Jordi McFroy -> Croxo

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Dzsordzso

Zöldfülű
2019. 01. 11.
198
149
V4 karakter
Jordi McFroy
LV karakter
Jayden Flintwood
V2 karakter
Jordi McFroy ✞
v2-adminpk-logo.png


Játékos (IG) neved:
< Jordi McFroy >

Panaszolt fél admin neve:
< Croxo >

Panasz pontos megfogalmazása:
< Helytelen panaszkönyv bírálat. >

Bizonyítékok:
< https://forum.see-game.com/threads/jordi-mcfroy-benji.106281/#post-523395 >

Megjegyzés:
< Helló! Egy teljesen IC Ügy által Benjitól kaptam egy 90 perces NonRP-s szankciót. Az egész történet röviden abból fajult ki hogy 5 ember, ( Nevezetesen: Eric Watson, Neuperger Adam, Jordi Troy Leroy McFroy ) összekapott és egymással IC kötekedett, ment a beszólogatás egy kettő ütés. Ez a történet felénél admint hívtak, és az akkora történésekre is az admin azt mondta hogy IC ügy. Majd rendőrséget kihívta a Eric vagy Adam, és a TEK-es távozása után én "megleckéztetés" képp, a trabantjába beleütöttem csákánnyal nagyjából 10x. És innentől kezdődik a véleményem szerinti helytelen panaszkönyv bírálás és szankció osztás. Mivel egy teljesen IC ügy miatt, ami IRL is akár mikor megtörténhet mivel nem valami exkluzív különleges eset. És én ezért kaptam jogtalanul jailt, illetve a panaszkönyvemre érkezett válasz véleményem szerint nem igaz egy pontban sem illetve nem értek egyet azzal hogy Croxo ezt jogtalannak bírálta el.. Mivel, a csákányt arra használom AMIRE akarom, nincs kiszabva rá szabály hogy mire lehet alkalmazni. Az hogy én milyen feszültséget esetleg érzelmeket váltok ki IC az, teljesen az én döntésem és én felelőségem. És az hogy más játékélményét rontom az pedig szubjektív. A harmadik pontra hivatkozva Croxo bírálatára szolván, az hogy egy képen csákánnyal ráütök egyet (Képi bizonyíték alapján eggyértelműen nem lehet eldönteni hogy mennyire is ütöttem mert csak videó formájában szűrhető ez ki.) az nem jelenti hogy akár totál kárra ütöttem, amire szintén volt még felbújtó okom erre a cselekedetre.
Helytelennek érzem a NonRP szankciómat, illetve Croxo bírálatát.
Hozzászólhat: Croxo, Benji, Én és a bíráló admin
>
 

Croxo

elit úgymond
Very Important Person
2019. 01. 14.
1 330
1 307
V4 karakter
James Even
V2 karakter
Croxo De Bracco
Szia!
A vélemény szerint NON rp követtél el és Benji jogosan adott neked szankciót.Nem tudom,hogy neked hol rp-s az,hogy a farmoknál elkezded csákánnyal szétverni másnak a gépjárművét + a többi a Benji-s PK-ban kifejtettem.

Városom a bírálást.

Nincs több hozzáfűznivalóm!
 

Dzsordzso

Zöldfülű
2019. 01. 11.
198
149
V4 karakter
Jordi McFroy
LV karakter
Jayden Flintwood
V2 karakter
Jordi McFroy ✞
A NonRP, szabálytalanul játszott szerepjáték tudtommal... Abban mi a Nonos, hogy én döntésem alapján ütöm más kocsiját és én karakterem sorsát kockáztatom, akár egy bírsággal vagy börtönbüntetéssel. A másik, hogy az én kocsiaimat meg se tudnám számolni hányszor csapdosták TK-ra és egy kezemen megtudnám számolni hogy abból hány is kapott jailt (Természetesen oktalanul verték szét, mégse kaptak jailt.).
Számomra sincs több hozzáfűznivalóm, várom a bírálást!​
 

Bence

Az év legmeghatározóbb személye | 2022
SzuperAdmin
v2
2019. 01. 07.
4 815
2 676
Szép estét!
Ha jól értelmezem te magadtól felpattantál a trabant tetejére "mert neked úgy tartotta kedved", értelem szerűen ha nekem is úgy tartja kedvem én is kimegyek az Aldi parkolójába hogy felmásszak pár kocsi tetejére, viszont leírom én is neked hogy már alapból az NonRP volt hogy random a srác kocsiján mászkáltál.
Ezt követően ő rendőrt hívott rád, majd te elővetted a csákányodat és szétverted a kocsiját mikor alapból te provokáltad ki az egész szituációt majd ezt komolyan is gondolod? Főleg úgy hogy már bocsánat, de a te hülyeséged és NonRP-s magatartásod miatt szenvedett InGame az illető anyagi kárt is, nem valami korrekt.
Magyarán, én beszólok egy embernek az utcán, ő visszaszól majd megkéselem? Volt ilyenre példa de mégsem normális, remélem az üzenetem lényege lejött :)
A PK természetesen jogtalan, helyezhető!
 
  • Tetszik
Reactions: Unu, Croxo és dr3X
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.