Jon Smit - Jelentkezése!

tejfel200

Újonc
2019. 12. 29.
1
0
V4 karakter
nincs
LV karakter
nincs
V2 karakter
nincs

fix-log-NM.png


OOC RÉSZ
Ez a rész a jelentkezésed azon szakasza, ahol neked, mint játékosnak teszünk fel kérdéseket.
Kérjük, mindenhol egész mondatokkal válaszolj! Ügyelj a megfelelő helyesírás használatára!


Hány éves vagy?
24 éves

Mi az Account ID-d?
241978

Mennyi ideje RP-zel különféle MTA, illetve SAMP szervereken?
Körülbelül 5 éve foglalkozom RP-vel, több szerveren is játszottam MTA-n és SAMP-on.

Mióta játszol a SeeMTA szerverein, illetve mennyi játszott perccel rendelkezel?
2024 áprilisában regisztráltam, jelenleg 7 729 játszott percem van.

Voltál-e már AdminJail-ben, netán kitiltva a szerverről? Csatolj képet az UCP-ről!
Igen, sajnos voltam. Az egyik büntetésemről PK-t is írtam, mivel jogtalanul kaptam meg. Azóta az érintett admint lefokozták. Kép csatolva

Mennyi időt tudnál naponta a frakcióra szánni?
Átlagosan napi 2-3 órát tudok a frakció tevékenységeire fordítani.

Tudnád teljesíteni a frakció szabályzatban leírt dolgokat?
Igen, természetesen betartom a szabályokat és aktívan részt veszek a frakció életében.

Melyik frakciókban voltál ezelőtt, s mennyi időt töltöttél el ott?
Nem voltam még frakcióban.

Van-e ismeretséged a frakción belül?
Mindig ide járok szereltetni, de komolyabb kapcsolatot még nem alakítottam ki, így nem igazán ismerek senkit.

Miért pont téged válasszunk? Miért szeretnél hozzánk csatlakozni?
Úgy gondolom, hogy az aktív játékidőm, a tapasztalatom és a csapatban való együttműködés miatt alkalmas vagyok erre a pozícióra. Szeretnék hozzájárulni a frakció sikeréhez és hosszú távon itt maradni.

Rendelkezel-e Discord-al, TeamSpeak3-mal és mikrofonnal?
Igen, minden szükséges kommunikációs eszközzel rendelkezem.

IC RÉSZ

A jelentkezési lap ezen részében a karakterednek fogunk feltenni kérdéseket.
Kérjük, mindenhol egész mondatokkal válaszolj! Ügyelj a megfelelő helyesírás használatára!


Neve:
Jon Smitt

Születési helye, ideje:
San Fierro, 1998. május 10.

Édesanyja leánykori neve:
Maria Johnson

Bejelentett állandó lakcím:
Palomino Creek, Red County

Legmagasabb iskolai végzettség:
Gépészmérnöki diploma

Rendelkezik-e érvényes gépjárművezetői jogosítvánnyal?
Igen, B kategóriás jogosítványom van.

Miért szeretne a Fix & Drive Mechanic Shop kötelékébe tartozni?
Szeretnék a mechanikai tudásomat hasznosítani és fejleszteni egy profi csapatban. Mindig is vonzottak a járművek és azok szerelése.

Van-e tapasztalata ebben a munkakörben?
Még nincs, de szeretnék a legjobbaktól tanulni és tapasztalatot szerezni.

Miért Önt válasszuk? Miben jobb, mint a többi jelentkező? Érveljen amellett, miért is lenne alkalmas eme munkakör betöltésére!
A precizitásom és a gyors problémamegoldó képességem miatt vagyok jobb. Emellett a munkához való hozzáállásom is kiemelkedő: sosem adom fel, amíg meg nem oldom a problémát.

Mellékelje szakmai önéletrajzát!
(Kerek mondatok, nem csak egy adat felsorolás!)

Jon Smitt vagyok, gépészmérnöki végzettséggel. Kitartó és elkötelezett vagyok a fejlődés és a megbízható, magas színvonalú munkavégzés iránt. Célom, hogy a Fix & Drive Mechanic Shop csapatának tagjaként hozzájáruljak a műhely sikeréhez.

Köszönöm a lehetőséget a jelentkezésre, és bízom benne, hogy megmutathatom, mire vagyok képes a frakció tagjaként!