Jordii R Treyton jelentkezése a Bevetési Főosztály-ba

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Jordy

Újonc
2020. 01. 13.
51
44
V4 karakter
Dean Yazzie
LV karakter
Ryan Kenwood
V2 karakter
Jordii R Treyton
INFORMÁCIÓK ÖNRŐL

[#1] Jelentkező teljes neve:

< Jordii R Treyton >

[#2] Anyja leánykori neve:

< Jessica R Treyton >

[#3] Születési helye, ideje:

< 1983.06.10 East Los Santos >

[#4] Bejelentett lakcíme:

< Ganton 23>

[#5] Az ön rendfokozata:

< Főnyomozó >

[#6] Az ön beosztása:

< Főnyomozó >

[#7] Mióta szolgál az állománynál?

< 1 hónapja>

hr_-_forum.png

KÉRDŐÍV

[#1] Miért szeretne a Bevetési Egységhez tartozni?

< Nagy a kitartásom és az akaratom, van csapatszellemem és úgy érzem alkalmas vagyok e poszt kitöltésére >

[#2] Miért gondolja magát lenne a legmegfelelőbb a poszt betöltésére?

<Nagy a kitartársom, együtt tudok működni az emberekkel és csapatszellemem is van. >

[#3] Soroljon fel magáról 5 negatív tulajdonságot!

< Hirtelen ideges tudok lenni,ingerlékeny vagyok, sétődékeny, nem szeretem ha egy velem egy rendfokozatú megmondja mit csináljak. haragtartó vagyok. >

hr_-_forum.png

SZITUÁCIÓS KÉRDÉSEK

[#1] Ismertesse hogyan zajlik le egy teljes túszdráma a legelejétől a legvégéig!

< először is a túsztárgyaló beszél ar emberrablókkal mik a követelmények mit szeretnének a túszért cserébe ha ez megvan akkor gyülekezünk a bázison majd mikor a parancsnok és az alparancsnok kiosztja ki milyen módon megy ki a helyszinre elindulunk oda, majd mikor kiértünk az ajtó melett felsorakozva megvárjuk a parancsnok utasitásait milyen módon hatolun be stb ezt mindet az után mikor a túsz biztonságban van és kihozta a túsztárgyaló, ezután behatolunk egymást nem beelőzve sorba ahogy azt a parancsnok elmondta mikor megtörtén a lövöldözés vagy bármi közben ha megsebesül egy társunk kötelesek vagyunk elsősegélyben részesiteni az OMSZ érkezéséig .. ha biztonságos már a helyzet kivonolunk a helyszinről a sebesültekkel együtt. >

[#2] Az akció során megsebesül a társa, és a felettese, azonban folyamatos tűz alá vonták magukat, ezért a mentőegységek nem tudnak a sérültekhez jutni. Mit tesz ez esetben?
< Mindenképpen megpróbálom őket olyan helyre, fedezékbe juttatni ahol nem érhet minket több sebesülés , majd erősitést hivok, mikor ez készen van köteles vagyok őket elsősegélyben részesiteni az erősités kiértéig ha mind ez eddig megvan biztositást kell létrehozni a sérültek köré, majd értesiteni az OMSZ-t hogy a helyszin bizsotiva van. >[/COLO
 
B

Bodo

NNI_fejl_c.png

Tisztelt nyomozó!
A Bevetési Főosztály vezetősége megkapta, és feldolgozta a jelentkezési lapját. Ön felvételt nyert, a BVFO alosztályába! Keressen fel egy alosztály parancsnokot!




Tisztelettel, Bodo O'Wyse Ezredes!
 
  • Tetszik
Reactions: hapogo és leo_ka
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.