Johnny Elpada jelentkezése.

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Szilike

Újonc
Támogató
2021. 07. 27.
73
85
LV karakter
Tyzee Young
LVMS-logo-v1.png
fejlec.png

- IC -

fejlec.png

I. SZEMÉLYES ADATOK



Vezetéknév: <Elpada>
Középső név: <->
Keresztnév: <Johnny>
Születési hely és idő: <Las Venturas, 1998.11.02>
Anyja neve: <Elisabeth Elpada>
Nem:

Férfi [ x ]
Nő [ ]
Állampolgárság(ok):
<Amerikai>
Beszélt idegen nyelv(ek):
<Spanyol>
Önéletrajz (minimum 8-10 mondat):
<Johnny Elpada a nevem, Las Venturas-ban élek és itt is születtem. Édesanyám és édesapám orvos volt, a szüleim mindig azt akarták, hogy én is orvos legyek, vagy legalább mentős. Mindig el vittek a munkhelyükre, hogy lássam milyen orvosnak lenni, volt amikor én is segitettem nekik pár dologban ott. Nagyanyám is orvos volt, de nagyapám ő mentős volt. Egy gazdag családból jövök, nincs egy testvérem sem. Mikor be fejeztem az iskolát a szüleim be tettek egy orvosi egyetemre, nagyon jól ment és be is fejeztem 21 évesen. Azután elmentem egy kis városi boltba dolgozni, ahol nem fizettek rosszul, de 5 vagy 6 hónapra rá fel mondtam mert én voltam az egyetlen dolgozó aki naponta több órán keresztül dolgozott. Azóta nem dolgozok semmit és most akarnék menni mentősnek.>
Motivációs levél:
<Szeretnék életeket menteni. Nagyon sokszor szoktam segíteni embereken és volt már olyan, hogy megmentettem valaki életét. Sokat szoktam segíteni otthon is és máshol is, nagyon oda szoktam figyelni arra , hogy, hogyan végzem a munkám és mindig jól végzem azt amit csinálok. >

II. VÉGZETTSÉG



Legmagasabb iskolai végzettsége, képesítése:
<Egyetem>
Választott szakirány (amennyiben rendelkezik vele):
<Orvos>
Képzés helyét biztosító intézmény neve és címe:
<Las Venturasi orvosi egyetem>
Szakmai gyakorlatot biztosító intézmény neve és címe:
<Las Venturasi korház>
Képzés időtartama:
<2018.02.11 - 2020.07.18>

III. MÚLTBÉLI MUNKAVISZONYAI


Előző munkahelye:
<Városi kisbolt>
Munkaviszony kezdete és vége:
<2020.08.27-2021.01.25>
Munkaköri leírás:
<Kasszás>
Miért távozott előző munkahelyéről:
<Én voltam az egyetlen aki dolgozott>

IV. ELÉRHETŐSÉGEK

Bejelentett lakcím / tartózkodási hely: <Las Venturas>
Telefonszám: <387612005291>
E-mail cím: <jelpada@seemail.com>


fejlec.png

- OOC -

fejlec.png

Neved, ahogy szólíthatunk: <Szilárd a nevem, de jobban szeretem ha Szilinek szólitanak.>
Életkorod: <15>
Mióta játszol a See Game System szerverein?
<Több mint 2 éve>
Mesélj a frakciómúltadról. Milyen frakcióknak voltál a tagja, milyen szerepet töltöttél be és mi volt a távozásod oka?
<Még nem voltam frakció tagja.>
Rendelkezel egészségügyi RP tapasztalattal?
<Természetesen>
Miért gondolod, hogy megfelelő tagja lennél a frakciónak?
<Sokat szoktam segíteni embereken, jól végzem a munkám és sokat tudnék fent lenni.>
Mesélj magadról (8-10 mondat)
<Sziasztok. Szili vagyok, 15 éves. Erdélyben lakok. Jelenleg 8dik osztályban vagyok, eléggé jó tanuló vagyok te azért nem 10-es. Elég sok RP szerveren játszodtam, de azok mind angol szerverek voltak. Több mint 2 éve játszok az LV szerveren egy barátnak köszönhetően. Recovery elött rengeteget játszodtam csak recovery után már nem nagyon játszodtam mert el veszitettem a régi akontom és nem akartam újra kezdeni mindent. Nyár elején, miután be fejeződött a suli megint neki fogtam játszani, azóta folyamatosan játszok pár apró kihagyással. Délután legtöbbször kint vagyok skateparkban rollerezek, de ha rossz idő van vagy nincs kedvem ki menni akkor itthon ülök és nagyon sokat LV-zek. Esténként mindig fent vagyok a szerveren több órát is, halászok, vezetek össze vissza haverokkal, vagy négysarinál chillezünk.>
Sorolj fel 3-3 jó, illetve rossz tulajdonságodat. (fontos az önkritika)
<1 rossz dolog van bennem. Sokszor nagyon lusta vagyok és nincs semmire kedvem. Jó dolog az meg van sok bennem. Ha valamire megkérnek egyből csinálom, gyorsan fog az agyam és hamar megtudom tanulni a dolgokat amiket kell.>
Csatolj egy képet az UCP-dről. (adminjailek, kitiltások, névváltások.)
<https://imgur.com/KvxSzEg>


