Jose Migule jelenkezése

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Sanyi12

Újonc
2020. 01. 18.
36
15
19
V4 karakter
Rayen Rodrigez
V2 karakter
Joese Miguel
FD-feljlecv2.png


OOC RÉSZ
Ez a rész a jelentkezésed azon szakasza ahol, mint játékos válaszolsz az általunk feltett kérdésekre.
Kérjük, mindenhol egész, jól megfogalmazott mondatokkal válaszolj! Ügyelj a helyesírásra!

Hogyan szólíthatunk? Hány éves vagy?

~ 18 ~


Mióta játszol a SeeMTA V2 szerverén? Mennyi játszott perccel rendelkezel?
~2017-ota~


Voltál-e már AdminJail-ben, kitiltva a szerverről? (UCP kép kötelező, NÉVVÁLTÁSOKRÓL is!)
~ Sajnos voltam banolva és aj ban soksszor voltam mert még fiatalan játszodtam itt:

Rendelkezel-e TeamSpeak3-mal és mikrofonnal?
~ Természetesen igen ~


Mennyi időt tudnál naponta a frakcióra szánni? Tudnád teljesíteni a frakció szabályzatban leírt elvártakat?
~ 3-4 orát


Mesélj magadról pár mondat erejéig! (min. 7 kerek, egész mondat)
~ Szikszai Sándornak hivnak Erdélyben élek 18-Éves vagyok Hobby-m a motorozás focizás,Jelenleg iskolás vagyok mellete dolgozom is.Az MTA-t kb 2014 ben kezdtem el,SAMP-on ott tanultam meg az alapokat utána jádszotam pár szerveren,és 2015 ben rá találtam az MTA-ra akkor játszodtam össze vissaz minden szerveren,és 2017 ben meg talátam a v2 szervert,akkor el kezdtem jádsazni 2019-ig akkor pedig át tértem v3-ra,manapság nem tetszik a v3 szerver minden csak a pénzröl forog,így pár barátomal át tértűnk vissza a v2-szervere,remélem hogy,lessz lehetöségem ujra kezdeni az életet mivel én magam be ismerem ellégé undorito az ucp-erre annyi a mentségem fiatal volta,röviden ennyit lehet tudni rola. ~



IC RÉSZ
A jelentkezési lap utolsó részében a karakterednek fogunk feltenni kérdéseket.
Kérjük, mindenhol egész, jól megfogalmazott mondatokkal válaszolj! Ügyelj a helyesírásra!


Teljes neve:

~ Jose Miguel ~


Születési helye, ideje:
~ See City-2001-1-10 ~


Legmagasabb iskolai végzettség:
~12-Autószerelői ~


Miért szeretne a Fix&Drive csapatához tartozni?
~ Mivel fiatal korom otta otthon szerelgetek bűttykőlők és ezt szeretném fő álásban is végezni ~


Csatolja szakmai önéletrajzát (10-15 mondat)!
~ Nevem:Jose Miguel Születési idő/helySee City 2001Főkorház. Amig be töltöttem a felnőtt kort addig nagyon sokk dolgon át mentem 2 évesen el vesztettem édesapámat majd édesanyám 9 éves kórómig elhagyó addig a nagyszülőkkel éltem egy kis faluban nagyón nehéz voltak azok az éveke az Általános suliban mindig mindenki a nyakamón lóhólt és mindig csak a szivatós ment, gyermekek mindig kerültek és ha láttak akkor mindig újjal mutogatak rám hogy ott megy a depressziós kis gyerek mindig egyedül otthon maradtam mikkór tehetem be voltam bújva a kis szóbámba és csak sírtam és nagyon ki látástalan volta helyzetem minden nap úgy keltem fel hogy, miért élek ?miért vagyok az aki vagyok ? mindig próbáltam magamban keresni a hibát de mindig arra juttam hogy nem én rontom el hanem a többi ember nagyon rossz érzés volt mikor a suliiban a gazdag gyerekek valami csíntevés tettek és rám fogtak mindig a tanár mikor be jött mindig a nagy barátók ujjal mutattak felém ő-ő Övolt az Rayen és mind igaz kellet mondanom hogy,én tettem mert hanem a gyerekek mindig meg vertek engemet.Amikkor be töltöttem a 10-életévemet vissza kerültem édesanyámhoz, ott sem lett fényesebb a jövőm de annyiba változót hogy más megye-más kőrnyék minden más volt és amikor el jöttem a nagyszülőktől akkor ugy jöttem el végre valami váéltozás és a multam le tudtam zárni a multat egy új lappal kezdhetem neki az életnek úgy voltam ez az útólsó reményem és be válltam a nagy életet és el költöztem egy új iskolába kerültem uj osztály új emberek amikor be kerültem az iskolába első hetekben nagyon el zártam magamtól mindenkit és csak egyedül akartam lenni. De egy nap egy hétfői napp úgy kelltem fel hogy ez nem mehet igy tovább és el kezdtem magamhoz közelebb engedni emberek és el kezdtem ismerkedni majd meg ismertem pár embert aki nagyon segítőkész jófejű ember volt. Igy hamar teltek múltak az évek ki jártam az általános sulit és be iratkoztam egy szak iskolába de sajnós nem oda juttattam ahová szeretem volna hanem egy másik szakmába én mindig is imádtam az autókat és autó szerelő szeretem volna lenni de sajnos nem jött ősze egy kertész szakmára juttam be.Nagyon nehezen indult itt is az élet de itt már több barátra találtam és így könnyen el telt az a 3-év.Amikkor be tőltőtem a 18.-adik életévem akkor vágeztem az ískolával amikkor végeztem az iskolával el kellet helyezkednem valahová de nem volt semmi olyan munka a kőrnyéken ami jól fizet és szeretem is be álltam egy Futár céghez ott dolgoztam egy fél-évet. Egy évig voltam utána munka nélküli majd rá találtam egy szálitócégre ott 2 évet dolgoztam és el határoztam magamat hogy esti iskolába ki járóm az autószerelői szakmát, így is történt el végeztem az esti iskolát és mag kaptam a szakmai igazolványomat most egy honapja, és most egy autószerelő céget keresek ahová tudok jelentkezni. ~

 

zozo117

Zöldfülű
Támogató
2021. 02. 05.
197
228
bit.ly
LV karakter
Toby Mcloone
V2 karakter
Anthony Dinozzo

XUqtqzT.png

Tisztelt jelentkező!
XUqtqzT.png

Örömmel értesítjük, hogy a beadott jelentkezési lapja ELÉRTE az elvárt kritériumokat.
Köszönjük jelentkezését és idejét amit beleölt a jelentkezési lap megírásába!
Várjuk sok szeretettel a meghallgatáson ami a műhelyben lesz megtartva!

Tisztelettel a Fix&Drive Vezetői!

XUqtqzT.png

(( Megjegyzés:
Meghallgatás TeamSpeak3-on a holnapi nap folyamán (2022.12.05.) 19:30-kor lesz.
Amennyiben nem felel meg az időpont privátban keressen fel egy vezetőségi tagot!
- ))

XUqtqzT.png

 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.