Johnson McTaylor | Sanyi - Dominik, Krisztyon

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

SanyiV2

cogito ergo sum
2021. 11. 03.
47
61
23
V2 karakter
Johnson McTaylor
SModer_tor.png


TeamSpeak 3 neved:
< Johnson McTaylor | Sanyi >

Panaszolt fél TeamSpeak neve:
< Paul P Pawlowski//Dominik, Stella La Royali | Krisztyon >

Panasz pontos megfogalmazása:
< Sziasztok! Nem fogok tudni időpontokat mondani, az a lentebb látható logokból kiderül, csak a helyzet és az esemény pontos leírását teszem ide. Amikor felléptem ts-re, eltelt egy kis idő, mire visszaértem géphez, és beléptem Rick Jack-hez ts ügyfélbe beszélgetni, miközben ő moderátor dutyban volt. Eltelt nem tudom mennyi idő, elakartam indulni gép elől, amikor elkezdtem nézegetni a ts szobákat, és véletlenül bementem a valahanyas ügyfélszolgálatba (logból kiderül), ahol voltak egy páran. Én beszóltam, hogy bocsánat, nem szerettem volna bejönni, de nagy hangzavar volt, meg hallottam valami vékony hangot, és gyorsan ki is jöttem. (ez pár másodperc volt). Ezek után visszamentem Rick Jackhez, említettem neki, hogy hallottam valami fura vékony hangot, gondoltam, hogy valakinek ilyen a hangja. Már menni akartam afk szobába, hogy tudjak magamnak ebédet készíteni, amikor el lettem húzva, gondoltam, hogy meg akarták kérdezni, hogy mit is szerettem volna (persze utólag kiderült túl optimista voltam), de nem jött kérdés, csak én mondtam megint, hogy bocsánat, nem szerettem volna bemenni hozzátok. Ezután nem kaptam semmi választ (eltelt pár másodperc) és visszamentem újra másik ts ügyfélbe. Ezután újból vissza lettem húzva, majd bombáztak kérdésekkel, hogy miért soundboardozok, amit én tagadtam, ugyanis nem használtam. Felvetették, hogy "Játsszam vissza?", majd amikor megkértem rá őket, akkor nem kaptam visszajátszást. Konkrétan annyira nem tudtam, hogy mi a szituáció, hogy megkérdeztem, hogy "Ti most szivattok engem, vagy ez tényleg komoly?" Aztán végül is elengedték a "soundboardozás"-t, majd igazából beletörődtem, hogy kapok szankciót konkrétan a semmire, mert nyilván mással foglalkoztak, és nem igazán törődtek a kérdéseimmel, így nagyobb figyelmeztetés, és szankcióközlés nélkül kaptam a bannt moderátor előli kilépésért. >

Bizonyítékok:
< 1. bizonyíték
https://pastebin.com/FUwpdJAC
2. bizonyíték
https://pastebin.com/Kf151saF >

Megjegyzés:
< Csak azért teszem ezt fel, hogy legközelebb hátha nem kap valaki 3 napos bannt egy missclickért >

 

KDominik

A mi szerződésünk egy életre szól!
SzerverAdmin
v4
2019. 01. 12.
428
597
Tatabánya
V4 karakter
Paul P Pawlowski
hello. Ügyet intéztünk veled majd te át léptél Phoenixhez ez moderátor előli kilépesnek minősül véleményem szerint.
 
  • Tetszik
Reactions: Dex és Smooky

SanyiV2

cogito ergo sum
2021. 11. 03.
47
61
23
V2 karakter
Johnson McTaylor
Szia! Amikor szóltam újból, hogy bocsánat, nem szerettem volna bemenni hozzátok, akkor nem kaptam választ. Megérteném, és nem is lenne itt a panasz, ha hosszas ügyintézés során meguntam volna és utána kilépek.
 

