Elfogadva Jon Hayes - Bence

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

JonHayes

Újonc
2019. 09. 20.
60
139
Budapest
V4 karakter
Roger Scott
LV karakter
Jon Hayes
V2 karakter
Jon Hayes
SModer_tor.png


TeamSpeak 3 neved:
< Jon Hayes >

UID-d:
< pMNBpiua6nmR+xP6v/tk1ddw9Uk= >

Bann pontos időpontja:
< Nincs oda írva. >

Bann pontos indoka:
< "Nem próbálsz meg félrevezetni. -Bence" >

Aki bannolt:
< Bence >

Amiért unbant szeretnél kapni:
< Szeretnék a többi ismerősömmel beszélgetni ismét. >

Megjegyzés:
< Ts-ről még ez az első bannom, szeretnék még egy eséjt kapni. >
 

Bence

Az év legmeghatározóbb személye | 2022
Very Important Person
2019. 01. 07.
4 815
2 675
Szia!
Mi történt pontosan?
 

JonHayes

Újonc
2019. 09. 20.
60
139
Budapest
V4 karakter
Roger Scott
LV karakter
Jon Hayes
V2 karakter
Jon Hayes
Szia!
Mi történt pontosan?
Szia. Az történt hogy ugye én ki vagyok bannolva szerverről és felmentem hozzád hogy megbeszéljük a bannom indokát. Elmeséltem mindent neked, te mondtad hogy másnap menjek vissza hozzád, addig te megkérdezed azt az embert aki kibannolt engem hogy hogyan volt ez a bann. Másnap vissza mentem és megkérdeztem hogy mit beszéltetek és azt mondtad hogy teljesen mást mondott az az illető mint amit én. És egyszer csak jött a bann hogy ne próbáljalak meg félrevezetni holott nem vertelek át csak elmondtam ami történt. Szerverről is már 14.-re kértem tőled unbannt de nem adtad meg, pedig az UCP-m a bannon kívül teljesen tiszta és nincs egy darab jail sem, sőt több mint másfél éve voltam bannolva. Remélem megkaphatom a lehetőséget hogy újra felmehessek ts-re vagy legalább szerverre. Vállalnám azt is ha valamilyen adminjail fejében utolsó eséllyel vissza mehetnék. Itt a 14.-ik UB kérelmem, remélem kaphatok még egy esélyt. Elutasítva - Jon Hayes - Smexy [SA] | SeeMTA Fórum (see-game.com)
 

JonHayes

Újonc
2019. 09. 20.
60
139
Budapest
V4 karakter
Roger Scott
LV karakter
Jon Hayes
V2 karakter
Jon Hayes
Öm.. lehet csak nem vagyok jól informálva félre ne értsd, de miért van köze egy olyan játékosnak az én ügyemhez aki már nem admin? A sokadik UB kérelmemnél is megkérdezted Smexy-t. Ha jól tudom aki már nem admin az nem szólhat bele mások admin ügyeibe. Az UB kérelemnél is oda van írva hogy SA/FA bírálhatja. Én azt szeretném ha te döntenél Bence a saját érzéseid szerint. Szerintem egy utolsó esélyt tényleg kaphatnék mert azért több mint másfél éve vagyok bannolva és más jailom és bannom sincs, a ráadás pedig az hogy 14.-ik ub kérelmemet írtam meg szerverre. Vállalnám a jail-os utolsó esélyt is. Köszönöm hogy elolvastad.
Megjegyzés: A fentiekben leírtaknál semmiféle rosszindulat nincsen, kizárólag csak az én véleményemet írtam le.
 
  • Tetszik
  • Vicces
Reactions: kebab és Burn

Smexy

Very Important Person
2019. 01. 10.
1 974
2 630
Sziasztok!
Egy májusi unban kérelmednél leírtam a teljes storyt, gyanítom hogy az üggyel kapcsolatban próbáltad meg félrevezetni TS-en Bencét is. Fun fact abban az unban kérelmedben is megpróbáltad félrevezetni Bencét a ban időpontjával kapcsolatban. (spoilerben részletek)

smexy válasza:
Ha jól emlékszem, akkor ez az ügy több szálon futott. Aznap 3-4 embert tiltottam ki ugyanezzel az indokkal. Végig letagadta(d), hogy rádírtak egy autót, és hogy kaptál készpénzt. Miután szembesítettelek azzal hogy kitiltást fogsz kapni, szidtad a szervert.


Edit:
JonHayes válasza:
A bant 2020-05-29 13:47:51 -kor kaptad, nem két éve.

lehet csak nem vagyok jól informálva félre ne értsd, de miért van köze egy olyan játékosnak az én ügyemhez aki már nem admin? A sokadik UB kérelmemnél is megkérdezted Smexy-t. Ha jól tudom aki már nem admin az nem szólhat bele mások admin ügyeibe. Az UB kérelemnél is oda van írva hogy SA/FA bírálhatja.
Ezt a részét meg nem is értem. Miért zavar téged az, ha megkérdezi a Szuperadmin azt az admint akit ugyancsak megpróbáltál félrevezetni? Úgy érzem van valami féltenivalód a dologgal kapcsolatban.
 

JonHayes

Újonc
2019. 09. 20.
60
139
Budapest
V4 karakter
Roger Scott
LV karakter
Jon Hayes
V2 karakter
Jon Hayes
Sziasztok!
Egy májusi unban kérelmednél leírtam a teljes storyt, gyanítom hogy az üggyel kapcsolatban próbáltad meg félrevezetni TS-en Bencét is. Fun fact abban az unban kérelmedben is megpróbáltad félrevezetni Bencét a ban időpontjával kapcsolatban. (spoilerben részletek)



Ezt a részét meg nem is értem. Miért zavar téged az, ha megkérdezi a Szuperadmin azt az admint akit ugyancsak megpróbáltál félrevezetni? Úgy érzem van valami féltenivalód a dologgal kapcsolatban.
Én nem próbáltam meg félrevezetni, csak félre értette a dolgokat szerintem. Az időpontot meg körülbelülre mondtam, nem mondtam hogy fix másfél év. Szeretném vele tisztázni ezt a dolgot ts-en.
 

Bence

Az év legmeghatározóbb személye | 2022
Very Important Person
2019. 01. 07.
4 815
2 675
Úgy említed a 14 ub kérelmedet, mintha ez enyhítő körülmény lenne... Vannak olyan emberek, akik olyan bannal rendelkeznek, hogy írhatnak bármennyi ub kérelmet, nem fognak ubt kapni.
Természetesen megfogom kérdezni Smexy-t, mivel kiváncsi vagyok az ő véleményére is, mivel közelebb állt az ügyedhez, mint én, továbbá elsősorban őt verted át, ezért őt is meghallgatom, úgy ahogy téged is.
Viszont a Smexytől nem kell félned, mivel nem ő fogja bírálni az ub kérelmeidet, hanem én.

TeamSpeak banodat leveszem, a szerveren pedig marad, illetve fórumon kell továbbra is ubt kérned, nem pedig tsen.
Helyezhető!
 
  • Tetszik
Reactions: JonHayes és Smexy
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.