Jordi McFroy -> Benji

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Dzsordzso

Zöldfülű
2019. 01. 11.
198
149
V4 karakter
Jordi McFroy
LV karakter
Jayden Flintwood
V2 karakter
Jordi McFroy ✞
v2-adminpk-logo.png


Játékos (IG) neved:
< Jordi McFroy >

Panaszolt fél admin neve:
< Benji >

Panasz pontos megfogalmazása:
< Jogtalan Jail osztás. >

Bizonyítékok:
< https://imgur.com/a/iLN5JQs?third_party=1 -> Itt látszódik az álítólagos NonRP-m
>


Megjegyzés:
< Helló!!
Ez az egész úgy kezdődött, hogy Eric Watson trabantja tetején álltam, mert úgy tartotta kedvem, hosszas civakodás után kihívta ránk az admint, aki szintúgy mondta hogy IC Ügy az akkori események. Majd kihívta a rendőrséget, és én erre "leckéztetés" képp a kocsiját megütögettem, amihez volt indokom is az előzményekre tekintve.
Este 7-órakor pedig ez a jail fogadott. A bizonyítékot most tudtam elkérni, ezért most nyitom a panaszkönyvet.Benji arra hivatkozott, hogy ez egy íratlan szabály, hogy a szerveren TILOS bárkinek bármilyen formában szétverni az autóját.
Hozzászólhat: Én, Troy Mcfroy, Leroy McFroy, Benji és a bíráló admin.
>
 
  • Imádom
Reactions: Nowiczky

Benjiv2

Barangoló
2019. 01. 18.
110
77
V4 karakter
Ashley von Winterhorn
V2 karakter
Liem Outis
Hali, tehát ha én bemegyek pd HQ-ra, mert úgy tartja kedvem, akkor szétverhetem az összes kocsit, mert ugyan az.
Remélem így már te is érted a nonRP-t.
 

Dzsordzso

Zöldfülű
2019. 01. 11.
198
149
V4 karakter
Jordi McFroy
LV karakter
Jayden Flintwood
V2 karakter
Jordi McFroy ✞
Ez egy szép hasonlat, de az én szituációmhoz ennek semi köze és még mindig tartom az oktalan szankció osztást..A PD-s járművek szétverése, és egy "balhé"-ból keveredett szituáció szerény véleményem szerint nem eggyező. Szerintem nem kell bemutatni hogy mi is a NonRP fogalma xy játékidő után.​
 
  • Tetszik
Reactions: vocal

Benjiv2

Barangoló
2019. 01. 18.
110
77
V4 karakter
Ashley von Winterhorn
V2 karakter
Liem Outis
Továbbra sem lehet szétverni senki járművét!
 

Dzsordzso

Zöldfülű
2019. 01. 11.
198
149
V4 karakter
Jordi McFroy
LV karakter
Jayden Flintwood
V2 karakter
Jordi McFroy ✞
Ha van rá indokom miért ne verhetném szét, saját döntésem, IC ügy.. És nem tiltja egy féle szabályzati pont sem.
További megjegyzésem nincs, várom a bírálást!
 

Croxo

elit úgymond
Very Important Person
2019. 01. 14.
1 330
1 307
V4 karakter
James Even
V2 karakter
Croxo De Bracco
Sziasztok!

A PK-t én fogom bírálni!
PK jogtalan.


1. A csákány nem ezért van bent a szerveren,hogy szétvered vele más gépjárművét.
2. Ezen az alapon bárki tudna feszültséget generálni azért,hogy szétverje a másik személy gépjárművét és ezzel megkárosítva/elrontva játékélményét.
3. "megütögettem " kijelentésed nem a megfelelő inkább szétverted,de a kép magáért beszél!


Benji-től jogosan kaptad a jailt.
 
  • Vicces
Reactions: Dzsordzso
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.