Smooky

"Legends Never Die"
Támogató
2019. 01. 10.
309
478
V4 karakter
Pedro La Royali
LV karakter
Pedro Horan
V2 karakter
Stella La Royali
Cső!
Be jöttél a szobába, mondtál valamit, mi nem hallottuk.. Majd visszamentél Rick Jack-hez. Oké. Kevinnel illetve Dominikkal külön mentünk, behúztunk téged megkérdezni tőled, hogy 'miért jösz be indoktalanúl?' Erre a válaszod az volt, hogy bocsánat, majd megfogtad, és visszamentél Rick Jackhez ismét... Nem gondolom, hogy ha valaki behúz téged, ügyintézés céljából, te ki fogsz lépni a bíráló adminisztrátor/moderátor elől... A soundboardozást félrehallottuk, ezért nem is írtuk bele az indokba. Telefonról nyomták be ezt a hangot, nem soundboardról. Viszont, ahogy bejöttél úgy tűnt, mint ha te nyomtad volna be, majd kimentél..



Log-ok:
--Bejövetel:
<13:05:44> "Johnson McTaylor | Sanyi" switched from channel "[cspacer11112]» TS Ügyfélszolgálat 2 «" to "[cspacer6668]» TS Ügyfélszolgálat 7 «"
<13:05:44> Channel group "Vendég" was assigned to "Johnson McTaylor | Sanyi" by "SeeMTA V2 - Official TeamSpeak".

--Ahogy kimentél:
<13:05:46> "Johnson McTaylor | Sanyi" switched from channel "[cspacer6668]» TS Ügyfélszolgálat 7 «" to "[cspacer11112]» TS Ügyfélszolgálat 2 «"
<13:05:46> Channel group "Vendég" was assigned to "Johnson McTaylor | Sanyi" by "SeeMTA V2 - Official TeamSpeak".

--Különhúztunk:
<13:05:55> "Kevin" switched from channel "[cspacer6668]» TS Ügyfélszolgálat 7 «" to "[cspacer12212]» TS Ügyfélszolgálat 5 «"
<13:05:55> Channel group "Vendég" was assigned to "Kevin" by "SeeMTA V2 - Official TeamSpeak".
<13:05:57> "Johnson McTaylor | Sanyi" was moved from channel "[cspacer11112]» TS Ügyfélszolgálat 2 «" to "[cspacer12212]» TS Ügyfélszolgálat 5 «" by "Kevin"
<13:05:57> Channel group "Vendég" was assigned to "Johnson McTaylor | Sanyi" by "SeeMTA V2 - Official TeamSpeak".
<13:05:58> You were moved from channel "[cspacer6668]» TS Ügyfélszolgálat 7 «" to "[cspacer12212]» TS Ügyfélszolgálat 5 «" by "Kevin"
<13:05:58> Channel group "Vendég" was assigned to "Stella La Royali | Krisztyon" by "SeeMTA V2 - Official TeamSpeak".
<13:06:01> "Rick Jack? /Phoenix" switched from channel "[cspacer11112]» TS Ügyfélszolgálat 2 «" to "[cspacer12212]» TS Ügyfélszolgálat 5 «"
<13:06:01> Channel group "Vendég" was assigned to "Rick Jack? /Phoenix" by "SeeMTA V2 - Official TeamSpeak".
<13:06:09> "Paul P Pawlowski//Dominik" switched from channel "[cspacer6668]» TS Ügyfélszolgálat 7 «" to "[cspacer12212]» TS Ügyfélszolgálat 5 «"
<13:06:09> Channel group "Vendég" was assigned to "Paul P Pawlowski//Dominik" by "SeeMTA V2 - Official TeamSpeak".

--Majd amikor visszamentél ügyintézés alól:
<13:06:12> "Johnson McTaylor | Sanyi" switched from channel "[cspacer12212]» TS Ügyfélszolgálat 5 «" to "[cspacer11112]» TS Ügyfélszolgálat 2 «"
<13:06:12> Channel group "Vendég" was assigned to "Johnson McTaylor | Sanyi" by "SeeMTA V2 - Official TeamSpeak".
 
Utoljára szerkesztve:

Angelo

I will I can End of the story!
Támogató
2019. 01. 09.
1 134
810
21
Szombathely
V2 karakter
Angelo D Reynolds
Sziasztok! Panaszt én fogom bírálni, ha van érdemleges hozzá fűzni valótok írjátok meg, illetve @Phoenix mivel be mentél te is te részedre is kiváncsi vagyok.
 
  • Tetszik
Reactions: Balage. és Smooky

Phoenix

A legjobban teljesítő TeamSpeak 3 Moderátor | 2022
2021. 01. 01.
153
166
V2 karakter
Rick Jack
Sziasztok!

