Jose Frederico---> Ruben

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Levii221

Újonc
2019. 01. 24.
58
16
V4 karakter
James Dawer
LV karakter
-
V2 karakter
Noah D Hernandez
cJzgQLs.png


Játékos (IG) neved:
Jose Frederico

Panaszolt fél admin neve:
Ruben

Panasz pontos megfogalmazása:
Indokolatlan bann a szerverről.

Bizonyítékok:
Ha kell valamiről bizonyiték a bíráló adminnak,Tamásinak ts-en bármikor megtudok jelenni a többi "szemtanúval" együtt.

Megjegyzés:
Reggel fél 10 felé feljöttem a szerverre elmentem megszereltetni az autóm mivel törött volt ezután a határon átmentem ahol ott volt 1 rendőr autó és amint átmentem a határon leigazoltattak,de én nem álltam meg mivel elötte való este vásároltam egy barátomtól egy M4-et és nemraktam le ezért elmenekültem jöttek utánnam totálkár lett az autóm,de szerencsére a haveromék IC észrevették hogy üldöznek és jöttek segiteni pont arra jártak(ezt egy pd-s is tudja bizonyitani aki velünk egy társalgóba volt hogy fel se merülhetett az MG mivel semmit nem mondtam a jelenlegi pociziomról még az sem hangzott el ts-en hogy engem üldöznek).Amint ez megtörtén ránkse írt ts en senki vagy játékban hogy ez mi volt egyből ts en huztak minket hogy ezt mégis mi hogy képzeljük ezt tudja bizonyitani 2 ember is, akiket velem együtt elhuztak(Joker,Jessica),elmondtuk nekik az ügyet és ezután volt egy ilyen megjegyzés hogy kicsit átlátszó de elhiszem ez már érdekes volt számunkra mivel minden bizonyitva volt,ezután az autómon körözés volt érvényben mivel 1 rendőr elmenekült,jöttek rám miután egy trafinál elmentem és mivel totálkár lett az autóm kilöttem 2 rendőrt akik a kocsiban ülltek idejük se volt kiszállni és ekkor Ruben szintén PM-ben se ír rám se TS-en behuz magához és nekemáll,hogy én mit képzelek magamról kivagyok én hogy egésznap darálok a szerverről normálisan kellene játszani nem csak DM-elni kellene feljárni a szerverre ha ez előfordul mégegyszer egyértelmű ,hogy mifog következni,majd megse várva a válaszom kihuzott a szobájából.Ez annyiba is maradt,ezután ismt üldözöbe vett egy egység ekkor lelöttek engem Ruben egyből rám getelt hogy "ez mégis mi volt már megint?" ,elvileg én PG-ztem én ezt is tudnám vitatni de legyen elismerem PG-ztem de ezért nem gondolom,hogy engem a szerverről ki kellene tiltani ehhez kapcsolodoan nekem az elég érdekes hogy 2 ügynél nemtudott rámbizonyitani semmit és szerintem ezért szemetszurhattam neki és engem specelt alig várta bármi kis hibát elkövessek és ő 1-es adminként úgydöntött hogy mivel PG-t követtem el és szerinte nemszép az UCP-m igen ezzel egyetértek de szerintem attól nemkellene egyből kibannolni 1 évre,mikor figyelmeztetve se voltam,hogy utolsó esélyem vagy valami, ő egy 1-es Admin eldönti egy 50-es szintű játékosról aki 2017 eleje óta aktívan játszik és pp-zik a szerveren kibbanolja azért mivel elvileg én "A szerverszabalyzat tobbszori megsertese, folyamatos lovoldozesek generalasa#Ruben " a szerverszabályzat nemtudom melyik részében van az benne hogyha körözés miatt rámjönnek én menekülök majd ha lerobbanak lövöldözök de legyen elismerem PG-ztem egyetlen egy szerverszabályzat megsértése nemtudom ezzel mivel sértettem meg többszörösen, "folyamatos lövöldözések generálása"-ról pedig annyit hogy 1 hete léptem ki a rendőrségből szóval nemfér a fejembe ,hogy tudok folyamatosan lövöldözéseket generálni,úgy hogy nem is hergeltem egy rendőrt sem és minden rendőrrel elég jó baráti kapcsolatban vagyok.​
 
Utoljára szerkesztve:

Cutris Tyler

Újonc
2019. 01. 10.
12
11
V4 karakter
Curtis Simmons
LV karakter
Hassuin Austin
V2 karakter
Bryan El Mirador
Levi Ruben ezt mondta "KIcsit áttlátszó, de elhiszem" ennyit mondott semmi mást. Valamit rosszul írtál le, vagy ködös az emlékeid. Tehát azt a bíráló SA/FA hadja figyelmen kivűl amit írt levi hogy mit mondot nekünk ruben.
 
  • Tetszik
Reactions: Levii221 és Joker

Levii221

Újonc
2019. 01. 24.
58
16
V4 karakter
James Dawer
LV karakter
-
V2 karakter
Noah D Hernandez
Curtis kösz a kisegítést erre a mondatra tenyleg nem emlekeztem pontosan.Ezt módosítom is.
 

