Jonathan Frewer jelentkezése moderátornak.

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Jonathan Frewer

Újonc
Támogató
2019. 07. 12.
15
1
V4 karakter
Jonathan Frewer
LV karakter
Elisabeth Cavalli

x3zePcK.png


IG neved:
- Jonathan Frewer -

Mióta használod a TeamSpeaket?:
- Körülbelül olyan 5 éve használom a TeamSpeak 3 néven futó alkalmazást, ez idő alatt már megfordultam többféle szerveren is, és már volt alkalmam készíteni is egyet. -

Voltál-e már valaha a SeeMTA v3 Las Venturas TeamSpeak szerveréről bannolva? Ha igen, miért és meddig?:
- Nem, még nem voltam a SeeMTA V3 Las Venturas TS3 szerveréről bannolva egyszer sem. -

Voltál-e már a See Game System bármilyen TeamSpeak szerverén moderátor? Ha igen, hol és meddig?:
- A See Game System-nek még egyik futás alatt lévő szerverén sem tevékenykedtem moderátorként avagy bármilyen hasonló rangban. -

Naponta mennyi időt töltesz a TeamSpeaken?:
- Körülbelül 4-8 órát, de ez akár lehet több is és kevesebb is, az időmtől és a kedvemtől függ. -

Mennyi időt tudnál szánni a feladatra?:
- Mivel TS 3-om szerveren szinte egésznap fent vagyok, ezért minimum 4-5 órát, de ez még változhat is. Leginkább akkor használom amikor fent vagyok az MTA szerveren is, de legtöbször más játék közben is fent tartózkodom. -

Miért pont téged válasszunk?:
- Véleményem szerint azért lennék jó választás mivel már töbször is voltam kisebb-nagyobb moderátori rangban többféle szerveren és még egyszer sem okoztam csalódást. És mivel nagyrészét az időmnek a TeamSpeak-en töltöm ezért akár az elvárt időnek a dupláját is eltudnám végezni. És mindig többet fogok mutatni mint más. -

Miért szeretnél moderátor lenni?:
- Mivel már voltam máshol is ahogy megírtam fentebb lévő sorokban és megtetszett ez a poszt mert szerezhettem új barátokat akár, vagy több dolgot is tanulhattam ez idő alatt. -

Hogyan tudnád segíteni a TeamSpeak kezdő felhasználóinak a dolgát és eligazodását?:
- Első sorban ha egy teljesen kezdőröl van szó vagy simán egy nem regisztrált játékosrol, akkor elhúzom felteszem az alap kérdéseket (pl. játszol e a szerveren, ha igen akkor RP és TS szabályokbol kérdezek, ha nem akkor simán 3 ts szabályt, ha ez mind megvan akkor már csak egy nevet kell állítani, játékosként egy IG nevet, pl. James Burney, ha mégse játszik akkor bármilyen nevet állíthat ami nem ütközik a leírt szabályzattal) ezután megkérdem hogy segíthetek valamiben, ha egy admint nem talál akkor elvezetem őt a szobához, vagy csak simán behúzom az adminnak a várójába. Ha bármit kérdezz én arra választ adok ezzel kisegítve minden problémája alól. -

Miben tudnál többet hozzátenni, mint a többi jelentkező?:
- Kisebb-nagyobb tapasztalataimal akár jobban tudnám végezni a dolgomat, de szerintem ugyanolyan vagyok mint a többi jelentkező, én is ugyanolyan esélyekkel indulok mint mindenki más a tagfelvétel alatt. -

Van-e bármilyen ismeretséged a team-en belül?:
- Igen, régi barátom, Nil. -

Ha esetleg bekerülsz a csapatba, mi a célod, meddig szeretnél eljutni?:
- Ha semmi nem fog a moderátor és közém állni akkor a minimum Moderátor-3ig szeretnék elmennii, de ha már eljutottam egy akkora rangra akkor miértne mennék tovább, ha lehetne rá lehetőség egy idő után akkor betölteném az Operátori rangot, de ez már csak vágyálom. -

Írj le 3 pozitív, illetve 3 negatív tulajdonságot magadról:

Pozitív:
- Segítőkész vagyok -
- Kedves vagyok -
- Türelmes vagyok -

Negatív:
- Ritkán de van hogy félrebeszélek -
- Nem szeretem hogyha egy kisebb vagy egy rangban lévő személy parancsol nekem -
- Gyakran elfelejtek dolgokat -

