Jordan LeRoy jelentkezési formanyomtatvány

Dzsulio17

Újonc
2021. 04. 07.
4
0
V4 karakter
David D Gunter
LV karakter
Thommaz Khalifa
TNYXbst.png

Jelentkezési formanyomtatvány

🔧OOC részleg🔧


~ Hogy hívnak? ~
>Tamás<
~ Hány éves vagy? ~
>19 éves vagyok<
~ Account ID-d? ~
>146197<
~ Jelenlegi játszott perced? ~
>31.931 perc<
~ Melyik napszak(ok)ban volnál inkább aktív? ~
>Változó mert egy hetet dolgozok éjszaka egy hetet maximum délután hétvégén pedig 24 órától egy napot, de a délutánok majdnem minden nap jók szoktak lenni.<
~ Aktív óráidból hányat tudnál szerelésre fordítani? ~
>3-4 óra de mindig próbálnék egy kicsit többet.<
~ OOC előélet? UCP kép csatolása kötelező! (Bannok, Adminjailek) ~
> <
~ Korábbi frakcióid? Legutóbbi frakciódból való távozás oka? ~
>Nem voltam még frakció tagja.<
~ Rendelkezel TeamSpeak3, Discord és mikrofonnal? ~
>Igen.<
~ Mesélj magadról néhány mondatban! Ki vagy? Mivel foglalkozol? Hobbi? stb.. ~
>19 éves vagyok a barátnőmmel és a kutyánkkal élek. Gépjármű mechatronikusnak tanultam elvégeztem 3 évet, de sajnos egészségügyi okok miatt 1 évet (valószínűleg kettő lesz) halasztanom kellett. Leginkább ezért is szerettem volna már egy jó ideje jelentkezni, csak általában le maradtam a jelentkezésekről. Tudom, furcsán hangzik, hogy kihagyok éveket az iskolából és MTA-zok, de 14 éves korom óta dolgozok most is biztonsági őrként.<




🔧IC részleg🔧



~ Jelentkező neve? ~

>Jordan LeRoy<

~ Jelentkező születési helye, ideje? ~

>Los Santos 1995.08.19.<

~ Korábbi munkahelye(i)? ~

>magánvállalkozó<

~ Miért pont önt válasszuk? Néhány mondatban fejtse ki! ~

>Gyerek korom óta foglalkozom az autókkal, ezért is jártam ki a gépjármű mechatronikai osztályt. Jobban szeretek csapatban dolgozni, mint magamban bár azzal is meg birkózok. Túl sokat nem szeretnék írni, inkább szemtől szembe mutatnának meg, hogy mit tudok. Remélem kapok erre lehetőséget.<

~ Elfogadja a szabályzatot, valamint rendelkezik az oktatás és belépéshez szükséges összeggel? ~

>Természetesen elfogadom és igen rendelkezem ezzel az összeggel.<

~ Önéletrajz! (Minimum 10-15 mondat.) ~

>Jordan LeRoy vagyok. Los Santosban élek, itt is születtem. Édesapám arab. 29 éves vagyok. 5 évig Las Venturasban laktam, ahol kijártam az autószerelő iskolát, mint ahogyan ezt fent is írtam. Jelenleg egy autófényezéssel foglalkozok nem messze a maguk szervízétől, de szeretnék inkább autószereléssel foglalkozni és a fényező műhelytől megválni. Korábban foglalkoztam állattenyésztéssel és bányászással is, de az autószerelésben látom a jövőmet. Szabadidőmben vagy az autóimmal foglalkozok vagy horgászni járok el. A SeeRing versenypályára gyakran jártam ki motorozni, de sajnos nem tudtam finanszírozni a motorom fent tartását. Meg mondom őszintén nem a fogalmazás az erősségem, inkább a tettek embere vagyok.<

~ Mennyi időt vett igénybe a formanyomtatvány kitöltése? ~

>50-60 perc<