Joseph Carmine jelentkezési lapja

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Jozii

Újonc
2019. 01. 28.
64
13
V4 karakter
Jospeh D Alfonzo
V2 karakter
Jozii R Treyton
My_Garage_Auto_Logo.png


Jelentkezési lap!



IG Neved:
~ Joseph Carmine ~

Mióta játszol a SeeMTA v2 szerverén, illetve mennyi játszott perccel rendelkezel?
~ A szerver nyílása óta játszom a szerveren persze volt 1-2 hónap kihagyásom néha,és jelenleg 130238 játszott percem van ~

Hányas szintű vagy?
~ 51-es szintű vagyok ~

Hány éves vagy?
~ 17 éves vagyok ~

Voltál-e már más Frakcióban? Ha igen mennyi ideig, mi volt a távozásod oka?
~
----Nemzeti Nyomozó Iroda tagja voltam körülbelül 4-5 hónapot.A távozásom oka viszont az volt,hogy Admin lettem és már nem volt annyi időm a frakcióra
---- See City Car Service tagja is voltam körülbelül 6 hónapot.Itt pedig a távozásom oka az volt,hogy a számitógépem videókártyája zárlatos lett igy nem tudtam mirül fel jönni a szerverre.
----ORFK tagja is voltam 1 hónapig a távozásom oka az volt hogy nem éreztem megfelelőnek a vezetőséget
----TEK tagja is voltam 1 hónapig itt pedig a távozásom oka az volt hogy nem volt csapatmunka és nem voltak aktívak a tagok .
~


Miért szeretnél a frakció tagja lenni?
~ Mivel távozásom nem olyan okból lett hogy beleunta így szívesen vissza jönnék a frakcióba. Nagyon jól éreztem magam, jó társaságot ismertem meg. Ezen kívül azért szeretnék a frakcióba csatlakozni mivel nagyon szeretem a kocsikat, és ez a frakció pont a kocsikkal foglalkozik. ~

Rendelkezel TS3-al, illetve mikrofonnal?
~ Természetesen,hogy rendelkezem mind a kettővel ~

Naponta hány órát tudsz a szerveren tölteni?
~ A szerveren minimum 4-5 órát tudok fent lenni de ez lehet több idő is és a 90% át a frakcióra forgatnám ~

Voltál-e már bannolva?
(Csak UCP Kép elfogadott)

~ https://imgur.com/R8Bcp7a ~

Voltál-e már AJ-ben?
(Csak UCP Kép elfogadott)

~ https://imgur.com/R8Bcp7a ~

Írj magadról pár mondatot! (Minimum 5mondat.)
~ Ervin-nek hivnak,17 éves vagyok jelenleg.Romániában lakom azonbelül Szatmárnémeti vároában.11.osztályos vagyok autó-elektronikai szakon tanulok,e mellett még sportolok is,pontosabban kosárlabdázok 10 éve azonban benne is vagyok egy jó erős kosárlabda csapatban és járunk versenyekre is.Ezek mellett van egy pár hobbim is mint például BMX ezek és Dj-skedésel is foglalkozom.Röviden ennyi. ~

Soyer válasza:
 
Moderátor által szerkesztve, ekkor:

Soyer

Írnok deák
2019. 01. 09.
570
842
21
V4 karakter
owen wade
V2 karakter
soyer aysen
Roscoval meglett beszélve, ő vállalja értetek a felelőséget.
 
  • Tetszik
Reactions: jaki
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.