Jordan W Smith Jelentkezése

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

LHunor

Újonc
2020. 11. 10.
4
4
V4 karakter
Thomas Whirson
LV karakter
Ivan Makarow
V2 karakter
Jordan W Smith
FD-feljlecv2.png


OOC RÉSZ
Ez a rész a jelentkezésed azon szakasza ahol, mint játékos válaszolsz az általunk feltett kérdésekre.
Kérjük, mindenhol egész, jól megfogalmazott mondatokkal válaszolj! Ügyelj a helyesírásra!

Hogyan szólíthatunk? Hány éves vagy?

~ Hunor, és 14 éves vagyok. ~


Mióta játszol a SeeMTA V2 szerverén? Mennyi játszott perccel rendelkezel?
~ 2019 nyarától játszom, és 10864 perccel rendelkezem. ~


Voltál-e már AdminJail-ben, kitiltva a szerverről? (UCP kép kötelező, NÉVVÁLTÁSOKRÓL is!)
~ ~


Rendelkezel-e TeamSpeak3-mal és mikrofonnal?
~ Igen, viszont a TeamSpeak3-mat nem használom mivel nincs mikrofonom géphez, de megoldom szóbelire, ha lesz.~


Mennyi időt tudnál naponta a frakcióra szánni? Tudnád teljesíteni a frakció szabályzatban leírt elvártakat?
~ 3-4 óra minimum, de ez szeptembertől ez viszonylag csökken az iskola miatt, de majd próbálom tartani. ~


Mesélj magadról pár mondat erejéig! (min. 7 kerek, egész mondat)
~ Lukács Hunornak hívnak, és egy Nyíregyházától kb 50-60 km-re lévő kisvárosban élek. Általában a határt járom, míg megtehetem addig megyek. Szeretek foglalkozni a motorokkal/autókkal, kicsi korom óta érdekelnek a mezőgazdasági gépek is(traktor/kombájn, vagy bármi más =P). Olvasni bármikor le tudok ülni, ha éppen nem motorozok/biciklizek a határban vagy a szerveren játszom, egy jó könyv le tud kötni. A SeeMTA-t pár éve kezdtem el, két nagy kihagyás volt a regisztrálásom óta. Bárkivel, aki velem egykorú, vagy kicsit idősebb, el tudok vele beszélgetni, ez szerintem néha nehatívum, de egyszer jól jöhet majd. ~



IC RÉSZ
A jelentkezési lap utolsó részében a karakterednek fogunk feltenni kérdéseket.
Kérjük, mindenhol egész, jól megfogalmazott mondatokkal válaszolj! Ügyelj a helyesírásra!


Teljes neve:

~ Jordan W Smith ~


Születési helye, ideje:
~ 2000-03-18, Liberty City ~


Legmagasabb iskolai végzettség:
~ Technikumban szerzett érettségi ~


Miért szeretne a Fix&Drive csapatához tartozni?
~ Szeretném magamat kipróbálni az autószerelésben is. ~


Csatolja szakmai önéletrajzát (10-15 mondat)!
~ Jordan w Smith vagyok, 2000-03-18-án születtem a Liberty City-i kórházba. Általánosba végig kitűnő voltam, de mégsem gondolkodtam a rendészetbe, vagy ah orvosok világába. Később Liberty Cityben egy technikumban a villamossággal kezdtem foglalkozni. A technikumban való leérettségizésem után mégsem a villamossággal foglalkoztam, mivel addigra már nem érdekelt annyira, mint először. Az autókkal már ez alatt is foglalkoztam. A családban lévő autókat mindíg én javítottam meg, látszólag nagy sikerrel. Végül 2019-ben SeeCity-be költöztem, ahol több autót is vásároltam, volt olyan, hogy egy fajtából volt öt darab. Többször próbálkoztam máshogyan kiélni ezt az "autó-szetelgetős" vágyamat, de ez nem mindíg volt sikeres. Jelenleg is 4db autóm, és egy hajóm van. Az autókat mindíg szívesen viszem A-ból B-be, de ha el kell adni kicsit nehéz. Egy viszonylag jó baráti kört sikerült kialakítanom a városban. Néha képes vagyok napokig gondolkodni egy autó eladásán vagy megvételén, de ez persze nem mindíg igaz. ~

Aláírás:
Jordan W Smith
 

Izumbir

Újonc
SzerverAdmin
v2
2021. 01. 22.
64
39
V4 karakter
Roger Artur
V2 karakter
Yannick Scherer

XUqtqzT.png

Tisztelt jelentkező!
XUqtqzT.png

Örömmel értesítjük, hogy a beadott jelentkezési lapja ELÉRTE az elvárt kritériumokat.
Köszönjük jelentkezését és idejét amit beleölt a jelentkezési lap megírásába!
Várjuk sok szeretettel a meghallgatáson ami a műhelyben lesz megtartva!

Tisztelettel a Fix&Drive Vezetői!

XUqtqzT.png

(( Megjegyzés: -
Meghallgatás TeamSpeak3-on 2023.08.22. 20:00-kor lesz.
Amennyiben nem felel meg az időpont privátban keressen fel egy vezetőségi tagot!
- ))

XUqtqzT.png

 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.