Jordii R Treyton--->SGH jelentkezés

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Jordy

Újonc
2020. 01. 13.
51
44
V4 karakter
Dean Yazzie
LV karakter
Ryan Kenwood
V2 karakter
Jordii R Treyton
VoK0rJX.png

~ [JELENTKEZÉSI LAP] ~



l

[Marittyák Dominik vagyok 16 éves Borsod Megyében Élek a anyukámmal és az egy hugommal. Középiskolába járok, Hegesztő szakmát tanulok.Minden szabadidőmet a szerverbe forditom.Általában amii van szabadidőm itthon töltöm, vagy a kedvenc hobbimat csinálom horgászok. Nagyon jól kijövök az emberekkel, és amit elhatárzok azt véghez is viszem.Kitartó vagyok és rendelkezek akaraterővel. ]

Mióta játszol a szerveren?

[2020.01.11 óta játszok a szerveren folyamatosan, semmi kihagyással Előtte V3 szerveren játszottam.Azóta az összes szabadidőmet a szerveren töltöm.]

Eddigi elért dolgok:

[Új társaság, barátok szerzése/megismerése. Számomra egy nagyon jó pozició NNI-ben ami még most is tart,Nagyon jó élmények az emberekkel/adminokkal
Többszörös Ideiglenes Adminsegéd Szerep kitöltése]

Miért szeretnél a See Game Helpdesk tagja lenni?

[Szeretek segiteni az embereknek e pozició kitöltésével egyaránt segitek az adminoknak és a játékosoknak is, ezzel örömet szerezve magamnak Kitartó munkásságom miatt szeretnék jelentkezni, és az SGH feladat kitöltésébe maximálisan sikerülne!]

Miért téged válasszunk?

[Kitartó munkásságom, akaratom, és segitőkészségem miatt szeretném kitölteni ezt a poziciót ]

Mennyi időt tudnál szánni a feladataidra?

[A heti 5000 percet teljesiteni tudnám mindenképpen és az összes szabadidőmet erre tölteném.. ]

Naponta hány órát tudsz online lenni?

[5-6 órát simán tudok lenni a mostani időtöltésem is ennyi.]

Mit teszel,ha egy játékos nem akarja megérteni,hogy nem javítod meg az autóját?

[Először átgondolnám én mit kaptam ilyen esetben ameddig nem szereztem elegendő tapasztalatot, majd és a tapasztalataimból és a nem értése végett először figyelmeztetném majd ha továbbra sem érti meg egy kicket osztanék neki.]

Hogyan mutatnád be egy kezdő játékosnak a szerelő rendszert?

[Ezt személy szerint úgy gondolom nem az én dolgom lenne, viszont ha érdeklődne nálam egy kezdő játékos elsősorban elmagyaráznám neki hogy vannak a szétszedhető autók meg a nem szétszedhető autók én igy gonodlom a legérthetőbbnek. Gonodolok a paneles és a nem paneles autókra, utánna kifejteném azt hogy ez alatt mit értek, valamelyik autóhoz szükség lesz egy cp-re a cp röviden egy kis kör amibe ha belemész automatikusan megjavitja a kivánt alkatrészt amit a szerelő leszerelt a kocsiról, a másik opció a nem.leszerelhető alkatrészek ezeket csupán a szerelő magán az autón tudja megszerelni, ha egy szerelő például az autód javitását számolja ,minnél több alkatrész törött annál drágább. A szerelőkhöz leginkább délelőtt éri meg menni mert akkor nincs duplaár ekkor éri meg szerintem a legjobban odamenni, a rendvédelmiseknek kedvezményesen szerel minkét szerelőtelep, mivel 2 van. ]

Mi a 3 legfontosabb helyszín, amit megmutatnál egy kezdő játékosnak? Miért pont az?

[1. Városháza 2.Kórház.3. Szerelőtelep.]

Mit teszel ha éppen egy RP közepén vagy, de egy kezdő játékosnak segítség kell?

[Én úgy cselekednék, mivel ezért szeretnék SGH lenni első sorba helyezném a kezdő játékost és attól függően milyen segitség kell neki első sorba helyezném mivel én úgy gondolom az SGH feladata ez. , segitenék neki az rp-t félbeszakitva ]

Látsz egy NONRP-s hirdetést. Mi az első dolog amit teszel?

[Szólok adminchaten egy adminnak hogy ossza ki rá a megfelelő szankciót, ha kezdő játékos felkeresem elmagyarázom neki hogy hirdessen megfelelően]

Voltál már jailbe? [UCP-s képet csatolj]

[Nem vagyok rá büszke sajnos. + https://imgur.com/a/hAtCNXM]

Voltál már bannolva? [UCP-s képet csatolj]

[Nem voltam + https://imgur.com/MQpnW4V ]
 

Renato

Klaviatúra gyilkos
2019. 02. 15.
748
3 872
19
V4 karakter
jose espiga
LV karakter
alfredo venegas
Nekem eddig csak jó tapasztalataim vannak veled kapcsolatban, szerintem megfelelően tudnád végezni ezt a feladatot, támogatom.
 
  • Szomorú
Reactions: Athman

Rafi

Újonc
Támogató
2019. 04. 21.
29
11
21
V4 karakter
Sergio P Pawlowski
LV karakter
Clark Rodriguez
V2 karakter
Sergio Siqueira
A többi jelentkező lapjához képest szerintem nem lett egy olyan jól kidolgozott lap, néhány helyen a minimumot sem teljesítetted. Valamint írta, hogy az adminokkal jól kijössz még is láttam a rengetek jail között, hogy admint is fenyegettél. Egy szó mint száz én nem támogatom.
 
  • Hűha
  • Tetszik
Reactions: Athman és Reynard

Jordy

Újonc
2020. 01. 13.
51
44
V4 karakter
Dean Yazzie
LV karakter
Ryan Kenwood
V2 karakter
Jordii R Treyton
A többi jelentkező lapjához képest szerintem nem lett egy olyan jól kidolgozott lap, néhány helyen a minimumot sem teljesítetted. Valamint írta, hogy az adminokkal jól kijössz még is láttam a rengetek jail között, hogy admint is fenyegettél. Egy szó mint száz én nem támogatom.
most azért mert bekerültél egy ic jailbe miattam szerintem nem kell ilyennek lenni de köszi
 
  • Vicces
Reactions: Athman

Rafi

Újonc
Támogató
2019. 04. 21.
29
11
21
V4 karakter
Sergio P Pawlowski
LV karakter
Clark Rodriguez
V2 karakter
Sergio Siqueira
most azért mert bekerültél egy ic jailbe miattam szerintem nem kell ilyennek lenni de köszi
Szerintem el kell különíteni az IC és OOC dolgokat. Ez nem ellened irányul egyszerűen csak éltem a jogommal és megfogalmaztam egy véleményt. Mivel nem én bírálom és nem az én szavam dönt ezért nincs is nagy jelentősége számodra.
 

Bence

Az év legmeghatározóbb személye | 2022
SzuperAdmin
v2
2019. 01. 07.
4 817
2 683
VoK0rJX.png

~ [JELENTKEZÉSI LAP] ~


===================================================

A JELENTKEZÉSI LAPOT ELUTASÍTOM.
Sok a jail...

ZÁROM / HELYEZEM

===================================================​
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.