Joker S Trevis jelentkezése a See City Car Service-be.

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

aJoker

Újonc
2019. 01. 14.
40
22
Zala Megye
V4 karakter
-
LV karakter
Joker Smith
V2 karakter
Thomas Mendez
xH1Z5HM.png


Jelentkezési Lap

IG NEVED: Joker S Trevis
JELENLEGI JÁTSZOTT PERCED: 30134 perc
IC SZINT: 25

KOROD: 18
UCP KÉP (Ban/AJ/Névváltás): https://imgur.com/lcI0C66 , https://imgur.com/zlOXD0K

EDDIGI FRAKCIÓID: ORFK, OKF, NNI, Taxi, SCCS
TÁVOZÁSAID OKA: Mindegyiknek egy olyan oka van, amiért nem maradt időm a játékra ezért abba hagytam. Most már több időm van, kedvem, a játékhoz.
HA VOLTÁL SCCS-BE, MIKOR: Az előző évben, nyáron.
MI VOLT AZ AKKORI IG NEVED: Joker S Trevis
MI VOLT A TÁVOZÁSOD OKA: Amint az imént leírtam, olyan oka volt, amiért nem maradt a játékra időm.

NAPI SZINTŰ AKTIVITÁS ÁTLAGOSAN (NYITVATARTÁSI IDŐBEN) HÉTKÖZNAP: 4-5 óra
NAPI SZINTŰ AKTIVITÁS ÁTLAGOSAN (NYITVATARTÁSI IDŐBEN) HÉTVÉGÉN: 6-7 óra

RENDELKEZEL MŰKÖDŐ TS3 HOZZÁFÉRÉSSEL: Természetesen igen!
RENDELKEZEL HITELES FACEBOOK ÉS MESSENGER ACCOUNTTAL: Igen!

PÁR MONDAT MAGADRÓL:
Dominiknak hívnak, egy falusi 18 éves srác vagyok, jó humorral, megértő tisztelettudó viselkedéssel. Tudok kezelni, kínos vagy szokatlan helyzeteket, megbirkózók minden nehéz helyzettel amivel csak tudok, és kiállok saját magamért és véleményemért. Aktív vagyok, tapasztalt, közel 8 éve játszom a játékkal kisebb/nagyobb kihagyásokkal.

MIÉRT SZERETNÉL A FRAKCIÓHOZ CSATLAKOZNI?
Szeretnék a szerveren egy frakcióba tartozni, ezt látom a játék újrakezdéséhez a legszimpatikusabbnak, és a legjobbnak. Őszintén megmondom, szeretnék a frakcióban pénzt keresni ahhoz, hogy a szerveren eltudjam kezdeni a saját kis életemet felépíteni.

EGYÉB MEGJEGYZÉS:

Köszönöm, hogy elolvastad és reagáltál rá! További szép napot mindenkinek! :)
 
  • Tetszik
Reactions: Kisördög

Buba

Az év Globális Moderátora 2020-ban.
Támogató
2019. 01. 13.
1 691
2 380
22
Kecskemét / Sopron
V4 karakter
Aleandro Guerrini
LV karakter
Taylor R Roosevelt
V2 karakter
Aleandro Guerrini
xH1Z5HM.png




Tisztelt Jelentkező!
Ezúton szeretnénk tájékoztatni, hogy jelentkezési lapja: MEGFELELT és kiválasztásra került az áttekintés során. Kérjük keressen fel minket személyesen a következő időpontban: 2022.02.16.19:00 Amennyiben az időpont nem megfelelő, az időponttól számított 48-órán belül keressen fel egy vezetőségi tagot a betanítással kapcsolatban. Az időpont előtt nem oldható meg a betanítás.
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.