Johnson Katy Jelentkezési lapja. Fix&Drive-hoz

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.
2021. 08. 24.
2
0
LV karakter
Katy_Johnson
OOC RÉSZ
Ez a rész a jelentkezésed azon szakasza ahol, mint játékos válaszolsz az általunk feltett kérdésekre.
Kérjük, mindenhol egész, jól megfogalmazott mondatokkal válaszolj! Ügyelj a helyesírásra!

Hogyan szólíthatunk? Hány éves vagy?

~ Dominik teljesen tökéletes, 17 éves vagyok.~


Mióta játszol a SeeMTA V2 szerverén? Mennyi játszott perccel rendelkezel?
~ 2021-09-07. 5472 perc~


Voltál-e már AdminJail-ben, kitiltva a szerverről? (UCP kép kötelező, NÉVVÁLTÁSOKRÓL is!)
~ https://imgur.com/vZfA1Ye
https://imgur.com/lbbIqci ~


Rendelkezel-e TeamSpeak3-mal és mikrofonnal?
~ Igen rendelkezem.~


Mennyi időt tudnál naponta a frakcióra szánni? Tudnád teljesíteni a frakció szabályzatban leírt elvártakat?
~ Minden nap igazából ahogy időm engedi,körülbelül 4 óra hosszát tudnék. Igen tudnám teljesíteni ~


Mesélj magadról pár mondat erejéig! (min. 7 kerek, egész mondat)
~ Egy kis faluban élek testvéremmel illetve édesanyámmal. 17 éves vagyok decemberben töltöm a 18-at. Már egy jó ideje keresem a megfelelő frakciót és erre jutottam. Elszánt vagyok illetve könnyedén tanulok. Hamar betudok illeszkedni egy társasságba. Csapatmunkába mindig is jó voltam ha szükség van rá. Nem a pénz vezérel hanem egy jó közösség.~



IC RÉSZ
A jelentkezési lap utolsó részében a karakterednek fogunk feltenni kérdéseket.
Kérjük, mindenhol egész, jól megfogalmazott mondatokkal válaszolj! Ügyelj a helyesírásra!


Teljes neve:

~ Johnson Katy~


Születési helye, ideje:
~ Sanfierro 2001.12.29~


Legmagasabb iskolai végzettség:
~ kijártam az általánost illetve a középiskolát is, most Érettségit tanulok~


Miért szeretne a Fix&Drive csapatához tartozni?
~ Szeretem a jó közösséget illetve szeretek csapatban dolgozni. Úgy gondolom hogy itt megtalálom.~


Csatolja szakmai önéletrajzát (10-15 mondat)!
~ Williams Jasmine édesanyám. Johnson Dwayne édesapám. Nem:Nő. Jogosítvány:Van. 19 éves. Okmányok:Van. Tanuló. 8 általános.12.középiskola~

Aláírás:
Johnson Katy.
 

Carter

Az év Globális Moderátora | 2022
2019. 01. 11.
729
574
Kaposvár
sctve.hu
V4 karakter
Rick McKenzie
LV karakter
Nathan Owen
V2 karakter
Rick O'Ruah
14.) Ahol van MINTA ott köteles vagy azt használni! A topik címére is figyelj oda, azt is megfelelően add meg! A BB kódolás szintúgy a minta része, ennek hiányában is figyelmeztetést lehet kapni!
Büntetés: 30 büntetőpont.

+

4.) A fórumon kötelező feltüntetni az IG nevedet. Legalább egy szerveren lévő karaktered nevét kell feltüntenti a profilodon. A megfelelő részlegbe csak akkor írhatsz, ha az ahhoz tartozó karaktered neve meg van adva. Pl.: ha V2 részlegre akarsz írni akkor köteles vagy a V2 karaktered megadni
Büntetés: Örökös kitiltás míg nincs feltüntetve a neved, keress fel egy Globális Moderátort!

Hibásan töltötted ki a mintát, ezt zárom/helyezem.
Minta helyes használata
Minta
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.