fejlec.png

EGÉSZSÉGÜGYI KÉRDÉSEK

fejlec.png

Milyen fajta kötéseket ismer? Melyiket milyen seb esetén alkalmazná?
<Szoritókötés: Intenzív vérzésnél és gyors beavatkozásnál használják. Nyomókötés: Artériás vérzés vagy erősebb vérzésnél használják. Ahol nem spriccel a vér. Fedőkötés: Kicsi felületi sérülés stabilizálásához használják, hogy megvédje a sebet. Sapka kötés: fej sérülésnél használják.>
Egy kollégádnak spontán vérezni kezdett az orra. Mi a teendő ez esetben?
<Le halytom a fejét, le dugaszolom az orrnyilását tamponal és ellenőrzöm ha el ált a vérzés.>
Egy páciens jobb szemébe fémszilánk pattant. Mit teszel ilyenkor?
<Le fedem szeme két oldalát gézlapal és érzéstelenitem. Steríl tűvel eltávolitom a szilánkokat, majd antibiotikumos szemkezelést csinálok neki.>
Egy családtagod elcsúszik a jeges úton. Jobb keze duzzadt, deformált és érintésre érzékeny. Mi a diagnózis?
<Zárt törés>
Egy baleset helyszínén három sérültet talál. Az egyik gépjárműben a vezető a kormányra van borulva, eszméletét vesztette, míg a mellette lévő utas magánál van és nehézlégzésre panaszkodik. A másik jármű sofőrje erős szédülésre és hányingerre panaszkodik. Milyen sorrendben látod el a sérülteket? Válaszodat részletesen indokold.
<Először az eszméletlen sofört látom el mert ha nem kap segítséget akkor súlyosabb baja is lehet, azután a szédülős sérültnek segitek úgy, hogy le ültetem, oda adom neki a gyogyszereket amík kellenek és adok mellé egy pohár vizet, ezek után a nehezen légző sérültnek segitenék úgy, hogy be ültetem a mentő autóba és a légzéssegitőre kötném.>



JELENTKEZÉSEMMEL ELFOGADOM A FRAKCIÓSZABÁLYZAT ÖSSZES PONTJÁT ÉS IGAZOLOM HOGY A LAP AZ ÉN SZELLEMI TERMÉKEM.
Kelt: 2021/11/07
Aláírás: Johnny Elpada
 

KindSouls

Zöldfülű
2021. 05. 26.
212
306
👀
V4 karakter
Alex Frewen
LV karakter
Austin Bailey
V2 karakter
-
LVMS-logo-v1.png
Tisztelt Elpada Johnny,
Értesítjük, hogy levelét megkaptuk és elmentettük a rendszerünkben. Jelentkezési lapját 72 órán belül feldolgozzuk és elbíráljuk. Az eredményről hamarosan tájékoztatjuk.

Naomi Mills

Recruitment Bureau, Office of Human Resources

Las Venturas Medical Services
 

Qwanter

Lelkes fórumhasználó
2019. 04. 26.
323
93
V4 karakter
Tom Qwanter
LV karakter
Tom Bensley
V2 karakter
-
LVMS-logo-v1.png
Tisztelt Johnny Elpada,
Értesítjük, hogy levelét feldolgoztuk és elbíráltuk a rendszerünkben.
Jelentkezési lapját elutasítottuk.


Naomi Mills
Recruitment Bureau, Office of Human Resources
Las Venturas Medical Services
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.