Johnny Jacob jelentkezési lapja[Elfogadva!]

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

edgarvagyok

Újonc
2019. 11. 30.
1
0

FIX AND DRIVE SERVICE
JELENTKEZÉSI LAP


[ O ][ O ][ C ]

Beceneved, amin szólíthatunk:
~ Edi, ECO ~


Életkorod:
~ 16 éves vagyok. ~


A játékon belüli szinted:
~ Szint: 2 [Játszott perceim száma: 340 ~


Rendelkezel AdminJail-el, Kick-el, esetlegesen Ban-al? (UCP-ről egy kép)
~ Nem rendelkezem semmilyen szankcióval. [https://imgur.com/gallery/zBERLlU] ~


Rendelkezel TeamSpeak3-al? Ha igen, milyen rendszerességgel használod?
~ Igen. Minden nap használom. ~


Rendelkezel mikrofonnal?
~ Igen. ~


Mesélj magadról pár mondatban, hogy megismerhessünk, értékeld magad pozitív, negatív tulajdonságokkal:
~
Edgárnak hívnak, jelenleg 16 éves vagyok. úgy határoztam hogy a rendészeti szakon indítom pályafutásomat. Jelenleg a Móricz Zsigmond Gimnázium és kollégium tanulója vagyok. Ennek köszönthetően rengetek új barátot ismerhettem meg. Rendészeti szakágazaton.
Kedvenc óráim: Önvédelem és intézkedéstaktika, rendvédelmi szervek és alapfeladatok, testnevelés, matematika, angol.
Kedvenc sportom: Foci, kézilabda, kosár. Hobbik: Foci, biciklizés, futás, természetesen nem maradhat ki a gépezés.
Nos van egy kevés tulajdonságom, kezdjük a pozitívval: Kedves, megértő vagyok. Nem beszélek trágárul. A tűrőképességem elég jó mivel ha valaki megpróbál felidegesíteni 1-2 szóval tud maximum. Könnyen tanulok. A hibáimból mindig megtanulok mindent.
Negatív: Ha valaki édesanyámat veszi a szájára megjegyzem a nevét és egy életre nem kell többet beszéljen velem. Néha nagyon izgulok még az apróságokon is. Néha halkan beszélek ezáltal nem hallani mindig.
RP szervereken több mint 3 éve játszom ennek köszönhetően rengeteg tapasztalatom van, de természetesen ez bármikor bővíthető mivel mindent én sem tudhatok.
Kedvenc élményeim: Síelés, barátokkal való összes foci, nyaralások.
Keveset a díjaimról: a focinak köszönhetően több mint 10 érmem van, 3 kupám, 5 különdíjam, 30 oklevelem és ezt körülbelül 50 meccs alatt sikerült összehoznom.
~


[ I ][ C ]

Teljes neve:
~ Johnny Jacob ~


Anyja, apja neve:
~ édesanyám neve: Johnny Lisa

édesapám neve: Johnny Wind ~

Elérhetősége (email, telefonszám):
~ E-mail: johnnyjacob@gmail.com

Telefonszám: 559871 ~

Büntetlen előítéletű?
~ Igen. ~


Személyi igazolványáról egy kép:
~ https://imgur.com/a/94za8K8 ~


Van-e ismertsége a csapatunkon belül?
~ Sajnálatos módon nincs ismeretségem a csapaton belül és célom megismerni a csapatot. Biztos vagy benne hogy nagyon ki lehet jönni velük és egy együttműködő csapattal dolgozhatok! ~


Számára mennyire fontos az összeműködés és a csapatmunka?
~

Összeműködés: Szerintem ha két ember minimum összedolgozik és össze rakják a fejüket azaz a legjobb tudásuk szerint dolgoznak akkor annál nincs jobb.
Csapatmunka: Amennyiben egy csapaton belül nem minden a helyen van és a tagok veszekednek akkor semmit nem érnek el vele és nem tudnak segíteni egymásnak az emberek, viszont ha mindenki összetart és együttműködik mindenkivel, segítik egymást akkor a határ a csillagos ég.
~

Gyakran jár műhelyünkbe?
~ Igen. ~


Csatolja be önéletrajzát:
~
Név: Johnny Jacob
Születési hely, idő: Los Santos korház, 1994.01.01
Anyja neve: Johnny Lisa
Apja neve: Johnny Wind
Tanulmányok: Önvédelem és intézkedéstaktika, Autószerelő, szakács.
Végzettség: Egyetem.
Nyelvtudás: Angol, gyenge német.
Egyéb: Kiskoromban édesapám elhagyott minket ezáltal édesanyám nevelt fel. 10 évesen már önálló voltam és elmentem dolgozni majd egy nap azt vettem észre hogy a zsebembe több tízezer forint van és ezáltal be iratkoztam egy iskolába, majd ott tanultam. Később főiskolára mentem és autószerelőnek tanultam. Kiváló végzettséggel hagytam ott az iskolát. Ezután elmentem egy egyetemre ahol éppen felvétel volt hirdetve majd benyújtottam a felvételi lapot amit elfogadtak és ezáltal felvettek az egyetemre. 3 év után jó végzettséggel hagytam ott az egyetemet. Miután kijártam a egyetemet elmentem egy autószerelő műhelybe majd leadtam önéletrajzom és elkezdődött pályafutásom egyik része. Több mint 5 évet voltam ott majd úgy határoztam komolyabb szintre szeretnék lépni és fejleszteni tudásomat. Így 25 évesen elhatároztam hogy egy komolyabb helyre fogok jelentkezni és ott töltöm minden időmet.
~


Aláírás:

Johnny Jacob
 
Utoljára szerkesztve:

Eccavú

Írnok deák
2019. 01. 11.
545
79
Valahol a világ végén :3
LV karakter
Bella Barone
V2 karakter
Damona Vermillion
A vezetőség megkapta jelentkezési lapját és feldolgozta. Örömmel közlöm, hogy a jelentkezése el lett fogadva!
((Keress fel 12.13-án TS-en 17:30kor meghallgatás céljából!.
Amennyiben nem felel meg kérlek jelezd!))​
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.