Johnatan Kiss - Misi

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.
2023. 11. 03.
14
52
Pocsmegyer
V4 karakter
Jonathan_Kiss
f1faa379e7c9391044487a98d7aa4614.png


Panasztevő InGame neve:
Johnatan Kiss


Panaszra tett Adminisztrátor neve:
Misi


Panasz oka, leírása, kifejtése:
Eltúlzott büntetés


Kötelező bizonyíték (pl.: log, kép, videó):
https://pastebin.com/WA4SiJGE


Megjegyzés:
Szeretném kérni a büntetés törlését. Hibáztam, elismertem, viszont egy hónap nagyon-nagyon sok, tekintve, hogy sosem voltam még szankcionálva a szerveren.... Igyekeztem végig együttműködni Misivel, de a végén én húztam a rövidebbet egy kicsi hibának köszönhetően.
 

misi aki zsolti

shadowstrainz
2019. 01. 10.
1 397
4 241
V4 karakter
Toby Gilbert
LV karakter
Kian Tucker
Ha már panasztevő fél vagy egy másik játékossal szemben, akkor lehetne annyi türelmed, illetve magatartásod, hogy nem vered szét adminügy közben más kocsiját. Ahogy az adminügy alatt is leírtam, nem vagyunk vakok. Ha azt látjuk, hogy neked rosszat akar okozni a másik játékos adminügy közben, akkor szankcionálva lesz miatta. (Jelen esetben egyébként nem volt egyértelmű a szándékosság) Abban bízom, hogy a szankció végett kicsit átértékeled a dolgokat, illetve fel tudod venni a szerverrel azonos magatartást, minimális tiszteletet a játékostársaddal/adminisztrátorokkal szemben.
 
2023. 11. 03.
14
52
Pocsmegyer
V4 karakter
Jonathan_Kiss
Ha már panasztevő fél vagy egy másik játékossal szemben, akkor lehetne annyi türelmed, illetve magatartásod, hogy nem vered szét adminügy közben más kocsiját. Ahogy az adminügy alatt is leírtam, nem vagyunk vakok. Ha azt látjuk, hogy neked rosszat akar okozni a másik játékos adminügy közben, akkor szankcionálva lesz miatta. (Jelen esetben egyébként nem volt egyértelmű a szándékosság) Abban bízom, hogy a szankció végett kicsit átértékeled a dolgokat, illetve fel tudod venni a szerverrel azonos magatartást, minimális tiszteletet a játékostársaddal/adminisztrátorokkal szemben.
A tiszteletet véleményem szerint az adminügy alatt, illetve a panasz írásakor is végig megadtam, ezen negatív irányban nem terveztem, illetve nem is fogok változtatni. Az ütés is az eset hevében történt, amit marhára bánok már, de sajnos nem tudtam hirtelen másképpen lereagálni, sajnálom. A magatartásról pedig: eddig szankcionálatlan voltam, sosem hívtak rám admint, mert sosem tettem semmi olyat, ami miatt kellett volna. Pont a nyár közepén, amikor szabad vagyok, ez egy elég nagy érvágás nekem, mert szeptembertől megint nem fogok tudni a szerverrel foglalkozni sajnos.
 
  • Tetszik
Reactions: Paulittvan

dxminik

Cast to ObjectId failed for value "undefined"
FőAdmin
v4
2019. 01. 10.
2 545
9 636
20
V4 karakter
Killian Burns
Én nem látom sem itt, sem a csatolt logban az általad említett tiszteletlenséget, Misi. Hogyha őszinte akarok lenni, inkább azt látom, hogy te tűnsz feszültnekn a látottak alapján.

Mi történt itt, jól értem azért kapott a játékos egy hónap kitiltást mert megütött egy kocsit egyszer? Nem sok ez egy kicsit?
 
2023. 11. 03.
14
52
Pocsmegyer
V4 karakter
Jonathan_Kiss
2.) Tilos a dupla, tripla hozzászólás! | 40 büntetőpont. - Kian
A kitiltás óta sajnos lejárt a bányabérletem... akinél gondos kezekben van, az viheti, Emerald Grotto 4. járat, 4. ajtó.
Több, mint 8 millió beleforgatott dollár, 2500 prémiumpont, és körülbelül 100 munkaóra, meg a bent található ércek értéke ugrott a levesbe.
 

dxminik

Cast to ObjectId failed for value "undefined"
FőAdmin
v4
2019. 01. 10.
2 545
9 636
20
V4 karakter
Killian Burns
Szervusztok, köszönöm a türelmet.

Úgy gondolom egyértelmű, hogy egy ilyen ügynél egy ütésre erősen túlzás volt egy hónap kitiltást osztani, szerintem a legtöbb vélemény szerint bőven elég lett volna rászólni Jonathanre, hogy fejezze be. A járművet pedig meg lehet szerelni egy paranccsal.

Misivel egyeztettem erről privát üzenetben, végül közös nevezőre jutottunk és megegyeztünk abban, hogy a panaszkönyv jogos.
Nem ez az első visszhangja annak, hogy néhol-néhol kifogásolható stílusa van Misinek, megpróbáljuk megoldani valahogy.

A kitiltásodat levettem, a kellemetlenségekért Misi nevében is elnézésed kérem.
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.