Mennyi idős vagy?:

- 15 éves vagyok e pillanatban. -

Mutasd be magad 5-10 mondatban:
- Szép jó estét/napot azoknak a playereknek akik a See Mta-n játszanak és ezt olvassák, Romániában élek azon belül is Erdélyben egy kis faluban, Csongor-nak hívnak és nemrég töltöttem be a 15.-ik életévemet, nem régiben fociztam csak a serülésem miatt nem igazán tudok már úgy sportolni. Igazából csak egyszer kétszer lejárunk haverokkal a pályára, de olyan erőbenyomással mint régen, sajnos nem tudok már úgy játszani. Picit régebben megpróbáltam az úszást de nem nekem való, most már szabadidőmben különféle játékokkal játszok de leginkább MTA-val és azonbelül is a See MTA LV szerverén. -
 
Utoljára szerkesztve:
  • Imádom
Reactions: vigar

Nil

Zöldfülű
Támogató
2019. 01. 12.
175
74
V4 karakter
Floyd Dequinn
LV karakter
Mason Osbourne
V2 karakter
Yoshikawa Gesshin
Támogatom, egy próbát megér.
 
  • Imádom
Reactions: Jonathan Frewer

Salvador

Zöldfülű
2019. 01. 16.
206
145
V4 karakter
Alisha Reynolds
LV karakter
Kitty Chambers
Helló! A lapodra kitérnék elég jól megfogalmaztad a válaszokat benne.Ahogy láttam ügyeltél a helyesírásra is.Szerintem megálna a helyed a Teamen belül.Én Támogatlak!
 
  • Imádom
Reactions: Jonathan Frewer

Moder

Pletykafészek
Támogató
2019. 11. 25.
837
736
21
Budapest
V4 karakter
Marcus Rossini
LV karakter
Marcus Easton
Szia!
Szép lapot írtál és ne aggodj ebben a teamben csak az operátorok illetve az smoderátor ad utasításokat a többiek csak tanáccsal látnak el minket ami hasznos lehet. TÁMOGATOM!
 
  • Imádom
Reactions: Jonathan Frewer

Zolcsi

Fórum betyár
2019. 01. 10.
1 028
702
21
Szombathely
V4 karakter
Kyle Martinez
LV karakter
Kyle Martinez
V2 karakter
Joey Wayne
Szépen megírt lap lett, egy esélyt mindenféleképpen megérdemelsz szerintem. Sok sikert! ;)
 
  • Imádom
Reactions: Jonathan Frewer

Bowi

Aktív fórumozó
Támogató
2020. 06. 27.
271
240
V4 karakter
🥀
LV karakter
Lucio Escudero🥀
V2 karakter
🥀
Na helo! Nagyon sok helyen egy mondatos választ adtál. Addig ameddig nem javítod ki, Tartózkodok.
 
  • Imádom
Reactions: Jonathan Frewer

Jonathan Frewer

Újonc
Támogató
2019. 07. 12.
15
1
V4 karakter
Jonathan Frewer
LV karakter
Elisabeth Cavalli
Minden egyes részhez hozzátettem még pluszba egy pár szót, de még idő közben próbálom bővíteni. Köszönöm a hozzászólásod @KriszLV
 

Bowi

Aktív fórumozó
Támogató
2020. 06. 27.
271
240
V4 karakter
🥀
LV karakter
Lucio Escudero🥀
V2 karakter
🥀
Amit @MappaLV írt az még mindig nem került kijavításra ezt az előző hozzászólásba nem akartam megemlíteni hiszen azt hittem figyelsz. Továbbra is Tartózkodok.
 
  • Tetszik
Reactions: Jonathan Frewer

Brian

Fórum Császár
Very Important Person
Támogató
2019. 01. 10.
1 824
965
LV karakter
Brian Taylor
V2 karakter
Brian Taylor
Gratulálok továbbjutottál a TeamSpeak meghallgatásra.
Időpont: 2020.08.22. 18:00 - Tagfelvétel Váró.
---------------------------------------------------------------------------------
Személyes megjegyzés: Vannak kétségeim felőled. Meglátjuk.

EDIT: Mivel nem jelentél meg a TS meghallgatáson, elutasítva!
 
Utoljára szerkesztve:
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.