Zizi

Zöldfülű
Very Important Person
2019. 01. 09.
161
67
LV karakter
Ronan Schramm
V2 karakter
Aziz W Harison
1es admin is ugyan ugy kibannoltathat mivel o nem tud. A szinted meg hogy miota jatszol pedig nem mentseg a szankcio alol.
Ruben varom a valaszodat.
 
R

Ruben

Sziasztok !
Elég érdekes, ahogy Te elmondtad az esetet !
Sajnos jelenleg nem tudom megmondani a szabálysértéseid pontos időpontját, de aznap (feltehetően) 8:00-10:00 között, 3 alkalommal is lövöldözésbe keveredtél ! Mindhárom alkalommal engem hívtak az ügyhöz, egyszer Te ! Legelőször Pami kért fel az ügyed bírálására, ugyanis az rendvédelem üldözőbe vett Téged, majd Te elmenekültél (később ha jól emlékszem le is robbantál), majd ezt követően megérkeztek a társaid (Jessica + Joker) elomiondásuk és elmondásod alapján teljesen véletlen arra jártak, és megismertek Téged, annak ellenére, hogy egy TeamSpeak szobában voltatok ! Mindhárman bizonyítottátok holtig, azt, hogy nem MGztetek teljesen másról beszélgettetek. Megkérdeztem a panasztevőket, hogy el tudjuk fogadni ezt indoknak, vagy szükséges lesz a szankció kiosztása az MG végett ! A panasztevő játékos (gerinces és korrekt módon) azt válaszolta, hogy számára teljesen megfelel az indok, ekkor tettem azt a megjegyzést, hogy számomra ez egy kicsit átlátszó, de rendben van hiszek Nektek ! Ezt követte, az az eset, hogy Te elmentél a szerelőtelepre, és valamilyen rejtélyes oknál fogva, ismét lövöldözésbe keveredtél az ORFKval(amiben szintén nem haltál meg) ! Itt figyelmeztettelek, arra hogy sok lesz ez mára, inkább menekülj, el vagy cserélj gépjárművet, hogy ne legyen folyamatos lövöldözés ebből, de utólag megerősödött bennem, hogy ez 100% erre ment ki ! Majd megtetted a 3. tiszteletkörödet is rám írtál, hogy most mi legyen, mondtam, hogy folytatódjon az RP ! Aminek szintén mi lett a vége ? 12 rendvédelmis bekerített Téged, és a lerobbant autódat, majd kiszálltak ráfogták a fegyvert, erre Te elővetted az M4-edet és szétlőttél 1-et közülük, 12:1 arányban. A szűrrealitás legfelsőbb határait, lépted át a szememben, ezért kaptad a volna a PG jailedet, amit meg is kaptál ! Majd emlékeztem, hogy rengeteg lövöldözésben részt vettél, és nemrégiben lecsekkoltam az UCP-det a 74 adminjailed 1/3 DM. Ezért lettél kirakva a szerverről 1 évre. Ez idő alatt, megítélésem szerint lesz időd átgondolni, hogy milyen az elvárt forma ezen az RP szerveren !!!! Nincs helyed itt, ha csak öldökölni akarsz ! Köszönöm szépen, várom a bírálást !


U.i.: Ha pedig panaszkönyvet nyitsz ne állíts valótlan tényeket a nevemben ! Minden kimondott szónak súlya van !​
 
Utoljára szerkesztve:
  • Tetszik
Reactions: bird

Levii221

Újonc
2019. 01. 24.
58
16
V4 karakter
James Dawer
LV karakter
-
V2 karakter
Noah D Hernandez
Még most sem értem miből állapitottad meg hogy csak a lövöldözésre megyek ha az automon korozes volt es ezert jottek ram minden esetben megprobaltam menekulni es volt hogy sikerult is de nem mindig es ha totalkar lett az autom mi mast tudtam volna tenni 3x is sikerult 4. re nem igen sok jailem van mondjuk az nemertem miert volt itt fontos hogy minden 3. Jail DM mivel itt szerintem szo sincs DM-rol.Valamint ha elgondolkadtatni akartal hogy gondolkodjak el adtal volna egy 300 perces jailt vagy vmi hogy utolso esely es hogyha utanna is kaptam volna a jaileket akkor bannolsz en szerintem ez igy lett volna fer.
 
Utoljára szerkesztve:
R

Ruben

Ilyen hozzáálással, nincsen szükség gondolkodásra. A bannod tartalmazza az ügyintézések során a stílusodat, a hozzáállásodat és minden meghatározó körülményt. Ilyen játékosra nincsen szüksége a szervernek ! Nem kívánok többet hozzászolni, várom a bírálást !​
 
  • Tetszik
Reactions: bird

Zizi

Zöldfülű
Very Important Person
2019. 01. 09.
161
67
LV karakter
Ronan Schramm
V2 karakter
Aziz W Harison
Írjál majd később unbann kérelmet Rubennek és majd talán megadja.
Teljesen jogosan járt el,talán kicsit sokat kapott Ruben,változtass rajta vagy gondolkodj hogy meddig pihenjen.
Zárom és helyezhető.
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.