Igazából sok mindent nem tudok hozzáadni csak annyit, ami elhangzott. Sanyi le akart menni AFK-ba missclick miatt az ügyfélbe lyukadt ki, utána visszajött és mondta, hogy bocsit kért. A következőnél elhúzták azt utánamentem, hogy elmondjam valóban nem akart bemenni, mikor beértem ott annyit hallottam, hogy "ismételten elnézést kérek . Ezt követően nem volt válasz, ő kilepett vissza a tsügyfél 2-be, mentem utána, majd megint vissza lett húzva, ekkor már nem mentem be. Privátba írta nekem, hogy "állítólag soundbord-oztam" itt mentem be én is. Ott mondták, hogy "miért léptél ki ügyintézés közben" meg hogy " a soundboardot elnézzük" a következő amire emlékszek a 3 napos Ban. ((megjegyzés: a 3 napot soknak tartom))
 

Smooky

"Legends Never Die"
Támogató
2019. 01. 10.
309
478
V4 karakter
Pedro La Royali
LV karakter
Pedro Horan
V2 karakter
Stella La Royali
Mint leírtam, úgy látszódott, mintha bejött volna soundboardozni, mivel a szobában lévő, telefonról játszotta be a videót. Pont ugyan akkor a srác is bejött.
Viszont, nem soundboard miatt lett/lettél kibannolva TS-ről, hanem moderátor elöli kilépés, mivel a szobából kiléptél @sanyilegend, miközbe az ügy közepe volt.
 
  • Tetszik
Reactions: krts

SanyiV2

cogito ergo sum
2021. 11. 03.
47
61
23
V2 karakter
Johnson McTaylor
Ehhez a témához még csak annyi hozzáfűzni valóm van, hogy a "moderátori ügy" ami kb 1-2 percig tartott, a soundboard-dal kezdődött. Meg sem említettétek, hogy ne haragudj, de közben kiderült, hogy nem te voltál, valamint amikor említettétek, hogy "Játsszam vissza?" csak körbekérdezett valamelyikőtök, és csak annyi választ kapott, hogy "Nekem most nem jó, mert Forzázok". Aztán csak gyorsan elvetettétek a soundboardot, gondolom megjött az infó, hogy nem én voltam, és kaptam is a bannt, hogy kiléptem ügyintézés közben. Szimplán csak nem gondolom, hogy egy 3 napos bannal végződő ügy max 2 percig tartana.

Részemről ennyi, köszönöm a lehetőséget, várom az elbírálást.
 

Smooky

"Legends Never Die"
Támogató
2019. 01. 10.
309
478
V4 karakter
Pedro La Royali
LV karakter
Pedro Horan
V2 karakter
Stella La Royali
Azért nem említettem meg, mivel később derült ki, hogy nem te voltál.. A másik, pedig az, hogy Nem az lett mondva, hogy "Nekem most nem jó, mert Forzázok", hanem az, hogy nekem most nincs bekapcsolva a VISSZAJÁTSZÁS, mivel a Forza miatt kikapcsolom, mert laggolok. Egyébként, nem Forzával játszottam akkor, amit neked el is mondtam, érthetően-tisztán.
A harmadik, pedig, hogy egy egyértelmű ügyet, miért kéne elbírálni 10 percben például? Ha nem mentél volna ki, nem lett volna az üggyel semmi, elengedtük volna, viszont nem gondolom azt, továbbra is, hogy egy moderátori ügy alól megfogod, és kimész, mert nem kaptál választ, 5 másodpercen belül..


Várom a bírálatot, többet nem szándékozok hozzáírni.
 

Angelo

I will I can End of the story!
Támogató
2019. 01. 09.
1 134
810
21
Szombathely
V2 karakter
Angelo D Reynolds
Panasz jogtalan, azért mer vissza húznak megkérdezni miért mentél be akkor, nem az van hogy el mész, ts ügyfélszolgálat segítség kérésre van, ha nem tudják miért mész be joga van vissza húzni a moderátornak, az hogy nem válaszolnak bármi indokkal lehet.
Vadáskodni meg nem kellene.
Aztán csak gyorsan elvetettétek a soundboardot, gondolom megjött az infó, hogy nem én voltam, és kaptam is a bannt, hogy kiléptem ügyintézés közben.

Viszont @Krisztyon ban időt 36 órára vedd le.

Z/H
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.