiv tulajdonságaimhoz.Elsőnek azt sorolnám ide,hogy szeretek szociálódni és társaságban lenni,és még hogy nagyjából elég hamar ki szoktam ismerni az embereket,hogy mifélék mármint,hogy beképzelt vagy flegma vgay meg lehet-e bizni benne én szerintem ez elég jó kis pozitiv tulajdonság és hát a csapatmunka,szeretek csapatban dolgozni ugyebár a kosárlabdázás is csapatmunka nélkül semmit sem ér,szóval én szerintem az ember életében a csapatmunka az egy elég fontos dolog.Röviden ennyi amit igy tudni kéne rólam aki meg jobban meg akar ismerni az meg fog azt garantálni fogom. ~



[ I ][ C ]

Teljes neve:
~ Joseph D Alfonzo ~


Anyja, apja neve:
~ Édasanya: Rebeka Brooks

Édesapa: Edward Clinton~

Elérhetősége (email, telefonszám):
~ E-mail: Joseph@seemail.com

Telefonszám: ~

Büntetlen előítéletű?
~ Igen,büntetlen előitéletü vagyok.. ~


Személyi igazolványáról egy kép:
~ https://imgur.com/MiV0MPv ~


Van-e ismertsége a csapatunkon belül?
~ Nincsen ~


Számára mennyire fontos az összeműködés és a csapatmunka?
~ Egy Autószervizbe igen fontos az összhang és a csapatmunka,mivel ha például egy váltót kell le cserélni egy autónál azt egyedül igen nehéz lehet ezért jobb ha van még segitség és ezáltal csapatban sokkal jobb és könyebb a munka e mellett még időt is spórolunk és fontos,hogy bizzunk egymásban. ~


Gyakran jár műhelyünkbe?
~ Igen,nagyon gyakran ~


Csatolja be önéletrajzát:
~

Joseph D Alfonzo a tisztességes nevem.1998.06.02-én Angliában, Londonban. Édesapja helybéli kocsmáros volt, míg az édesanyja egy Olaszországi hölgy, aki első sorban tanulni jött Londonban, de idővel itt letelepedett.

Angliában jártam ki az iskolát, illetve ott is kaptam meg az első munkahelyemet 11-edik nyáriszünetén egy autószerelő műhelyben ahol a gyakorlataimat is végeztem addig. A szüleim úgy vélték, hogy ők egy csendesebb vidékre szeretnének költözni és ki is néztek egy kis tanyát maguknak magyarországon, majd ezután ide költöztek. Az évek alatt nagyon sok mindent megtanultam az autószerelésről amit a kollegáimtól lestem el.

2019-ben énis kiköltöztem a szüleimhez ide magyarországra és gondolkodtam, hogy mit tudnék itt dolgozni jelen felállás szerint munkanélküli vagyok de a tegnap kocsikázás közben hallottam a rádióban a hirdetésüket és akkor rájöttem, hogy ez lenne számomra az ideális.
~


Aláírás:

Joseph D Alfonzo
 
Utoljára szerkesztve:

Eccavú

Írnok deák
2019. 01. 11.
545
79
Valahol a világ végén :3
LV karakter
Bella Barone
V2 karakter
Damona Vermillion
Szia. Személyi igazolvány képet kérlek csatolj.
Ha megvan jelezd felém kérlek! Köszönöm!

A vezetőség megkapta jelentkezési lapját és feldolgozta. Örömmel közlöm, hogy a jelentkezése el lett fogadva!
((Keress fel 11.08-án TS-en 17:30kor meghallgatás céljából!.))​
 
Utoljára szerkesztve:
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.