Jose Bruton jelentkezése a Las Venturas Taxihoz [Elfogadva]

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Taki

Barangoló
Támogató
2019. 03. 30.
101
42
20
Sopron
V4 karakter
Lakatos Jázmin
LV karakter
Nincs
V2 karakter
Nincs
[/FONT][/FONT]

34be8acad84f07b0d2f98dda7f876a6f.png


[Out Of Character Rész]

Az “Out Of Character” részben rád leszünk kíváncsiak, illetve a szerveren lévő OOC karrieredre.

Kitöltésénél igyekezz kerek, értelmes mondatokban válaszolni a kérdésekre, illetve nem maradhat el a helyes írás sem. Sok szerencsét kívánunk a kitöltéséhez!




Mi a neved?

Takács Máté

Hány éves vagy?

15 éves vagyok.

Hány játszott perced van?

31440

Voltál-e már Adminjail-ban? Ha igen hányszor? (Kép az UCP-ről!)

Igen voltam. https://i.imgur.com/B80Ys9r.png

Voltál-e már kitíltva a szerverről? Ha igen hányszor? (Kép az UCP-ről!)

Igen voltam. https://i.imgur.com/2IE0u8Y.png

Volt-e már más neved a szerveren? Ha igen mi volt? (Kép az UCP-ről!)

Igen, volt. https://i.imgur.com/PGURhGM.png

Voltál-e már valaha a szerveren valamilyen frakcióban/frakciókban ? Ha igen melyikben?


Voltam az LVMS-ben kb.: 3 hónapot.

Ha voltál miért léptél ki belőle(ük)?

Sajnos nem én léptem ki. Egy haverom mellett ültem a kocsiban és amikor a rendőr félre akart állítani a haverom elkezdett menekülni. Engem is elővettek ezért így kirúgtak a frakcióból.

Mire/Mikre vagy büszke a szerveren, miket értél el eddig?

Az autójaimra valamint a sok-sok RP-re.

Átlagosan mennyi időt tudsz naponta szánni a frakcióra?

Naponta átlagosan kb.: 6 órát tudok a szerveren tölteni.

Rendelkezel-e TeamSpeak3-mal és mikrofonnal?

Igen, mind a kettővel rendelkezem.

Miért pont téged válasszunk? Miben vagy jobb, mint a többi jelentkező?

Megbízhatónak tartom magam. Segítőkész vagyok és szeretek csapatban dolgozni. A szerveren rengeteg tapasztalatot gyűjtöttem, elég sokat tudok a szerveren tölteni.

Mesélj magadról pár mondatban! (8-10 kerek összefüggő magyar mondat.)

Takács Máténak hívnak. Sopronban láttam meg a napvilágot 2004 márciusában. Fegyelmezett, jóindulatú, segítőkész, tisztelettudó embernek tartom magam, családom is erre nevelt. Szüleim úgy döntöttek, hogy 2011-ben beiratnak focizni. Azóta is focizok így megtanultam csapatban dolgozni. Tudom, hogy mindent meg kell tenni a cél érdekében és tiszteletben kell tartani az emberek döntését. Rengeteg jó eredményt szereztünk a csapattal a bajnokságban. Mivel a családom egyik fele vallásos így 8 évig egy katolikus iskolákba jártam. Nem voltam rossz tanuló a 4-es átlag szinte mindig megvolt, de a hittan sose tartozott a kedvenc tantárgyaim közé annak ellenére, hogy katolikus iskolába jártam. Jelenleg második évemet kezdtem el a középiskolában.





[In Character Rész]

Az “In Character” részben a szerveren lévő IC karakteredre, és annak karrierjére vagyunk kíváncsiak.

Kitöltésénél igyekezz kerek, értelmes mondatokban válaszolni a kérdésekre, illetve nem maradhat el a helyes írás sem.




Jelentkező neve:

Jose Bruton

Jelentkező születési helye, ideje:

United States, Phoenix, 1994.05.13.

Jelentkező anyjának leánykori neve:

Vicky Fry

Jogosítványa, okiratai érvényesek?

Minden okiratom érvényes.

Miért szeretne ide jelentkezni?

Szeretném segíteni a Las Venturas város és a környező települések lakóit. Türelmes valamint tapasztalt sofőr vagyok.

Miért pont önt vegyük fel?

Ahogy fentebb említettem rengeteg tapasztalatom van a vezetésben. Régebben kamionozással foglalkoztam, ám most szeretnék emberek közelében dolgozni. Pontos, valamint precíz vagyok.

Mi a véleménye a csapatmunkáról? (3-4 mondat)

A csapatmunka egy jó munkahelyen elengedhetetlen, mivel anélkül egy cég képtelen működni, főleg egy ilyen cégben ahol csapatmunka nélkülözhetetlen, mivel a munkavállalók meg kell hogy értsék egymást, összekell hogy tartsanak. Ezek nélkül a vállalat szerkezete romba dőlne, csődbe menne a cég. Ez az összetartási forma jólláthatóan ebben a cégben is megvan.

Elfogadja-e a Las Venturas Taxi szabályzatát, illetve Működési szabályzatát? Valamint ha sikeres felvételt nyer, be is fogja tartani?

Elfogadom a szabályzatot. Természetesen minden szabályt be fogok tartani.

Elfogadja-e, hogy bekerüléskor 7.500 $ kauciót kell befizetni?

Igen, elfogadom.

Kérjük mellékelje motivációs levelét (8-10 mondat):

Tisztelt Las Venturas Taxi igazgatóság!
A városban kapott szórólapon értesültem a maguk állásajánlatáról. Úgy gondolom megfelelő tapasztalatom van vezetésben, valamint megfelelő emberismerettel rendelkezem. Mivel kamionoztam ezért rengeteg tapasztalatom van a soförködésben. 3 éven keresztül Las Venturas legnagyobb fuvarozó társaságnál dolgoztam. A kezdetekben csak költöztetésben segítettem majd a világ szinte összes tájára eljutottam a Las Venturas Trucking Company segítségével. 2019.09.23-án felmondtam a cégnél mert több időt szerettem volna a családommal tölteni. Azóta munkanélküli vagyok. Középiskolában logisztikát tanultam, így jó a szervező képességem. A városba 18 éve költöztünk a szüleimmel mert édesapámnak új munkahelye lett. Lassan 8 éve van jogosítványom így nagyon jól ismerem a várost. A jogosítványom megszerzése óta nem okoztam balesetet. A munkatársaimmal eddig mindig nagyon jól kijöttem. Szeretnék egy feltörekvő taxitársaságnál dolgozni. Remélem elnyeri a tetszésüket, amit írtam és felvételt nyerek.

Kérjük csatolja az önéletrajzát:

Önéletrajz


Aláírás: Jose Bruton

Kelt.: 20/11/2019
 

Predi

pártatlan békebíró és diplomata
Fő Globális Moderátor
LV
2019. 01. 10.
2 724
5 420
Würzburg / Budapest
www.twitch.tv
V4 karakter
Roxy Trevisano
LV karakter
Bruno Fleming
-Las Venturas Taxitársaság Vezetosége-

Üdvözlöm! /Bruno Salvatore/ vagyok a Las Venturas Taxitársaságtól!
Örömmel értesítem arról, hogy a jelentkezési lapja elnyerte a tetszésünket!
TS meghallgatás idopontja: 2019 11. 23. 19:00
(A meghallgatásra nézd át a Frakció, és a Müködési Szabályzatot!)

Személyes megjegyzés: Meglátjuk TSen.
 
Utoljára szerkesztve:
  • Tetszik
Reactions: Taki
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.